Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ChampionLW prawda, ze w Joysie w Bytomiu działy się magiczne rzeczy ?
0
@MOLESTA Valverde do rotacji, porównujesz gości topowych na swoich pozycjach do dzieci typu Pedri i Gavi którzy pod koniec sezonu są tak zajechani, ze nie wiedza czy oddychać ustami czy nosem
0
@Maker0 nie da się grać sezonu 4 pomocnikami bez rotacji
0
@Recha_0684 naszych czterech pomocników nie wytrzyma gry w każdym meczu co 3 dni, a reszta się nie nadaje do gry
0
@Recha_0684 a u nas do rotacji Roberto i Kessi XD o czym my mówimy i jak mamy tak wyliczać to Gavi który mega obniżył loty się, wiec zostaje 3
0
Peszko Lewy Dembele vs Vini pewnie w końcu Mbappe i Rodrygo
Nie wspominając o pomocy w której Real będzie mieć 8 zawodników potrafiących grać w piłkę, a my 4, ciężki to będzie sezon
0
@Fabik87 czym my się niby wzmocniliśmy, odszedł główny SPD którego nie zastąpiliśmy, a przyszedł Gundogan, do Realu Jude, Brahim, turek czy Joselu od biedy, jeżeli Real dołoży do tego co ma Mbappe to nie będzie co zbierać, transfer żółwia do Madrytu jest nieunikniony, nasze mecze są nudne, milion podań i liczenie na przebłysk Balde albo piłkę prostopadła która zagrać u nas potrafi jeden pomocnik, skrzydłowi są na poziomie wieczystej, a wzmocniliśmy obronę która i tak była nasza najlepsza formacja
1
@Antajbandaj kontuzja
2
Peszko da więcej na skrzydle niż Fati czy Fernan
0
@Graves żaden z nich nie powinien tu grać
1
@Emhyr to ty chyba początek sezonu pamiętasz xd w rundzie wiosennej praktycznie każde spotkanie +70 min
0
@kaczucha1899 nie, patrzę realnie na ich kadrę
0
@DonCarletto a my z typowa 9 odpadliśmy z ligi Europy :D
0
@chavez Mbappe zagra na 9 to napastnik będzie potrzebny jak królikowi dzwonek, kontry Realu z żółwiem Vinim i Rodrygo mogą być na poziomie kontr BBC, każdy z tej trójki wgniata rywala 1 na 1, u nas tylko robi to Dembele jak wstanie dobrą nogą
1
Jak Mbappe przejdzie do Realu to ich kadra będzie przepotężna, bramki w obronie będą tuszować jednym golem więcej jak to było u nas za czasów MSN
3
Gdzie ten plan B jak Bernardo w przypadku nie przyjścia Messiego, chłopaka z Brazylii zaraz ktoś podkupi, a my przez całe okienko sprzedamy może dwóch zawodników
6
@Tomo1989 przecież, za tych betów co nas trenowali i tak by się nie rozwinął jak pod Guardiola
0
Real zaraz dokupi Mbappe, a my modlimy się żeby zarejstrować zawodników, wszyscy chcą zostać w klubie, nikt nie chce odchodzić, jeszcze lata będzie się ciągnąć ten syf po krecie Pereza klauna Bartomeu
0
@Allbi jak dla mnie może dziarać nawet na księżycu, mi się nie podobają jego prace
0
@liberos35 czarno biały, ale kolorowe robi mega ładne
0
@Allbi szału nie ma
1
Jakiego tatuażystę polecacie do dokończenia rękawa, teraz dziarka w stylu mitologii, nie liczy się miasto, termin, koszt, najlepiej jakiś mega dobry magik
0
Zaraz okienko się otwiera czyli plotki o Mbappe Bernardo Haalandzie i Neymarze do nas będą towarzyszyć nam przez najbliższy czas
0
Dobra Brozovic przepadł to ruszamy po Rodriego albo Kimmicha
I wtedy się budzimy z Parejo
0
Jeszcze Bernardo przyjdzie do el kebab i może Ronaldo wygra w końcu tą ligę
1
Planem B przy niepowodzeniu miał być Bernardo ^^ z tym budżetem jakiś plan X Y Z musi wlecieć
0
@Transu96 Koulibaly XD po Napoli to cień piłkarza więc o czym ty mówisz, Kante, jeszcze pewnie kogoś im wcisną
1
Fajnie układziki ma Chelsea, szejki biorą od nich cały szrot, nam też by się ktoś taki przydał
0
@Ukasz o kurde ale by tiki toka chodziła
0
Wielu chcemy na nikogo nas nie stać, wielu chcemy sprzedać nikt nie chce odejść, jest spoko jest fajnie