1

Yamal znowu obramowanie xd

0

Yamal i de jong mvp połowy

0

Powinni dziękować de jongowi, że nie dał się wypchnąć

2

Szlag znowu obramowanie Yamala

0

@M.a.t.i26651 bo tylko Yamal tak umie

3

Szkoda, że Yamal nie próbuje więcej samemu polecieć

1

Yamal fajne piłki zagrywa

1

Mogliśmy analizować, chłopaki w studio zawiedzeni

0

I zaczynamy marnować sytuacje

22

Obrzydliwy klub

0

Dobrze, że trzeciej połowy nie doliczył

2

Niewytłumaczalne jak w 2024 przy takiej technologii dalej padają gole ręką, nietykalni sędziowie wałkarze

4

Jeżeli będzie 2:2 do 90 min to doliczone będzie z 10 minut

5

@MesQueUnClub96 platforma

0

Jak mr one tap i męczennik nie dają rady to sędzia i tak pomoże

0

Real Vadrid

0

Po niektórych komentarzach można wywnioskować, ze niepotrzebnie w ogóle wyjdziemy na spotkanie z Bilbao

0

Piękne nastawienie przed meczem XD jak dla mnie przejdziemy do półfinału

2

Żewłakow chyba się popłakał

3

Idę pobiegać bo oglądanie tego to strata czasu

1

@qbuteq christensen pierwszy go ciągnął

0

Kukold do zmiany po przerwie, a najlepiej przed

4

0:0 do przerwy i wlatuje Pedri, gundo i Lewy żeby wymęczyć to 1:0

0

Chłopy z podbeskidzia tutaj grają xd no messi no party

0

De jong to musi mieć mętlik w głowie, z jego umiejętnościami gra przeciwko jakieś b klasie hiszpańskiej, nie dominują, połowa drużyny nie potrafi wymienić dwóch celnych podań

3

Zaczyna się show parodystow

0

Jak oni mają na treningu wolnych ustawiony mur jak na instastory to się później nie dziwię, że w meczu jest problem trafić bezpośrednio w bramkę

8

@draxidox krótko z niemieckim agentem

1

@LM10GOAT jesteśmy jedynym klubem który tak przedłuża i męczy się ze zwolnieniem trenera

4

@Kamiloza91 Griezmann Dembele czy Coutinho również, jak góra myśli i dobiera zawodników tak żeby pasowali to i zawodnicy się sprawdzają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?