4

Flick z tym Penia zaczyna być irytujący, mamy bramkarza klasy światowej na ławce, a broni gość na poziomie ekstraklasy, Niemiec niech zobaczy kto wygrał Realowi ostatnia lige mistrzow, na pewno nie bramkarz, a u nas na bramce kolek nie dający od siebie nic ekstra

0

Szczęsny może zadebiutować w jutrzejszym meczu, niech zadebiutuje i zostanie w tej bramce

0

@RaptusS ciekawe co by zrobił Sociedad gdyby zaliczyli nam poprawnie zdobytego gola i musieli się otworzyć, a nie grać na kontrę

3

Ederson gorsze mecze i ławka, u nas Pena czego by nie zrobił to i tak nie usiądzie

0

Real gra shit to sędziowie pomagają i jakoś te mecze przepychają, my gramy shit to nam przeszkadzają i przegrywamy, taka różnica

0

Pora wyłączyć ten kabaret i iść pobiegać

2

Kolejny naciągany karny XD

4

Hahahaha żółta XD z nami by przez 60 min grał bez kartki

0

@Consigliere Real w kryzysie ma 4 pkt straty i 2 mecze zaległe haha

6

Ładnie rozdysponowane uzbierane punkty przewagi nad Realem, remis z Celta prowadząc 0:2 i porażka u siebie z 17 drużyną w tabeli

0

Ale lipa nie dostaliśmy karnych i przegraliśmy z 17 drużyną w tabeli grając u siebie

0

@tomek8756 kiepski sędzia to jedno ale w takich meczach nie powinniśmy się patrzeć czy wylosujemy normalnego sędziego tylko gnieść rywala

0

@dzbanke o mój mózg się płaczu nie martw

23

Weźcie dajcie spokój z tymi karnymi, takie mecze powinni pykać 3:0 i nie patrzeć czy sędzia podyktuje karnego czy nie, 17 drużyna z tabeli wygrywa na naszym stadionie, a wy płaczecie o brak karnego XD

0

Mamy klasowego bramkarza na ławce to gra gość na poziomie ekstraklasy bo jest wychowankiem XD Panowie szanujmy się, przegrywać u siebie z Las Palmas

1

@Bulbazaur17 oglądałem całe 3 sezony, szkoda, że dopiero w 2026 roku będzie kolejny sezon bo powoli zaczęli się rozkręcać

1

Ogląda ktoś serial From? Podobno kolejny sezon będzie w 2026 roku, a w końcu na 10 odcinku się coś zadziało

0

Real ma jeszcze wyjazd do Atalanty i Brestu, u siebie Salzburg, 6 pkt spokojnie ugrają, szkoda, bo byłyby jaja jakby nie wyszli xd

4

Dembele niezmiennie, IQ na wysokim poziomie

2

Brakuje mi tego dreszczyku emocji jak Messi podchodził do wolnego

0

Oby Yamal miał faktycznie przeciążoną kostkę, bo u nas te dyskomforty kończą się na dwu miesięcznej absencji

0

@KacperVEB jeszcze dwie brameczki załaduje

0

@barteq jasne, brak skuteczności to jedno ale przydałby się ktoś do odciążenia Yamala i przeprowadzania akcji prawa i lewa strona

1

LS powinien być musem do kupna, ciężko się gra z jednym skrzydłowym w kadrze :/

0

@Katalończyk 99 no chłopaki mogli wytłumaczyć, a nie rzucać się jak psy na mięso i wyśmiewać o wałkowaniu tego setny raz

0

Komentarz usunięty

0

@takisobiektos sorry, że mam ciekawsze życie niż siedzenie i czytanie newsów na fb

1

TVP puszcza jutro Aston Ville z Juve, wiadomo, że lepszy mecz od Liverpoolu z Realem

0

Zamkniecie trybuny prowadzącej doping w meczu XD teraz będzie atmosfera jak na narodowym, piknik i kibice drużyny przeciwnej będą głośniejsi od naszych

0

@Foton w końcu muszą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?