1

@damianfcb105 i Real dalej będzie walczył o lm budując powoli młoda kadrę, a my będziemy tułać się przy dobrach wiatrach w ćwierćfinale lm z dziadkami z ogromna pensja na sezon góra dwa

3

Jaki wgl Neymar xd Chyba, ze chcecie żeby Dembele miał towarzysza przez polowe sezonu na L4

2

@Survier spokój daje, odpadamy z pucharów i mamy spokój od nich

4

Nasi kapitanowie 400% pensji ich wartości rynkowej, jest dobrze, jest fajnie chłopaki grają sobie

1

Może weźmiemy dyrektora sportowego PSG, Mbappe

1

@Ali094 czyli jakie? Konkrety może, a nie gadanie jak politycy, zrobilibyśmy inaczej, czyli co byście zrobili, nie wiem ale inaczej

26

@mateusz1989VeB mieć 1.6 miliona więcej rocznie, a nie mieć xd ludzie z roboty odchodzą dla tysiaka więcej

1

@Inko a gdzie miał iść jak City wzięli Jacka w tym czasie? Do stali Mielec?

1

@norbi77 słuchaj byku musisz zarabiać polowe mniej bo musimy dać siano takiemu gościowi

0

Siła na ławie po karkówce z majoweczki up

5

Ale cieszy wydające 400 mln na transfery Chelsea która przegrywa

0

@Oskarenks z city od 85 min im się chciało grać, wcześniej im się nie chciało

0

@VegetaPolska za Fatiego czy Fernana czemu nie

20

Neymar po miesięcznym danza kunduro w Brazylii dałby więcej niż sabotażysta z 10 na plecach

0

Kontra 5 na 3, chłop wali w bandy obok bramki i się cieszy

5

Jak można urwa zmarnować kontrę 5 na 3

3

@macio_944 xDdDdd strzelili gola w 85 min grając większość meczu 10 na 11

1

Alba ratuje wynik xd

0

Boże jedyny co za nieudaczniki

0

Więcej tych setek marnujmy

0

Nie da się oglądać tych wiecznych wrzutek

0

@KamQiX to poczekaj aż będzie miał formę

0

@GeraltzKatalonii można wymagać od niego więcej wejść między dwóch zawodników i zrobienia jakieś różnicy liczebnej

0

Tylko bramkarz i obrona jest na poziomie najlepszych drużyn w Europie, reszta to parodia, de jong i Pedri pod formą

2

KdB z tej pozycji Busiego strzeliłby dwie bramki

0

Balde co kręci ich

0

Osasuna dwie osoby z podstawy w pierwszym składzie

3

@FCB24 szanuje swój czas i oczy

0

110 min grając 11 na 10 nie stworzyli jakiejś 100% szansy xd

1

Podstawowy skład na pół rezerwową osasune

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?