0

City 4 mecz pod rząd w cymbał xd

0

Mbappe, no penalty no party

1

Teraz Mbappe odejdzie do PSG żeby wyjść z cienia Męczennika ^^

0

Jeszcze samobój i gracze Osasuny będą spełnieni

0

Ten ich bramkarz jedyne co potrafi to machać głową xd

0

@partymaker znam ten ból, mam to samo

0

Bramkarz chyba też zapomniał jak się broni krótki róg, bo grają na wyjeździe

0

Co tam się dzieje

0

@partymaker czyli u siebie potrafią wymienić trzy podania, a na wyjeździe zapominasz wszystkiego

3

Nie wiem jakim cudem te ogory z nami wygrały xd przecież oni trzech podań nie potrafią wymienić

0

Asensio zmienił pozycję na SO?

1

Ale Real ma pecha

0

@aspr1me przejmuje się sytuacją polityczną, czyli piłkarze w naszym kraju powinni mieć dość cały rok

2

Widać, że Mbappe ma dosyć gry na tej 9

1

@Coutinho007 przecież to inna specyfika, skrzydłowy który wykonuje masę zrywów i sprintów, a SPD taki jak Busi

2

Kounde to szef i tyle

1

Przecież to jest niemożliwe, jak można spudłować takie coś XD

0

Real jazda na 3 LS

5

Morata wali w słupek, lekkie „wow”, Mbappe by tak zrobił to w kabinie mieli by orgazm

1

Potężny Norweg mógł dać kontakt City

0

Mam nadzieję, że nie wpadną na pomysł kupna Leao xd

0

@Pedri16Future a komentarz podobny widziałem na fb, tylko akurat przykładem był kizo xd

0

@Pedri16Future zobaczyłem w sumie tytuł przeglądając yt

6

Jak kobiety chcą zarabiać w piłce tyle samo to mam nadzieję, że Zenek Martyniuk będzie zarabiać tyle co Rihanna

3

Ale co Neymar pograł to jego, ogromne pieniądze i ostatnie lata kariery na L4, gra sobie w cska, tutaj jakiś pokerek, wszystko po odejściu z Barcelony

0

Fort już powoli do zmiany, Yamal też powinien już odpocząć

0

Czas się może obudzić

4

Olmo wraca z L4 i ma już tyle bramek co Viniciusz Żunior

0

Daj mu zdrowie .

1

Spalony tam był przecież

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?