4

Strzeliliśmy więcej goli w tym meczu niż Real w całym obecnym sezonie la ligi :D

7

Fajnie, dawno nie widziałem takiego wyniku do przerwy, miła niespodzianka

1

Kounde co przymierzył

0

Wolne po staremu

0

Stuttgart co kupony zamyka to ich

5

Piękne podanie i w końcu piękne przyjęcie Roberta

0

Kierunkowe i bramka, Raphinha inny piłkarz

2

@adamek20151 Załęcki

24

Ale Suarez by tu się bawił z chłopakami

0

Dzisiaj czy jutro oficjalka Leao ?

1

@kanver_ Może i tak ale widać, że ciągnie go na LS, póki co mityczną wymienność pozycji wygląda tak, że mają trzech LS

1

Notatnik dopiero się skapnął, że Mbappe gra nie na swojej pozycji, było sobie ściągnąć typowego napastnika, a nie kolejnego LS, Mbappe to by do nas pasował, a im jakiś Haaland/Osimhen albo Kane

2

3 kolejki i 4 pkt przewagi, jest świetnie

1

@adamek20151 Pique

0

@FcPortoFan1999 niestety T1 nie wiedziało jak zagrać na zigsa i Smoldera, gdzie HLE było na to przygotowane

0

@peetwithbarca No i oby tak zostało, specjalnie nie wrzuciłem go do jednego worka z trójką wspaniałych

0

Zaczniemy iść w dobrym kierunku kiedy pozbędziemy się na stałe de jonga, lengleta, Fernana no i Lewgo za rok. Trzech totalnie bezużytecznych graczy no i Robercik z ogromną pensją

0

@Miszak ogólnie te kompozycje T1 tragedia, nie wiem czemu oni nie banują tego Zigsa

0

@maroon ty masz prawo nie rozumieć osób które hejtuja, a ja mam prawo denerwować się zawodnika klubu któremu kibicuje za to że pobiera ogromną pensję, a siedzi na L4 od kilku miesięcy

2

Uśmiechnięty Holender danza kuduro od kwietnia na l4, zaraz się znowu przedłuży o kolejne 5 miesięcy, plaża jest, pogoda jest, piękne miasto jest, przeogromna pensja jest i tak tu się żyje w tej Barcelonie

0

Niedługo koniec tego pięknego okienka, nie zapomnę go nigdy

0

@F3DO de jong ma plażę, piękną pogodę, po co jakaś piłką ma sobie głowę zawracać

0

Dwa dni sparingów i człowiek na początku tygodnia zmęczony jak pod koniec

0

Miał być LS i może SPD, a jest Olmo, nie ma Cancelo, Felixa, Gundogana, Roque, Oriola, Roberto, ekstra okienko, kadra słabsza niż sezon temu

0

@adamek20151 dzisiaj gładkie 3:0

1

Jesteśmy jedyną drużyną która nie straciła pkt w lidze hiszpańskiej, dominacja

0

Fenomenalne okienko w tym sezonie

0

Kiedy uśmiechnięty Holender wróci do gry?

1

Piękna kontra niczym BBC albo MSN

0

Lewy co ma pecha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?