Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Yamal znowu obramowanie xd
0
Yamal i de jong mvp połowy
0
Powinni dziękować de jongowi, że nie dał się wypchnąć
2
Szlag znowu obramowanie Yamala
0
@M.a.t.i26651 bo tylko Yamal tak umie
3
Szkoda, że Yamal nie próbuje więcej samemu polecieć
1
Yamal fajne piłki zagrywa
1
Mogliśmy analizować, chłopaki w studio zawiedzeni
0
I zaczynamy marnować sytuacje
22
Obrzydliwy klub
0
Dobrze, że trzeciej połowy nie doliczył
2
Niewytłumaczalne jak w 2024 przy takiej technologii dalej padają gole ręką, nietykalni sędziowie wałkarze
4
Jeżeli będzie 2:2 do 90 min to doliczone będzie z 10 minut
5
@MesQueUnClub96 platforma
0
Jak mr one tap i męczennik nie dają rady to sędzia i tak pomoże
0
Real Vadrid
0
Po niektórych komentarzach można wywnioskować, ze niepotrzebnie w ogóle wyjdziemy na spotkanie z Bilbao
0
Piękne nastawienie przed meczem XD jak dla mnie przejdziemy do półfinału
2
Żewłakow chyba się popłakał
3
Idę pobiegać bo oglądanie tego to strata czasu
1
@qbuteq christensen pierwszy go ciągnął
0
Kukold do zmiany po przerwie, a najlepiej przed
4
0:0 do przerwy i wlatuje Pedri, gundo i Lewy żeby wymęczyć to 1:0
0
Chłopy z podbeskidzia tutaj grają xd no messi no party
0
De jong to musi mieć mętlik w głowie, z jego umiejętnościami gra przeciwko jakieś b klasie hiszpańskiej, nie dominują, połowa drużyny nie potrafi wymienić dwóch celnych podań
3
Zaczyna się show parodystow
0
Jak oni mają na treningu wolnych ustawiony mur jak na instastory to się później nie dziwię, że w meczu jest problem trafić bezpośrednio w bramkę
8
@draxidox krótko z niemieckim agentem
1
@LM10GOAT jesteśmy jedynym klubem który tak przedłuża i męczy się ze zwolnieniem trenera
4
@Kamiloza91 Griezmann Dembele czy Coutinho również, jak góra myśli i dobiera zawodników tak żeby pasowali to i zawodnicy się sprawdzają