Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Uukasz_93 nie było okazji do one tapa
1
Dobrze, że nie mamy hajsu na Haalanda, inna półka niż Mbappe, a swoją drogą w rewanżu przy powrocie Edersona, rudego i Walkera w dodatku na swoim stadionie city nie powinno mieć problemu
2
No i X2 Bayern siedzi jak w masło, plus gol Fodena i tysiak siedzi
3
Rudy niech weźmie nospe, stoperan i wchodzi, doku i Alvarez in bo Haland nic nie daje, a Jacek nie może wygrać 1 vs 1 z Carvajalem
0
@Zoker narazie X2 siedzi :D
0
Ronaldo vs sędzia Al Hoaish na kolejnym Fame mma
0
@Zoker wejdę i to z przyjemnością
0
1.70 na Arsenal XD, ostatnio na Real z Bilbao był podobny, a przeciwnik mimo gorszej formy kompletnie z innej półki, do tego to liga mistrzów gdzie motywacja jest inna niż w przegranej lidze, plus Arsenal męczył się z porto, można próbować X2
0
JDG chciało coś zmienić w składzie i się przejechali, Bilibili super wyszło na wymianie mid lanerow, a Flandre to chyba nie do końca dobry wybór, w trzeciej grze na początku wyłapany jak jakiś bobas z leca
0
@MessiForeverTheBest chodzi o Nico Williamsa jak coś
1
@MessiForeverTheBest Nico LS, Yamal PS
1
Bez sensu próbować zatrzymać Felixa, najlepiej próbować sprzedać niepotrzebnych graczy i próbować ściągnąć Nico plus Zubimendiego, na papierze ten skład byłby przepotężny
0
Raphinha był by git piłkarzem gdyby posiadał drybling, wykończenie i szybkość
0
@yoli tylko nie umie najważniejszego, strzelić w bramkę
1
Fermin i podrobiony brazol do bazy
0
Wow ładne uderzenie
4
Akop chyba za mało róż codziennie kupował, może koło 200 by styklo
0
@dv7wisnia XD .
0
Tylko niech zdrowie dopisuje Yamalowi, świetnie się go ogląda, super było by sprzedać podrobionego brazola i kupić Nico, Yamal na PS i Nico na LS, świetnie by to chodziło
2
Ciężko bo ciężko ale awans wywalczony, będzie dla kogo usiąść w czerwcu przed telewizor
3
Męczennik niezły teatr odstawił, chłop w końcu cierpi za wszystkie grzechy ludzkości
0
@macio_944 leszcze mogą malować paznokcie, nikt ich nie zmusza do oglądania wojowników z UFC w klatce
2
Chyba znamy zdobywcę Oskara dla najlepszego aktora
0
Kounde też mógłby wrócić, a nie ryzykować kontuzja w meczach o nic
3
Przerwy na kadry w środku sezonu żeby pograć towarzyskie mecze to totalny syf, zaraz ważny mecz z P$G, a Kounde boli kostka, oby nic poważnego
1
Racja Lapcio, nie ma co zazdrościć najlepszego piłkarza na świecie w drużynie xd
2
Nie ma co zazdrościć najlepszego piłkarza na świecie w drużynie
4
W Paryżu niech się tak nie cieszą z trafienia nas, jak graliśmy ostatnio w naszej obronie grał Dest Pique Lenglet i Alba, teraz Kounde Araujo Martinez Cubarsi Cancelo, Kounde profesor do spółki za Araujo wyłączy żółwia
3
@Arden Real powinien wywalić Bellinghama, bo chyba woli Messiego od Ronaldo
1
Dawaj już to P$G, człowiek po dzisiejszym meczu się doczekać nie może