3

City chciałoby powrotu Gundogana, a potężna Barcelona nie widzi go w składzie XD

14

Oficjalnie: Flick chciał sprzedaży Neymara i kupna Dembele i Coutinho

3

Jeszcze brakuje żeby Laporta doprowadził do odejścia Messiego, a nie poczekaj…
Jak coś to Flick chciał odejścia Messiego

3

Lenglet na SPD i za rok danza kunduro na Łazienkowskiej w lidze konferencji

1

@KrisVEB81 no Casado i Bernal wyjdą na mecz lm z Realem i popuszczą w gacie

3

Laporta jeszcze kilka wałków, może Yamal do PSG za 65 mln, wymiana Gaviego na Rabiota, przedłużenie kontraktu o 5 lat de jongowi i Lewemu no i może zbliży się do rządów Bartomeu

7

Jaki ten zarząd jest żałosny, wypychają jedynego sensownego pomocnika bo nie mogą zarejstrowac kolejnego inwalidy który zagrał dobrze z 4 mecze na Euro, a w sezonie nic specjalnego. Tu się nie zmieni nic póki ten wieprz będzie prezydentem, nie dziwię się, że transfer Nico nie wypalił

0

Neymar prime vs Fernan ?

0

Basaksehir vs Alanyaspor, goście pięć meczy pod rząd 1:1, czyli dzisiaj będzie inny wynik

0

I gdzie ten Mbappe, my grając młodziakami wicelider, Real z Galacticos v2 13 miejsce w tabeli

1

@Foton chińska meta na oleju, a tak serio to jak uwielbiałem Wojtasa jako człowieka to towaru póki co nie ruszam, może za x lat jak teść będzie trochę mniejszy

0

@Peciak drugi dopiero o 19

1

@TheNekro94 współczuje życia

2

Niektórzy leczą kaca, a ja już po pierwszym treningu, tak można zaczynać dzień

0

@beter2 niech od razu wezmą Fernana

0

@mekston i z city Rodri za de jonga

4

Na Bilbao Gundogan będzie gotowy, przynajmniej taką mam nadzieję, Pedri też powinien być gotowy na grę od początku, no i może Olmo uda się zarejestrować, jeszcze trochę poczekamy i wróci Gavi, będzie z czego lepić

0

Mocna ekipa dzisiaj wyjdzie w pomocy

1

@Pawel13sz Pewnie tak będzie, a przydałby się tutaj sprawny biznesmen, a nie populista polityk

5

Póki Laporta nie odejdzie, nie skończy się era Lewandowskich czy przepłaconych de jongów czy lengletow z ogromnymi kontraktami to ciężko będzie wrócić na szczyt, za 3 lata pożegnamy ekipę z wielkimi kontraktami i może zaczniemy budować ekonomię po otworzeniu nowego camp nou, trzeba uzbroić się w cierpliwość niestety

1

@ShawnC Ten klub prowadzą amatorzy, oprócz ładnego boiska treningowego nie ma nic profesjonalnego, zaczynając od zarządu po ludzi z marketingu

1

@Szklaner ja tylko gram euro jackpot, jak jest +100 mln

1

@Szklaner cholera współczuję, dlatego nie można się poddawać :D od 12.50 dwa razy w tygodniu człowiek nie zbiednieje

1

@Rust_Cohle 4 + 1 to 1600, 4+2 to 31 tysięcy

1

@Rust_Cohle 620 zł, z 5 + 0 było już 690 tysiecy

3

@Rust_Cohle 5 + 0 to 690 tysięcy

0

Dzisiaj w euro jackpot 4 + 0, blisko było grubej sumki

9

De jong załatwił sobie jak w wojsku, do psychologa i na rok L4 płatne 100%

4

@KamQiX i dalej gra jak przy przyjściu z Ajaxu XD przez 5 lat stanął w rozwoju, a pensja rośnie

8

De jonga można dodać do najgorszych transferów klubu, największa pensja, wieczne L4, gość ma Arabię Saudyjską w Europie mieszkając w pięknym mieście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?