Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
City chciałoby powrotu Gundogana, a potężna Barcelona nie widzi go w składzie XD
14
Oficjalnie: Flick chciał sprzedaży Neymara i kupna Dembele i Coutinho
3
Jeszcze brakuje żeby Laporta doprowadził do odejścia Messiego, a nie poczekaj…
Jak coś to Flick chciał odejścia Messiego
3
Lenglet na SPD i za rok danza kunduro na Łazienkowskiej w lidze konferencji
1
@KrisVEB81 no Casado i Bernal wyjdą na mecz lm z Realem i popuszczą w gacie
3
Laporta jeszcze kilka wałków, może Yamal do PSG za 65 mln, wymiana Gaviego na Rabiota, przedłużenie kontraktu o 5 lat de jongowi i Lewemu no i może zbliży się do rządów Bartomeu
7
Jaki ten zarząd jest żałosny, wypychają jedynego sensownego pomocnika bo nie mogą zarejstrowac kolejnego inwalidy który zagrał dobrze z 4 mecze na Euro, a w sezonie nic specjalnego. Tu się nie zmieni nic póki ten wieprz będzie prezydentem, nie dziwię się, że transfer Nico nie wypalił
0
Neymar prime vs Fernan ?
0
Basaksehir vs Alanyaspor, goście pięć meczy pod rząd 1:1, czyli dzisiaj będzie inny wynik
0
I gdzie ten Mbappe, my grając młodziakami wicelider, Real z Galacticos v2 13 miejsce w tabeli
1
@Foton chińska meta na oleju, a tak serio to jak uwielbiałem Wojtasa jako człowieka to towaru póki co nie ruszam, może za x lat jak teść będzie trochę mniejszy
0
@Peciak drugi dopiero o 19
1
@TheNekro94 współczuje życia
2
Niektórzy leczą kaca, a ja już po pierwszym treningu, tak można zaczynać dzień
0
@beter2 niech od razu wezmą Fernana
0
@mekston i z city Rodri za de jonga
4
Na Bilbao Gundogan będzie gotowy, przynajmniej taką mam nadzieję, Pedri też powinien być gotowy na grę od początku, no i może Olmo uda się zarejestrować, jeszcze trochę poczekamy i wróci Gavi, będzie z czego lepić
0
Mocna ekipa dzisiaj wyjdzie w pomocy
1
@Pawel13sz Pewnie tak będzie, a przydałby się tutaj sprawny biznesmen, a nie populista polityk
5
Póki Laporta nie odejdzie, nie skończy się era Lewandowskich czy przepłaconych de jongów czy lengletow z ogromnymi kontraktami to ciężko będzie wrócić na szczyt, za 3 lata pożegnamy ekipę z wielkimi kontraktami i może zaczniemy budować ekonomię po otworzeniu nowego camp nou, trzeba uzbroić się w cierpliwość niestety
1
@ShawnC Ten klub prowadzą amatorzy, oprócz ładnego boiska treningowego nie ma nic profesjonalnego, zaczynając od zarządu po ludzi z marketingu
1
@Szklaner ja tylko gram euro jackpot, jak jest +100 mln
1
@Szklaner cholera współczuję, dlatego nie można się poddawać :D od 12.50 dwa razy w tygodniu człowiek nie zbiednieje
1
@Rust_Cohle 4 + 1 to 1600, 4+2 to 31 tysięcy
1
@Rust_Cohle 620 zł, z 5 + 0 było już 690 tysiecy
3
@Rust_Cohle 5 + 0 to 690 tysięcy
0
Dzisiaj w euro jackpot 4 + 0, blisko było grubej sumki
9
De jong załatwił sobie jak w wojsku, do psychologa i na rok L4 płatne 100%
4
@KamQiX i dalej gra jak przy przyjściu z Ajaxu XD przez 5 lat stanął w rozwoju, a pensja rośnie
8
De jonga można dodać do najgorszych transferów klubu, największa pensja, wieczne L4, gość ma Arabię Saudyjską w Europie mieszkając w pięknym mieście