3

Gościu powinien wylecieć z czerwem

1

Boże co on robi

0

Chyba spalony będzie

0

Kolejna kontuzja, zajebisty sezon

18

Przecież trzeba ponaciągać karne żeby pompowana gwiazdeczka wygrała króla strzelców, jakby to wyglądało gdyby stary Lewandowski wyprzedził wielkiego żółwia

0

Na nich to trzeba stawiać remis w pierwszej połowie i wygrana całego meczu

0

@KamQiX jak żaden argument, jak Lewy nie strzelał bramek to każdy rozlicza go, a nie pomocników/skrzydlowych którzy nie tworzą mu sytuacji

3

@tbas gość jest średniakiem w porównaniu do Pedriego czy Olmo, kręci kółeczka, gra tylko bezpiecznie i nie umie bronić, jakie są jego plusy w porównaniu do pomocników którzy wchodzą z drugiej drużyny typu Casado

0

@KamQiX bramkarz to powinien przede wszystkim bronić, a nie stać jak kolek przy strzałach, przecież w tym sezonie tylko Valladolid nam bramki nie strzeliło

1

Zaraz wraca Gavi i od biedy de jong, więc tragedii nie będzie, Olmo niech wchodzi tylko na mecze z Bayernem czy Realem, po co kusić los ze słabszymi zespołami, a bramkarz powinien przede wszystkim bronić, gra nogami to dodatek, sto razy bardziej wolałbym gościa typu Courtois który nie ma gry nogami na światowym poziomie ale na lini jest kotem

2

Dobra ten mecz jest i tak już do zapomnienia, zrób zmiany i daj chociaż trochę odpocząć chłopakom przed meczem w lidze

1

Celtic ma strzelonych więcej bramek w tej edycji ligi mistrzów niż city, Inter, PSG i Borussia razem wzięci ^^

7

Potężna ta lista pomocników na jutro, Pedri bądź zdrów

0

Wiadomo kiedy wraca Christensen?

0

Taazy 1.32 kurs pewniak, szkoda, że nie dali trochę większego, gościu ma setki amatorskich walk w k1

3

@kubilka Główny cel to będzie Nico i dobrze, przyda się drugi skrzydlowy

0

Przy tej bramce Pelego bramkarz zachował się jak amator

0

Bayern co masakruje Dinamo

3

Real to pewnie wygra indywidualną akcja albo karnym, co nie zmienia faktu, że grają fatalnie, tam nie ma żadnego pomysłu na grę

0

Kiedy wraca Christensen do gry?

1

Penalty for Real Madrid
Niech bramkarz Stuttgartu odbędzie dobry trening bronienia karnych i będzie git

7

@ElKamil niby człowiek wiedział, a jednak się łudził

0

@Pnog37 niestety taka jest rzeczywistość, city nie grałoby na takim poziomie gdyby wypadało im 6 zawodników z podstawy

2

Gdyby nie kontuzje to byśmy mieli mega dobrą kadrę, bez Gaviego, Araujo, Bernala który się zapowiadał świetnie, Christensena czy od biedy de jonga póki co radzimy sobie znakomicie, Nico w przyszłe lato i lecimy

0

@HypeR Nie wiem o kim ty nawet mówisz, obiektywnie oceniam

3

@Eto'o9 R10 lewy to napastnik typu emerytura

2

Dzisiaj Lewy bardzo słabo, powinien strzelić przynajmniej jedną bramkę, plus jedno przyjęcie które kosztowało akcje bramkową, napastnik typu Haaland miałby conajmniej 3 bramki więcej

17

Za rękę Martineza powinien być przyznany karny dla Realu w następnym meczu

0

On ewidentnie troluje

0

Jak można zepsuć taką piękną akcje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?