Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Raków do grupy z Barcelona i pyk do Częstochowy na meczyk
0
Messi jest tak dobry, ze przy pierwszej bramce chciał odbić piłeczkę od słupka i trafić prawa nogą
0
@kamilomes123 jak latam do Turcji czy Egiptu to z Tui
1
@RoberDzik nie pasuje do koncepcji Lecha
10
Mbappe w Lechu Poznań, 50% szans
1
@escarabajo dobrze, ze doszliśmy do konsensusu :D
0
@Marcin91fcb to gdzie logika oddawać chłopa za darmo nie mając zmiennika na poziomie na ławce, Gavi Pedri de jong i Gundogan nie przegrają całego sezonu, Roberto to żart, a Oriol niewiadoma
0
@escarabajo bo kupują gorszych zawodników za większe sumy niż darmowe wypożyczenie
0
@escarabajo wierze, ze nasz zarząd nie mając pomocników do rotacji zostawi gościa na ławce, a nie puszcza go na darmowe wypożyczenie
0
@Marcin91fcb nie było by ciężko sprzedać bajki o dwa sezony temu topowym graczu Milanu średniakom wydającym pieniądze na gorszych zawodników
0
@escarabajo oby nie szli najprostsza droga, beniaminki z kasa mogłyby wziąć z chęcią kogoś takiego jak Kessi
0
@escarabajo A skąd ty to wiesz? Jasnowidz czy pracujesz w biurach Barcelony
0
Niech ten zarząd sprzedaje tylko do premier League, po co wgl gadać z tymi biedakami z Włoch, Juve jak Bayern, wypożyczenie z opcja wykupu z której i tak nie skorzystają
0
@graco14 180 x4
0
@graco14 Chodzi bardziej o sytuacje jak chłop brał +220 ze spoterem bez zabezpieczeń i sztanga przerwała mu kręgi
1
Pamiętajcie, przy dużych ciężarach na siady zawsze brama ze wspornikami
0
@zmiter912576 mi osobiście bardziej podchodzi Belveder
1
@Tomo1989 a najlepszy i tak jest Belveder
0
Ciekawe czy Mbappe zaśnie w nocy z myśla, ze kilku kibiców Barcelony i tak by go nie chciało
36
Longlet Kessi Fernan Dest, źródło uwierz mi tak będzie
1
Szacunek do medalu, a nie panienki z piłki nożnej ściagają srebro od razu po założeniu
2
@LaLigaPD kogo ty wymieniasz xD chłopy nadają się do motoru Lublin
0
Dziwie się, ze Real nie spróbuje zgarnąć Walkera na dwa/trzy sezony
1
@mekston Z informacji podanej przez portal The Athletic wynika, że Katarczycy zadowolą się ofertą w granicach 100 mln euro, czyli ponad dwa razy mniej niż miało to miejsce kilka dni temu. Ten fakt będzie chciał wykorzystać Real Madryt, który jest faworytem do pozyskania reprezentanta Francji.
1
P$G wyceniło żółwia na 100 mln promocja z kartą biedronki
0
Roberto od ławki nie będzie się odklejać wiec pierwszym kapitanem Marek
0
@Mario96w Podszywka nie jestem ale lubię jak idioci spowiadają się ze słów które wcześniej wypowiedzieli
0
Komentarz usunięty
1
Real ma przerypane, wezmą złego żółwia który zniszczy im szatnie i pewnie wygra kilka lig mistrzów, współczuje im
0
@Barca1922 No to lepiej turlac się z przeciętniakami w lidze Europy. Przynajmniej w szatni się czuja fajnie xD