Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta i Xavi w pomocy i MSN w ataku za bardzo nas rozpieścili
2
Gruby Suarez obecnie zjada maszynę Lewandowskiego pod każdym względem
1
Cancelo trafił nam się jak ślepej kurze ziarno
Dobrze, ze mamy lewego bo mecz już by był wyjaśniony
0
Ależ dziś spektakl nas czeka
8
Realowi wypada pół składu podstawy i wygrywają z kelnerami 0:3, nam wypada dwóch zawodników i męczymy bule z kelnerami, czuje szybki sezon w lm
1
Jakim cudem ten parodysta jest dalej trenerem xd
3
Ale jesteśmy miernym zespołem z miernym trenerem xd
0
Brawo T1, przynajmniej jedna drużyna daje radości kibicowi
1
Zeus/Oner MVP turnieju, ciężki wybór
0
Zeus +7.5 killa na pieszych dwóch mapach? Kurs 2.15
0
Ciekawe co będzie meczem weekendu, Chelsea z city czy Barcelona z Alaves
0
Alaves 1.55 XG, w my 0.55 Ba XD rcelona
3
Brawo T1, brawo GOAT Faker
0
Faker to jednak Faker, piękny team fight T1, jeszcze jedna mapa panowie
1
@AlexDark00 z tymi 5 bramkami na 11 miejscu
0
"Without me, Barca will be the same, without Barca I would be nothing."
- Lionel Messi.
The biggest lie ever in human history
1
Lewy i Xavi powinni opuścić drużynę w lato, Suarez po drugiej stronie rzeki był o dwie klasy lepszy niż robot fizyczny Lewandowski, a Xavi to nadaje się do trenowania Garbarni Kraków
0
Jaka żenada xDD
1
@FcPortoFan1999 No i mamy finał w półfinale
0
No de jong No party
No coach No party
3
27-29, temu sędziemu podziękujemy na dziś albo niech już nie pije
6
Najman jest największa ciotą w historii freak fight
2
Szkoda ze ancelotii viniciusa nie wystawił, mecz byłby ciekawszy
1
Dobrze bijemy te rzuty wolne
2
Powrót de jonga i lewego będzie kluczowy na klasyk, najlepszy pomocnik w zespole i jedyny napastnik
0
Wraca jakiś nieobecny z L4 na klasyk?
0
Najlepszy zawodnik drużyny Franek kontuzjowany, jedyny napastnik kontuzjowany, najlepszy obrońca kontuzjowany, Pedri to szczerze zapominam jak gra przez te wieczne kontuzje, do tego kapitan i Brazylijczyk bez dryblingu ale z podaniem na L4, 5 zawodników z podstawy na lekarskim
0
Jeżeli szamani nie poskładają na klasyk Franka i ewentualnie Lewgo to będzie ciężko coś ugrać z tyloma kontuzjami
0
Wiadomo kiedy wróci de jong? Bez niego będzie bardzo ciężko w klasyku
0
@Barca1922 niby czym on ma go zaskoczyć XD bo raczej nie zapasami, fizycznie tez silniejszy jest Makhachev o stójce nie wspominając