0

XD Alonso i Roberto w pierwszym, brak Fernana który zasłużył, z wuefista daleko nie zajdziemy

7

Cancelo od trzech tygodni mialbyc do końca tygodnia, dzisiejsza ławka będzie przerażająca dla rywali

0

@Ukasz Gavi na flaszywym skrzydle to poziom Roberto w pomocy

0

Mam nadzieje, ze czabi wyjdzie dziś 4-3-3, a nie będzie żyłował to 4-4-2 z Roberto w pomocy, już i tak gramy 10 na 11 z lewym w składzie, w 9 może być ciężko

1

Ta nasza kadra to żart, Araujo i Pedri wiecznie kontuzjowani, jak tu zespół budować

0

Z Lewym na boisku gramy 10 na 11, fakt nie opinia

0

Niezle te wolne mamy

1

Zdejmijcie Lewego żebyśmy grali w końcu po 11

5

Messi 7 mecz pod rząd z bramka, wielka szkoda, ze nie u nas ale baw się dobrze mistrzu :D

4

Niezle wyjście bramkarza

1

@Emhyr Newcastle

3

Palmer zjada naszego Brazylijczyka na śniadanie

1

@Barwindg aż się uśmiałem xd

1

@PiotrR może tak być ale cieszmy się chwila haha

4

Hahahahah, hiszpańska potęga znowu wyjaśnia premier League :D

2

@Bartula ja szczerze wolałbym na PS Messiego, a nie Raphinie

1

@Messibestplayerintheworld Polsat, Polsat sport

1

6

Taki Pedri w city chodziłby jak maszyna, tam każdy zaczyna grać na najwyższym poziomie

0

City to jakiś fenomen, grają bez typowych skrzydłowych i tak są jedna z najlepszych drużyn obecnie, jak nie najlepsza

1

@pioz123 chyba przegapiłem mecz Roque i Inigo, Abde XD

0

@pioz123 Przecież gościu ma racje XD Odeszło 4 gości przyszło 2 w tym jeden nie na tą drużynę

0

@norbi77 czyli możesz komuś połamać nogę ale musi być po strzale

0

@Marcelinho99 jak wyczarować klub typowi z ogromna pensja który jest na poziomie wieczystej

2

@regatta52 zachodniopomorskie

2

Jeszcze takich wyładowań nie widziałem, błyska jak w sylwestra

2

@Transu96 Jakie porównanie XD pomysl zanim coś napiszesz

0

@Barcasub 8 podań w pierwszej połowie xd

0

@Messibestplayerintheworld wszedł dopiero na druga polowe ?

0

Z pomocy tylko de jong i oriol dojechali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?