0

Iniesta i Xavi w pomocy i MSN w ataku za bardzo nas rozpieścili

2

Gruby Suarez obecnie zjada maszynę Lewandowskiego pod każdym względem

1

Cancelo trafił nam się jak ślepej kurze ziarno
Dobrze, ze mamy lewego bo mecz już by był wyjaśniony

0

Ależ dziś spektakl nas czeka

8

Realowi wypada pół składu podstawy i wygrywają z kelnerami 0:3, nam wypada dwóch zawodników i męczymy bule z kelnerami, czuje szybki sezon w lm

1

Jakim cudem ten parodysta jest dalej trenerem xd

3

Ale jesteśmy miernym zespołem z miernym trenerem xd

0

Brawo T1, przynajmniej jedna drużyna daje radości kibicowi

1

Zeus/Oner MVP turnieju, ciężki wybór

0

Zeus +7.5 killa na pieszych dwóch mapach? Kurs 2.15

0

Ciekawe co będzie meczem weekendu, Chelsea z city czy Barcelona z Alaves

0

Alaves 1.55 XG, w my 0.55 Ba XD rcelona

3

Brawo T1, brawo GOAT Faker

0

Faker to jednak Faker, piękny team fight T1, jeszcze jedna mapa panowie

1

@AlexDark00 z tymi 5 bramkami na 11 miejscu

0

"Without me, Barca will be the same, without Barca I would be nothing."

- Lionel Messi.

The biggest lie ever in human history

1

Lewy i Xavi powinni opuścić drużynę w lato, Suarez po drugiej stronie rzeki był o dwie klasy lepszy niż robot fizyczny Lewandowski, a Xavi to nadaje się do trenowania Garbarni Kraków

0

Jaka żenada xDD

1

@FcPortoFan1999 No i mamy finał w półfinale

0

No de jong No party
No coach No party

3

27-29, temu sędziemu podziękujemy na dziś albo niech już nie pije

6

Najman jest największa ciotą w historii freak fight

2

Szkoda ze ancelotii viniciusa nie wystawił, mecz byłby ciekawszy

1

Dobrze bijemy te rzuty wolne

2

Powrót de jonga i lewego będzie kluczowy na klasyk, najlepszy pomocnik w zespole i jedyny napastnik

0

Wraca jakiś nieobecny z L4 na klasyk?

0

Najlepszy zawodnik drużyny Franek kontuzjowany, jedyny napastnik kontuzjowany, najlepszy obrońca kontuzjowany, Pedri to szczerze zapominam jak gra przez te wieczne kontuzje, do tego kapitan i Brazylijczyk bez dryblingu ale z podaniem na L4, 5 zawodników z podstawy na lekarskim

0

Jeżeli szamani nie poskładają na klasyk Franka i ewentualnie Lewgo to będzie ciężko coś ugrać z tyloma kontuzjami

0

Wiadomo kiedy wróci de jong? Bez niego będzie bardzo ciężko w klasyku

0

@Barca1922 niby czym on ma go zaskoczyć XD bo raczej nie zapasami, fizycznie tez silniejszy jest Makhachev o stójce nie wspominając

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?