Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City 4 mecz pod rząd w cymbał xd
0
Mbappe, no penalty no party
1
Teraz Mbappe odejdzie do PSG żeby wyjść z cienia Męczennika ^^
0
Jeszcze samobój i gracze Osasuny będą spełnieni
0
Ten ich bramkarz jedyne co potrafi to machać głową xd
0
@partymaker znam ten ból, mam to samo
0
Bramkarz chyba też zapomniał jak się broni krótki róg, bo grają na wyjeździe
0
Co tam się dzieje
0
@partymaker czyli u siebie potrafią wymienić trzy podania, a na wyjeździe zapominasz wszystkiego
3
Nie wiem jakim cudem te ogory z nami wygrały xd przecież oni trzech podań nie potrafią wymienić
0
Asensio zmienił pozycję na SO?
1
Ale Real ma pecha
0
@aspr1me przejmuje się sytuacją polityczną, czyli piłkarze w naszym kraju powinni mieć dość cały rok
2
Widać, że Mbappe ma dosyć gry na tej 9
1
@Coutinho007 przecież to inna specyfika, skrzydłowy który wykonuje masę zrywów i sprintów, a SPD taki jak Busi
2
Kounde to szef i tyle
1
Przecież to jest niemożliwe, jak można spudłować takie coś XD
0
Real jazda na 3 LS
5
Morata wali w słupek, lekkie „wow”, Mbappe by tak zrobił to w kabinie mieli by orgazm
1
Potężny Norweg mógł dać kontakt City
0
Mam nadzieję, że nie wpadną na pomysł kupna Leao xd
0
@Pedri16Future a komentarz podobny widziałem na fb, tylko akurat przykładem był kizo xd
0
@Pedri16Future zobaczyłem w sumie tytuł przeglądając yt
6
Jak kobiety chcą zarabiać w piłce tyle samo to mam nadzieję, że Zenek Martyniuk będzie zarabiać tyle co Rihanna
3
Ale co Neymar pograł to jego, ogromne pieniądze i ostatnie lata kariery na L4, gra sobie w cska, tutaj jakiś pokerek, wszystko po odejściu z Barcelony
0
Fort już powoli do zmiany, Yamal też powinien już odpocząć
0
Czas się może obudzić
4
Olmo wraca z L4 i ma już tyle bramek co Viniciusz Żunior
0
Daj mu zdrowie .
1
Spalony tam był przecież