Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Strzeliliśmy więcej goli w tym meczu niż Real w całym obecnym sezonie la ligi :D
7
Fajnie, dawno nie widziałem takiego wyniku do przerwy, miła niespodzianka
1
Kounde co przymierzył
0
Wolne po staremu
0
Stuttgart co kupony zamyka to ich
5
Piękne podanie i w końcu piękne przyjęcie Roberta
0
Kierunkowe i bramka, Raphinha inny piłkarz
2
@adamek20151 Załęcki
24
Ale Suarez by tu się bawił z chłopakami
0
Dzisiaj czy jutro oficjalka Leao ?
1
@kanver_ Może i tak ale widać, że ciągnie go na LS, póki co mityczną wymienność pozycji wygląda tak, że mają trzech LS
1
Notatnik dopiero się skapnął, że Mbappe gra nie na swojej pozycji, było sobie ściągnąć typowego napastnika, a nie kolejnego LS, Mbappe to by do nas pasował, a im jakiś Haaland/Osimhen albo Kane
2
3 kolejki i 4 pkt przewagi, jest świetnie
1
@adamek20151 Pique
0
@FcPortoFan1999 niestety T1 nie wiedziało jak zagrać na zigsa i Smoldera, gdzie HLE było na to przygotowane
0
@peetwithbarca No i oby tak zostało, specjalnie nie wrzuciłem go do jednego worka z trójką wspaniałych
0
Zaczniemy iść w dobrym kierunku kiedy pozbędziemy się na stałe de jonga, lengleta, Fernana no i Lewgo za rok. Trzech totalnie bezużytecznych graczy no i Robercik z ogromną pensją
0
@Miszak ogólnie te kompozycje T1 tragedia, nie wiem czemu oni nie banują tego Zigsa
0
@maroon ty masz prawo nie rozumieć osób które hejtuja, a ja mam prawo denerwować się zawodnika klubu któremu kibicuje za to że pobiera ogromną pensję, a siedzi na L4 od kilku miesięcy
2
Uśmiechnięty Holender danza kuduro od kwietnia na l4, zaraz się znowu przedłuży o kolejne 5 miesięcy, plaża jest, pogoda jest, piękne miasto jest, przeogromna pensja jest i tak tu się żyje w tej Barcelonie
0
Niedługo koniec tego pięknego okienka, nie zapomnę go nigdy
0
@F3DO de jong ma plażę, piękną pogodę, po co jakaś piłką ma sobie głowę zawracać
0
Dwa dni sparingów i człowiek na początku tygodnia zmęczony jak pod koniec
0
Miał być LS i może SPD, a jest Olmo, nie ma Cancelo, Felixa, Gundogana, Roque, Oriola, Roberto, ekstra okienko, kadra słabsza niż sezon temu
0
@adamek20151 dzisiaj gładkie 3:0
1
Jesteśmy jedyną drużyną która nie straciła pkt w lidze hiszpańskiej, dominacja
0
Fenomenalne okienko w tym sezonie
0
Kiedy uśmiechnięty Holender wróci do gry?
1
Piękna kontra niczym BBC albo MSN
0
Lewy co ma pecha