0

Lewy to ma przerypane, guwaniara z paletką, kobieta pająk, jeszcze pięściarka doszła

8

Jak już próbujemy zrobić kadrę Hiszpanii z Barcelony to tam jeszcze gra taki piłkarz jak Rodri panie Laporta

3

Udało się jest !!!!

1

Boże jedyny ale ugraliśmy

2

Ten Huber nie ma urwa okularów czy co

0

@dafik85 to źle myślisz

1

Amerykański libero jest dwie półki wyżej od Zatorskiego

5

Gerard Romero twierdzi, że nie widzieliśmy jeszcze ostatniego rozdziału w sprawie Nico Williamsa, ostatni rozdział to będzie oficjalka, że Nico zostaje w Bilbao

5

Dzisiaj siatkarze dołożą cegiełkę do kolejnego złota :D

1

Z Nico mógł się postarać bardziej

0

@Aragorn33 narazie można tylko gdybać, oby się rozwinęli

1

@Kinginiesta to niech gruby weźmie z nich przykład zamiast sprowadzać średniaków

4

Atletico Le Normand, Alvarez, Sorloth i Gallagher, my Olmo, grubo się zbroimy

0

Ciekawe czy w sobotę Lasza Talachadze szarpnie się na jakiś rekord

0

@Arden ja lecę stary na trening, trzymaj się, pozdro

1

@Arden z reszta napisałem, że Real robi większość transferu z głową, z dużym % trafionych za duże pieniądze, w porównaniu do naszych transferów za dużą kasę, nigdzie nie napisałem, że nie robią nietrafionych tylko, że ich odsetek jest o wiele mniejszy niż nasz

2

@Arden bo 5 lat ci pasowało pod transfer Hazarda, czemu nie 10 albo 4?

1

@Arden skoro Bellingham za 100 mln, Mbappe za 100 mln podpisu czy Vinicius za 50 to przepłacenie to ciekawe jak nazwać kwiatki które do nas przechodzą

0

@Arden gdzie ja się odniosłem do 5 lat? Nigdzie tak nie pisałem, wymieniłem zawodników z ostatnich 10 lat, próbujesz mi wmawiać, że gdzieś się odniosłem do 5 lat

2

@Arden skoro większość transferów robią z głową, to i wydają pieniądze adekwatne do transferu, a nie przepłacają, czy mam ci wszystko tłumaczyć jak gimnazjaliście?

4

@Arden trolujesz to raczej ty wypisując głupoty, że mamy wydatki na poziomie Realu, gdzie Real dodatkowo sprzedaje drożej i klei bardziej konkretny skład, obecnie Mbappe zjada Lewego, Bellingham każdego naszego pomocnika, może jedynie Gundogan który jest jedynym udanym transferem może mu dorównać, Rudiger każdego obrońce, przecież tu nawet nie ma na czym polemizować, wydają mniej, mniej kupują ale jakościowo półkę wyżej, do tego sprzedają lepiej

5

@Arden 350 za wszystkie transfery ci wyszło? To my przewaliliśmy z miliard, a Realu atak w tym momencie to Mbappe, Vinicius, Rodrygo i Bellingham, a nasz Yamal i reszta inwalidów XD

2

@Arden skoro tak to lewy też nie był warty swojej ceny, i dalej wychodzi z dwa razy mniej na korzyść realu

7

@Arden ty wymieniłeś Tchouameniego w tym gronie więc masz rację, nie ma sensu

2

@Arden Griezmann, Dembele, Coutinho, Fernan, Roque, Semedo, Dest, Raphinha, de jong, Depay, Kessie, Pijanic nie wiem ile to wyjdzie razem, ponad miliard, a nie chce mi się myśleć dalej

19

@Arden no dawaj wymień gruby niewypał poza Hazardem, ja wymienię trzech jak Dembele, Griezmann i Coutinho na których poszło z 500 mln. Weź zbierz wszystkie niewypały realu z 15 lat to może wyjdzie podobna suma

1

@Barcaa12 i tak się tu żyje

12

Z tym zarządem Real będzie nam tylko uciekał. Oni większość transferów z głową, Bellingham, Mbappe, a my Fernan, Roque i teraz Olmo, stoimy w miejscu panie Laporta

0

Nie ma sensu w tym roku oszczędzić pieniędzy i w następnym spróbować kupić konkret w stylu Wirtza, lepiej przepuszczać kasę co okienko na średnich zawodników

0

@Kondziubarca czyli tyle co premia za podpis Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?