Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pereira to obecnie top 1 zawodnik bez podziału na kategorie wagowe
1
Chris Bumstead to goat swojej kategorii
0
Gracze Realu nie jadą na kadrę i będą odpoczywać, w nasi będą piłowani na maksa w nic nie znaczących meczach
0
Palmer jaki dzik
0
Borussia poki co na 5 meczów 7 pkt, teraz przegrywają z Bochum u siebie, tragedia
0
Ahahah, Lech co dał popis XD
0
Bramkarz Lecha kolek, a Borek prawie doszedł
1
Czemu placek Fernan wchodzi przed Victorem czy Fatim
0
Pepe, pączek i teraz męczennik, skąd oni takich kwiatków biorą
0
Pele nie wyleciał przez kolor skóry czy koszulki
0
@partymaker mega dobra jakość do ceny, polecam
0
Alaves przeszkadza w tym meczu piłka
0
Mr złota piłka kolejna kartka
0
Bramkarz Alavés świetnie wykopuje na głowe Rudigera
0
@okiemtypera_lucaxx95 kto pytał
0
Można wyłączyć .
1
Dzisiaj nie ma co robić sobie nadzieji, wszystko w rękach Atletico w weekend
1
@adamek20151 tą skupi się, szybki powrót do pierwszej ligi się szykuje
0
Lechia i Cracovia out z pucharu xd
0
@mcsarna remis pierwsza połowa, wygra Real, gol z karnego
6
@sergio5 polska myśl szkoleniowa w Hiszpanii xd
0
W środę kolejny odcinek z serii polowanie na nogi Yamala
0
Lepszy Navas na bramce niż Peña między słupkami
2
Jak już city spadnie za oszustwa do 5 ligi i rozwiążą kontrakty piłkarzy to niech szwagry zorganizują wielkiego grila i zaproszą tam Rodriego
5
100% karny na Yamalu, musi podchodzić pod VAR, śmieszny karny na Pele, dyktuje od razu, sędziowie w Hiszpanii to koty
0
@Kengo weź bo się Lehman zaraz zdenerwuje i da wykład, że nie zarabiają tyle samo
0
Szczęsny post pożegnalny na insta do Juve, a tam same zaproszenia do Barcelony, pewnie też od chłopaków od nas, niech Robert dzwoni, a może już dzwonił ^^
1
Torino pierwsze we Włoszech, tylko Barcelona i Bayern z top 5 bez straty punktu, ważny powrót Gaviego i de jonga żeby to utrzymać
7
Z tak ogromnymi brakami spowodowanymi kontuzjami potrafiliśmy wygrać z ciężkim rywalem na wyjeździe 5:1, przecież jak wróci Olmo, Gavi, Christensen, Fermin i od biedy de jong to będzie naprawdę mocna ekipa, tylko w zimę przydałoby się ściągnąć bramkarza
1
Prostaki w żółtych koszulkach