1

@Yamal_Williams pięknie to będzie chodzić, Roberto, Oriol i Fermin

1

@ViscaelBarca2007 pewnych rzeczy nie oszukasz, kilka razy na sparingach kobitka ładnie punktowała faceta, w końcu się kolega wkurzył i jednym cepem usadził

0

@DonMatteo901 tu nawet nie ma usprawiedliwienia, chore czasy

0

Gundogana chcą sprzedać? To kto będzie grał w tej pomocy? Inwalidzi Pedri i de jong czy Gavi który wróci pewnie za jakoś dwa miesiące, a z 5 do pełnej formy, a no Oriol i Fermin są

0

@MesQueUnClub_87 Araujo ze szpitala będzie rozmawiał z sędziami

0

Są jakieś dobre balety we Wrocławiu? Opłaca się jechać ze znajomymi na weekend?

2

Mocną pomoc mamy, Gundogan, gość wracający po roku kontuzji i dwóch inwalidów, jak kupią Olmo to będzie trzeci

0

@Rust_Cohle wakacje to on ma połowę kariery w Barcelonie

2

@sendesara liga europy która nikogo nie interesuje vs liga mistrzów co sezon

1

Może do Olmo niech wezmą Neymara, zawsze weselej na L4 z Araujo, Pedrim i de jongiem

0

Ansu Fati LS danza kuduro, tylko bez tego Olmo, już lepiej nikogo nie kupować

2

Olmo bardziej do nas pasuje ze względu na kontuzje, wpasuje się do ekipy Pedriego, de jonga i Araujo, Nico to młody perspektywiczny zawodnik którego omijają kontuzje, czyli nie takich jak lubimy, a tak na serio to jak gruby z tym parodysta Deco go przepuszczą to niech zamazują twarz grubego w tv przy meczach

0

Powrót ze słonecznej Grecji do pochmurnej Polski..

0

@tbas niestety tylko taka była opcja zwrotu, zatrzymali się w czasie

5

Zamówienie od venuma z Francji szło DHlem 2 dni, zwrot Pocztą Polską idzie już 14 dzień

2

Nie dość, że Yamal swoją grą trzymał ten klub to jeszcze załatwił transfer kolegi z reprezentacji

0

Lamine Williams to skrzydła na 12 lat spokojnie

1

Niedługo Lasha Talakhadze dołoży kolejny medal do kolekcji

0

Brawo Legia oprawy, krótko

0

It is your sparing partner not your opponent

0

@Khajio Lewandowski większy transfer od Mbappe? Chyba mi już starczy na dziś

3

@Khajio za transfer nic nie płacili, a wzięli top 2 na świecie, młodego pilkarza, a nie starego Lewandowskiego z Bayernu z ogromnym kontraktem

1

@bartas97 co jak co ale Alaba też się ładnie ustawił

2

@Arden Sergi Roberto dostanie dychę po podpisaniu nowego kontraktu

0

@kaamil1910 nawet wawrzyniak świetnie by wyglądał na filmikach

0

@Kapitan hawk szybkiego powrotu i równie szybkiej zmiany barw

1

@sen hajto obliczył, że albo zagra albo nie

1

@Kgorecki2500 zwolni się miejsce w kadrze dla kogoś pożytecznego

1

Klub tego półmózga nie powinien w ogóle rejestrować, Barcelona jest jego pracodawcą i płaci mu ogromne pieniądze, a ten ma w dupie, nie wraca na badania i pajacuje biegając z urazem po boisku po meczu o 3 miejsce

0

Sprzedać Araujo i zapomnieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?