Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gościu powinien wylecieć z czerwem
1
Boże co on robi
0
Chyba spalony będzie
0
Kolejna kontuzja, zajebisty sezon
18
Przecież trzeba ponaciągać karne żeby pompowana gwiazdeczka wygrała króla strzelców, jakby to wyglądało gdyby stary Lewandowski wyprzedził wielkiego żółwia
0
Na nich to trzeba stawiać remis w pierwszej połowie i wygrana całego meczu
0
@KamQiX jak żaden argument, jak Lewy nie strzelał bramek to każdy rozlicza go, a nie pomocników/skrzydlowych którzy nie tworzą mu sytuacji
3
@tbas gość jest średniakiem w porównaniu do Pedriego czy Olmo, kręci kółeczka, gra tylko bezpiecznie i nie umie bronić, jakie są jego plusy w porównaniu do pomocników którzy wchodzą z drugiej drużyny typu Casado
0
@KamQiX bramkarz to powinien przede wszystkim bronić, a nie stać jak kolek przy strzałach, przecież w tym sezonie tylko Valladolid nam bramki nie strzeliło
1
Zaraz wraca Gavi i od biedy de jong, więc tragedii nie będzie, Olmo niech wchodzi tylko na mecze z Bayernem czy Realem, po co kusić los ze słabszymi zespołami, a bramkarz powinien przede wszystkim bronić, gra nogami to dodatek, sto razy bardziej wolałbym gościa typu Courtois który nie ma gry nogami na światowym poziomie ale na lini jest kotem
2
Dobra ten mecz jest i tak już do zapomnienia, zrób zmiany i daj chociaż trochę odpocząć chłopakom przed meczem w lidze
1
Celtic ma strzelonych więcej bramek w tej edycji ligi mistrzów niż city, Inter, PSG i Borussia razem wzięci ^^
7
Potężna ta lista pomocników na jutro, Pedri bądź zdrów
0
Wiadomo kiedy wraca Christensen?
0
Taazy 1.32 kurs pewniak, szkoda, że nie dali trochę większego, gościu ma setki amatorskich walk w k1
3
@kubilka Główny cel to będzie Nico i dobrze, przyda się drugi skrzydlowy
0
Przy tej bramce Pelego bramkarz zachował się jak amator
0
Bayern co masakruje Dinamo
3
Real to pewnie wygra indywidualną akcja albo karnym, co nie zmienia faktu, że grają fatalnie, tam nie ma żadnego pomysłu na grę
0
Kiedy wraca Christensen do gry?
1
Penalty for Real Madrid
Niech bramkarz Stuttgartu odbędzie dobry trening bronienia karnych i będzie git
7
@ElKamil niby człowiek wiedział, a jednak się łudził
0
@Pnog37 niestety taka jest rzeczywistość, city nie grałoby na takim poziomie gdyby wypadało im 6 zawodników z podstawy
2
Gdyby nie kontuzje to byśmy mieli mega dobrą kadrę, bez Gaviego, Araujo, Bernala który się zapowiadał świetnie, Christensena czy od biedy de jonga póki co radzimy sobie znakomicie, Nico w przyszłe lato i lecimy
0
@HypeR Nie wiem o kim ty nawet mówisz, obiektywnie oceniam
3
@Eto'o9 R10 lewy to napastnik typu emerytura
2
Dzisiaj Lewy bardzo słabo, powinien strzelić przynajmniej jedną bramkę, plus jedno przyjęcie które kosztowało akcje bramkową, napastnik typu Haaland miałby conajmniej 3 bramki więcej
17
Za rękę Martineza powinien być przyznany karny dla Realu w następnym meczu
0
On ewidentnie troluje
0
Jak można zepsuć taką piękną akcje