Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ali3gator zabrał mu jedyny celny strzał na bramkę, nie wiadomo czy by to wpadło
0
Obecnie co robi Lewy na boisku oprócz przeszkadzania, złych przyjęć, błędów technicznych, już nawet z metra z wystawionej patelni strzelic nie potrafi
0
Jaka żenada, rzygac mi się chce jak na nich patrzę
0
@Heros11 skończyły się podania na pustaka to przestał strzelać, gość nie gra nic od 1.5 roku
1
Dosyć mam oglądania Barcelony, ten mecz z tym parodysta Lewandowskim, mecz z Leganes tragedia
1
Weźcie tego parodystę z 9 XD
2
Zaraz się to na nas zemści, powinno być 3:0
2
Real by dwa karne z tego dostał
1
@Bilon87 wogole, Atletico nie dociągnie mistrzostwa
0
Longlet nasz ukryty agent niech robi swoje
1
@lithotripter wulgarne patusy XD Zajebisty będzie doping na trybunach, zazdroszczę kibicom z Liverpoolu czy BVB kibiców, u nas bez grupy prowadzącej doping to będzie piknik na trybunach jak na narodowym
6
Zaraz Atletico i Real przegonią nas w lidze, jak można oddać tak frajersko 6 pkt u siebie z jakimś Leganes i Las Palmas
1
Lewy powinien zacząć naukę arabskiego
5
Jak można przegrać u siebie z Las Palmas i Leganes, ja pierdolę
2
Olmo i Balde do bazy, gorzej nie będzie
2
Balde XD ten człowiek się już nie rozwinie, typ oprócz szybkości nie ma żadnego atutu
0
Lewandowski troluje
0
Jak można marnować tyle okazji, żenujący mecz
0
Nie mogę patrzeć na te niedokładności, lewy ma łatwe podanie i nie umie celnie podać
0
Balde ma coś oprócz szybkości xd
0
Fernan za Lewego, sam nie wierzę, że to pisze
1
Dajcie lewemu pustaka z metra to może trafi
5
Ta kurwa w żółtym da w końcu kartkę ?
0
Rzeźnicy zasrani
3
@Pedri16Future przynajmniej Fato nie kosztował 117 mln :D
8
Grealish ostatni gol dla city w oficjalnym meczu 16.12.2023, transfer na poziomie Coutinho czy Hazarda
1
Gość na fb o nazwie Instruktor kung fu to złoto, można się nieźle pośmiać w komentarzach
3
Penia jak się rzucił przy tym karnym xd
0
Dzisiaj trzy mecze, obie drużyny strzelą w obu połowach, zabrakla bramka Young Boysow w drugiej połowie do 7k :(
16
Jeszcze Leao by się przydał bo za mało tam LS