Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yamal_Williams pięknie to będzie chodzić, Roberto, Oriol i Fermin
1
@ViscaelBarca2007 pewnych rzeczy nie oszukasz, kilka razy na sparingach kobitka ładnie punktowała faceta, w końcu się kolega wkurzył i jednym cepem usadził
0
@DonMatteo901 tu nawet nie ma usprawiedliwienia, chore czasy
0
Gundogana chcą sprzedać? To kto będzie grał w tej pomocy? Inwalidzi Pedri i de jong czy Gavi który wróci pewnie za jakoś dwa miesiące, a z 5 do pełnej formy, a no Oriol i Fermin są
0
@MesQueUnClub_87 Araujo ze szpitala będzie rozmawiał z sędziami
0
Są jakieś dobre balety we Wrocławiu? Opłaca się jechać ze znajomymi na weekend?
2
Mocną pomoc mamy, Gundogan, gość wracający po roku kontuzji i dwóch inwalidów, jak kupią Olmo to będzie trzeci
0
@Rust_Cohle wakacje to on ma połowę kariery w Barcelonie
2
@sendesara liga europy która nikogo nie interesuje vs liga mistrzów co sezon
1
Może do Olmo niech wezmą Neymara, zawsze weselej na L4 z Araujo, Pedrim i de jongiem
0
Ansu Fati LS danza kuduro, tylko bez tego Olmo, już lepiej nikogo nie kupować
2
Olmo bardziej do nas pasuje ze względu na kontuzje, wpasuje się do ekipy Pedriego, de jonga i Araujo, Nico to młody perspektywiczny zawodnik którego omijają kontuzje, czyli nie takich jak lubimy, a tak na serio to jak gruby z tym parodysta Deco go przepuszczą to niech zamazują twarz grubego w tv przy meczach
0
Powrót ze słonecznej Grecji do pochmurnej Polski..
0
@tbas niestety tylko taka była opcja zwrotu, zatrzymali się w czasie
5
Zamówienie od venuma z Francji szło DHlem 2 dni, zwrot Pocztą Polską idzie już 14 dzień
2
Nie dość, że Yamal swoją grą trzymał ten klub to jeszcze załatwił transfer kolegi z reprezentacji
0
Lamine Williams to skrzydła na 12 lat spokojnie
1
Niedługo Lasha Talakhadze dołoży kolejny medal do kolekcji
0
Brawo Legia oprawy, krótko
0
It is your sparing partner not your opponent
0
@Khajio Lewandowski większy transfer od Mbappe? Chyba mi już starczy na dziś
3
@Khajio za transfer nic nie płacili, a wzięli top 2 na świecie, młodego pilkarza, a nie starego Lewandowskiego z Bayernu z ogromnym kontraktem
1
@bartas97 co jak co ale Alaba też się ładnie ustawił
2
@Arden Sergi Roberto dostanie dychę po podpisaniu nowego kontraktu
0
@kaamil1910 nawet wawrzyniak świetnie by wyglądał na filmikach
0
@Kapitan hawk szybkiego powrotu i równie szybkiej zmiany barw
1
@sen hajto obliczył, że albo zagra albo nie
1
@Kgorecki2500 zwolni się miejsce w kadrze dla kogoś pożytecznego
1
Klub tego półmózga nie powinien w ogóle rejestrować, Barcelona jest jego pracodawcą i płaci mu ogromne pieniądze, a ten ma w dupie, nie wraca na badania i pajacuje biegając z urazem po boisku po meczu o 3 miejsce
0
Sprzedać Araujo i zapomnieć