7

Nie ma Cancelo, felixa, gundogana i może odejdzie Christensen, przyszedł Olmo, fenomenalne okienko

0

Z tym zarządem to i my niedługo będziemy grali z Servette w eliminacjach ligi konferencji, Christensen na sprzedaż i Lenglet danza kuduro na SPD

7

@Comentateiro Flick do Laporty i Deco: nie sprowadzajcie Olmo, Gundogan jest potrzebny.

1

@Patolodzi tak samo jak on ma prawo siedzieć sobie na tym kontrakcie tak samo my mamy prawo wkurzać się, że przereklamowany, kontuzjowany zawodnik, nie wnoszący nic ekstra do zespołu zarabia tyle kasy

8

Zaraz będą otwarci na sprzedaż Kounde, żeby zarejstrowac Olmo

3

@Gibbon_FCB Młody nierówny Cubarsi, sabotażysta Martinez i zwykły Garcia, jedna wielka tragedia

4

Christensen odejdzie i jazda Cubarsi, Martinez i Garcia na ŚO ja ebe ale to będzie sezon xd

0

@Jakchcesz ta żeby nie odeszli za darmo po czym i tak nikt ich nie kupi

5

Fernan 2027, de jong 2026, Lenglet 2026, jeszcze kilka lat męczarni z tymi nieproduktywnymi plackami

0

@JBgomeS ty zatrujesz nie ?

2

Przyszły tydzień w następnym tygodniu po następnym tygodniu już na bank wrócimy do 1:1

1

@Who_you_mam będą klaskać, trybuny Barcelony to mięczaki bez charakteru

1

@MesQueUnClub96 ostatnie 4 lata czyli tyle ile u nas gra Pedri to 99 spotkań ligowych, chiesa 98, brak jakiejkolwiek różnicy

4

@Who_you_mam klub już dawno powinien przestać być zarządzanym przez socios

2

@MesQueUnClub96 sezon 23/24 33 mecze Pedri 24

0

@Jonyx wszystko przez bandytę z rosario

1

@KacperVEB Oczywiście, nawet Roberto byłby lepszy niż Fernan

0

@Faro i pewnie pogra w city z rok może dwa i opchną go do Arabii za 30 baniek

0

@Faro przy tak intensywnym sezonie taki zmiennik to złoto

1

Mogli chociaż te symboliczne 10 mln wydębić od city

0

@A4ron ebac wrwe

1

Laporta w tej kadencji nie zrobił nic dobrego i to niestety jest fakt

0

@betonito wątpię, że 1% by się zwrócił, kto by chciał jego koszulkę

2

W polskim klubie Laporta z Deco już by dawno mieli odwiedziny kiboli, patologiczne podejście ale należy im się

4

Uu plota o Leao, jutro dojdzie plota o Rodrim, a w czwartek może Mbappe

0

Typowy scenariusz z ostatnich lat, de jong, Pedri i Olmo łamią się przed ćwierćfinałami ligi mistrzów i zostaniemy z Gavim, Ferminem i młodymi, kreacji będzie tyle co w drugiej lini Realu bez Krosa

0

@Kgorecki2500 i tak się żyje w tej Barcelonie

0

Barcelona przedłuży kontrakt z Clementem Lengletem do 2028 roku. Klub chce w ten sposób rozłożyć wysokie wynagrodzenie Francuza na kilka lat.
ℹ️ German Bona

Może jeszcze Lewego, Fernana, Fatiego i sabotażystę Martineza

2

Tylko zagraniczny inwestor może uratować ten klub, jakiś sprawny biznesmen który poukłada ten klub, przecież socios to mięczaki które udają, że nie widzą co się dzieje, a Laporta z Deco dwaj oszuści robiący co im się podoba z tragicznymi skutkami. Jeżeli mamy kiedyś wrócić do rywalizacji z Realem czy city to wyjścia nie ma niż odłączenie od decyzyjności socios

0

Wieprz out .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?