Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świetna pierwsza mapa T1, Guma i Keria top 1 bocik na świecie
0
-9.5 śmierci Gumy na pierwszych dwóch mapach po kursie 1.90 mi anulowali i dali ofertę -4.5 po kursie 2.10, fajnie, ze mogą sobie z puszczonego kuponu anulować spotkania bo ktoś coś źle ustawił
0
Jaką mieliście najdłuższą sesje przy robieniu dziarki? My zaczęliśmy dziarać po 12, a skończyliśmy po 2, z kilkoma przerwami
0
Zawodnik Bayernu dopiero 7 w klasyfikacji strzelców Bundesligi, a i tak strzelili 23 bramki więcej niż my
4
@macio_944 Mbappe co żonobijke sobie zaprezentował
0
@Deviler spoko plaże chociaż osobiście wole Turcje lub Egipt
1
@Rust_Cohle wstawaj
2
No to powalczylo C9
0
@KrychaFCB @ParlesCuyol5 @tomek8756 dzięki panowie :)
6
Dziś kolejna wiosna za mną, co raz bliżej 30 :o
1
Coś głos szybszy od transmisji
0
@Faro jasnowidz
0
@wawrzyn1 tak maja jeden
0
No ładnie pograli
0
City wygrywa z Interem w finale
1
Tragiczny team comp MAD, 3:0 T1
0
@zeko0 No i to jest dobre podejście, chociaż w tym wypadku lepiej żeby kupon nie siadł :D
0
Rodri top 1 SPD na świecie do tego to on odebrał piłkę i pociągnął akcje przy bramce
0
@masa11 to każdy wie, tak samo jak to, ze ofensywna gra Realu zaczyna i kończy się na brzydalu, w sumie zaczynaja być od niego uzależnieni jak my od messiego
0
1.57 kurs na city w rewanżu, czyli można stawiać domy na Real
0
@FcPortoFan1999 Draft mieli spoko ale zabrakło zimnej głowy
2
@Criss18Barca ciekawe co na to kibole Zagłębia
1
@FcPortoFan1999 ja od zawsze fan T1, a kiedyś SKT
0
@FcPortoFan1999 jak na moje Gen G weźmie czwartą mapę i skończy się 3:1, obym się mylił
1
Brawo G2, honorówka jest
0
@koziar bez sensu wejście popy i rakana
0
@FcPortoFan1999 komentator top, nie wiedział o lose drabince xd
2
@FCBparasiempre jak Real zagra na poziomie meczu z Osasuna to może i więcej strzela :D
2
@FCBparasiempre 0:4
0
Jutro T1 rozjeżdża Mad 3:0, JD gaming rozjeżdża 3:0 GG i Europa sobie popyka z NA w lose drabince, może C9 przynajmniej się postawi