1

O proszę ale zasadził z prawej nogi

0

Oni grają już pod dogrywkę czy jak

0

Ofensywa Bayernu to mem w tym meczu, Neuer ratuje dupsko

2

Zdejmij chłopie tego Sane

1

Męczennik robi co chce z Kimmichem

1

@IMBALEO ta kobieta w studio też mega potrzebna

0

Musiala, Wirtz, ładne pokolenie rośnie reprezentacji sąsiada

0

@Volk lepiej nie

1

@tristan87 on dalej widzi białe koszulki Totków

1

@szymonekk chcą się w końcu zbrendzlowac jak już strzeli męczennik

3

Nvm Real trzy podania i są pod bramka, ci męczą 50 obok koła środkowego

0

Weźcie przestańcie dopuszczać do sytuacji w której Kane musi podawać

0

Męczennik jaka przewrotka, ciekawe czy będą się śmiać z niego jak z Messiego kiedyś

1

@Kinginiesta a można grać z dwiema piłkami na boisku ?

1

Air fryer w okazałości

4

Wracać do kanałów paryskie łaki, już z nami mieliście szczęście

2

Da się wyjść szybko i zablokować strzał? No widać da się, a nasi stali i patrzyli jak Vitinha strzela

0

Nie mogę patrzeć na twarze tych paryskich łebków

3

@P33ck weź nie mówmy takich rzeczy publicznie

1

No i Wisła kupon zamykała, dzięki łaki, oby nie awansowali do ekstraklasy

0

Borusia jutro gra z opaskami na oczach skoro kurs na PSG to 1.40?

0

Lewy to w przyszłym sezonie będzie miał pensję podobną do tej Mbappe w Realu XD

0

Gzuz pierwszy raz w Polsce na sun festival, trzeba bilety zakupić

0

Fanatic i G2 vs Korea, Europa szybko do domu

4

Messi to z tymi 5 asystami dowalił, gość jest niemożliwy

7

Gundogan to jedyny piłkarz który nie akceptuje przeciętności, reszcie to pasuje i mają w dupie kibiców i te całe mecze

2

Po przyjściu Mbappe będziemy gonić Real kolejne 10 lat, niestety taka będzie rzeczywistość

2

A w następnym sezonie jeszcze Mapet dojedzie do Realu XD

0

@szkudi7 Araujo umie się poskarżyć

0

@FCB24 Gdyby nie 4 bramki Girony to byśmy wygrali 0:2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?