Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XD Alonso i Roberto w pierwszym, brak Fernana który zasłużył, z wuefista daleko nie zajdziemy
7
Cancelo od trzech tygodni mialbyc do końca tygodnia, dzisiejsza ławka będzie przerażająca dla rywali
0
@Ukasz Gavi na flaszywym skrzydle to poziom Roberto w pomocy
0
Mam nadzieje, ze czabi wyjdzie dziś 4-3-3, a nie będzie żyłował to 4-4-2 z Roberto w pomocy, już i tak gramy 10 na 11 z lewym w składzie, w 9 może być ciężko
1
Ta nasza kadra to żart, Araujo i Pedri wiecznie kontuzjowani, jak tu zespół budować
0
Z Lewym na boisku gramy 10 na 11, fakt nie opinia
0
Niezle te wolne mamy
1
Zdejmijcie Lewego żebyśmy grali w końcu po 11
5
Messi 7 mecz pod rząd z bramka, wielka szkoda, ze nie u nas ale baw się dobrze mistrzu :D
4
Niezle wyjście bramkarza
1
@Emhyr Newcastle
3
Palmer zjada naszego Brazylijczyka na śniadanie
1
@Barwindg aż się uśmiałem xd
1
@PiotrR może tak być ale cieszmy się chwila haha
4
Hahahahah, hiszpańska potęga znowu wyjaśnia premier League :D
2
@Bartula ja szczerze wolałbym na PS Messiego, a nie Raphinie
1
@Messibestplayerintheworld Polsat, Polsat sport
1
@Messibestplayerintheworld Polsat
6
Taki Pedri w city chodziłby jak maszyna, tam każdy zaczyna grać na najwyższym poziomie
0
City to jakiś fenomen, grają bez typowych skrzydłowych i tak są jedna z najlepszych drużyn obecnie, jak nie najlepsza
1
@pioz123 chyba przegapiłem mecz Roque i Inigo, Abde XD
0
@pioz123 Przecież gościu ma racje XD Odeszło 4 gości przyszło 2 w tym jeden nie na tą drużynę
0
@norbi77 czyli możesz komuś połamać nogę ale musi być po strzale
0
@Marcelinho99 jak wyczarować klub typowi z ogromna pensja który jest na poziomie wieczystej
2
@regatta52 zachodniopomorskie
2
Jeszcze takich wyładowań nie widziałem, błyska jak w sylwestra
2
@Transu96 Jakie porównanie XD pomysl zanim coś napiszesz
0
@Barcasub 8 podań w pierwszej połowie xd
0
@Messibestplayerintheworld wszedł dopiero na druga polowe ?
0
Z pomocy tylko de jong i oriol dojechali