1

@Uukasz_93 nie było okazji do one tapa

1

Dobrze, że nie mamy hajsu na Haalanda, inna półka niż Mbappe, a swoją drogą w rewanżu przy powrocie Edersona, rudego i Walkera w dodatku na swoim stadionie city nie powinno mieć problemu

2

No i X2 Bayern siedzi jak w masło, plus gol Fodena i tysiak siedzi

3

Rudy niech weźmie nospe, stoperan i wchodzi, doku i Alvarez in bo Haland nic nie daje, a Jacek nie może wygrać 1 vs 1 z Carvajalem

0

@Zoker narazie X2 siedzi :D

0

Ronaldo vs sędzia Al Hoaish na kolejnym Fame mma

0

@Zoker wejdę i to z przyjemnością

0

1.70 na Arsenal XD, ostatnio na Real z Bilbao był podobny, a przeciwnik mimo gorszej formy kompletnie z innej półki, do tego to liga mistrzów gdzie motywacja jest inna niż w przegranej lidze, plus Arsenal męczył się z porto, można próbować X2

0

JDG chciało coś zmienić w składzie i się przejechali, Bilibili super wyszło na wymianie mid lanerow, a Flandre to chyba nie do końca dobry wybór, w trzeciej grze na początku wyłapany jak jakiś bobas z leca

0

@MessiForeverTheBest chodzi o Nico Williamsa jak coś

1

@MessiForeverTheBest Nico LS, Yamal PS

1

Bez sensu próbować zatrzymać Felixa, najlepiej próbować sprzedać niepotrzebnych graczy i próbować ściągnąć Nico plus Zubimendiego, na papierze ten skład byłby przepotężny

0

Raphinha był by git piłkarzem gdyby posiadał drybling, wykończenie i szybkość

0

@yoli tylko nie umie najważniejszego, strzelić w bramkę

1

Fermin i podrobiony brazol do bazy

0

Wow ładne uderzenie

4

Akop chyba za mało róż codziennie kupował, może koło 200 by styklo

0

@dv7wisnia XD .

0

Tylko niech zdrowie dopisuje Yamalowi, świetnie się go ogląda, super było by sprzedać podrobionego brazola i kupić Nico, Yamal na PS i Nico na LS, świetnie by to chodziło

2

Ciężko bo ciężko ale awans wywalczony, będzie dla kogo usiąść w czerwcu przed telewizor

3

Męczennik niezły teatr odstawił, chłop w końcu cierpi za wszystkie grzechy ludzkości

0

@macio_944 leszcze mogą malować paznokcie, nikt ich nie zmusza do oglądania wojowników z UFC w klatce

2

Chyba znamy zdobywcę Oskara dla najlepszego aktora

0

Kounde też mógłby wrócić, a nie ryzykować kontuzja w meczach o nic

3

Przerwy na kadry w środku sezonu żeby pograć towarzyskie mecze to totalny syf, zaraz ważny mecz z P$G, a Kounde boli kostka, oby nic poważnego

1

Racja Lapcio, nie ma co zazdrościć najlepszego piłkarza na świecie w drużynie xd

2

Nie ma co zazdrościć najlepszego piłkarza na świecie w drużynie

4

W Paryżu niech się tak nie cieszą z trafienia nas, jak graliśmy ostatnio w naszej obronie grał Dest Pique Lenglet i Alba, teraz Kounde Araujo Martinez Cubarsi Cancelo, Kounde profesor do spółki za Araujo wyłączy żółwia

3

@Arden Real powinien wywalić Bellinghama, bo chyba woli Messiego od Ronaldo

1

Dawaj już to P$G, człowiek po dzisiejszym meczu się doczekać nie może

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?