Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Flick z tym Penia zaczyna być irytujący, mamy bramkarza klasy światowej na ławce, a broni gość na poziomie ekstraklasy, Niemiec niech zobaczy kto wygrał Realowi ostatnia lige mistrzow, na pewno nie bramkarz, a u nas na bramce kolek nie dający od siebie nic ekstra
0
Szczęsny może zadebiutować w jutrzejszym meczu, niech zadebiutuje i zostanie w tej bramce
0
@RaptusS ciekawe co by zrobił Sociedad gdyby zaliczyli nam poprawnie zdobytego gola i musieli się otworzyć, a nie grać na kontrę
3
Ederson gorsze mecze i ławka, u nas Pena czego by nie zrobił to i tak nie usiądzie
0
Real gra shit to sędziowie pomagają i jakoś te mecze przepychają, my gramy shit to nam przeszkadzają i przegrywamy, taka różnica
0
Pora wyłączyć ten kabaret i iść pobiegać
2
Kolejny naciągany karny XD
4
Hahahaha żółta XD z nami by przez 60 min grał bez kartki
0
@Consigliere Real w kryzysie ma 4 pkt straty i 2 mecze zaległe haha
6
Ładnie rozdysponowane uzbierane punkty przewagi nad Realem, remis z Celta prowadząc 0:2 i porażka u siebie z 17 drużyną w tabeli
0
Ale lipa nie dostaliśmy karnych i przegraliśmy z 17 drużyną w tabeli grając u siebie
0
@tomek8756 kiepski sędzia to jedno ale w takich meczach nie powinniśmy się patrzeć czy wylosujemy normalnego sędziego tylko gnieść rywala
0
@dzbanke o mój mózg się płaczu nie martw
23
Weźcie dajcie spokój z tymi karnymi, takie mecze powinni pykać 3:0 i nie patrzeć czy sędzia podyktuje karnego czy nie, 17 drużyna z tabeli wygrywa na naszym stadionie, a wy płaczecie o brak karnego XD
0
Mamy klasowego bramkarza na ławce to gra gość na poziomie ekstraklasy bo jest wychowankiem XD Panowie szanujmy się, przegrywać u siebie z Las Palmas
1
@Bulbazaur17 oglądałem całe 3 sezony, szkoda, że dopiero w 2026 roku będzie kolejny sezon bo powoli zaczęli się rozkręcać
1
Ogląda ktoś serial From? Podobno kolejny sezon będzie w 2026 roku, a w końcu na 10 odcinku się coś zadziało
0
Real ma jeszcze wyjazd do Atalanty i Brestu, u siebie Salzburg, 6 pkt spokojnie ugrają, szkoda, bo byłyby jaja jakby nie wyszli xd
4
Dembele niezmiennie, IQ na wysokim poziomie
2
Brakuje mi tego dreszczyku emocji jak Messi podchodził do wolnego
0
Oby Yamal miał faktycznie przeciążoną kostkę, bo u nas te dyskomforty kończą się na dwu miesięcznej absencji
0
@KacperVEB jeszcze dwie brameczki załaduje
0
@barteq jasne, brak skuteczności to jedno ale przydałby się ktoś do odciążenia Yamala i przeprowadzania akcji prawa i lewa strona
1
LS powinien być musem do kupna, ciężko się gra z jednym skrzydłowym w kadrze :/
0
@Katalończyk 99 no chłopaki mogli wytłumaczyć, a nie rzucać się jak psy na mięso i wyśmiewać o wałkowaniu tego setny raz
0
Komentarz usunięty
0
@takisobiektos sorry, że mam ciekawsze życie niż siedzenie i czytanie newsów na fb
1
TVP puszcza jutro Aston Ville z Juve, wiadomo, że lepszy mecz od Liverpoolu z Realem
0
Zamkniecie trybuny prowadzącej doping w meczu XD teraz będzie atmosfera jak na narodowym, piknik i kibice drużyny przeciwnej będą głośniejsi od naszych
0
@Foton w końcu muszą