0

@ali3gator zabrał mu jedyny celny strzał na bramkę, nie wiadomo czy by to wpadło

0

Obecnie co robi Lewy na boisku oprócz przeszkadzania, złych przyjęć, błędów technicznych, już nawet z metra z wystawionej patelni strzelic nie potrafi

0

Jaka żenada, rzygac mi się chce jak na nich patrzę

0

@Heros11 skończyły się podania na pustaka to przestał strzelać, gość nie gra nic od 1.5 roku

1

Dosyć mam oglądania Barcelony, ten mecz z tym parodysta Lewandowskim, mecz z Leganes tragedia

1

Weźcie tego parodystę z 9 XD

2

Zaraz się to na nas zemści, powinno być 3:0

2

Real by dwa karne z tego dostał

1

@Bilon87 wogole, Atletico nie dociągnie mistrzostwa

0

Longlet nasz ukryty agent niech robi swoje

1

@lithotripter wulgarne patusy XD Zajebisty będzie doping na trybunach, zazdroszczę kibicom z Liverpoolu czy BVB kibiców, u nas bez grupy prowadzącej doping to będzie piknik na trybunach jak na narodowym

6

Zaraz Atletico i Real przegonią nas w lidze, jak można oddać tak frajersko 6 pkt u siebie z jakimś Leganes i Las Palmas

1

Lewy powinien zacząć naukę arabskiego

5

Jak można przegrać u siebie z Las Palmas i Leganes, ja pierdolę

2

Olmo i Balde do bazy, gorzej nie będzie

2

Balde XD ten człowiek się już nie rozwinie, typ oprócz szybkości nie ma żadnego atutu

0

Lewandowski troluje

0

Jak można marnować tyle okazji, żenujący mecz

0

Nie mogę patrzeć na te niedokładności, lewy ma łatwe podanie i nie umie celnie podać

0

Balde ma coś oprócz szybkości xd

0

Fernan za Lewego, sam nie wierzę, że to pisze

1

Dajcie lewemu pustaka z metra to może trafi

5

Ta kurwa w żółtym da w końcu kartkę ?

0

Rzeźnicy zasrani

3

@Pedri16Future przynajmniej Fato nie kosztował 117 mln :D

8

Grealish ostatni gol dla city w oficjalnym meczu 16.12.2023, transfer na poziomie Coutinho czy Hazarda

1

Gość na fb o nazwie Instruktor kung fu to złoto, można się nieźle pośmiać w komentarzach

3

Penia jak się rzucił przy tym karnym xd

0

Dzisiaj trzy mecze, obie drużyny strzelą w obu połowach, zabrakla bramka Young Boysow w drugiej połowie do 7k :(

16

Jeszcze Leao by się przydał bo za mało tam LS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?