Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@damianfcb105 i Real dalej będzie walczył o lm budując powoli młoda kadrę, a my będziemy tułać się przy dobrach wiatrach w ćwierćfinale lm z dziadkami z ogromna pensja na sezon góra dwa
3
Jaki wgl Neymar xd Chyba, ze chcecie żeby Dembele miał towarzysza przez polowe sezonu na L4
2
@Survier spokój daje, odpadamy z pucharów i mamy spokój od nich
4
Nasi kapitanowie 400% pensji ich wartości rynkowej, jest dobrze, jest fajnie chłopaki grają sobie
1
Może weźmiemy dyrektora sportowego PSG, Mbappe
1
@Ali094 czyli jakie? Konkrety może, a nie gadanie jak politycy, zrobilibyśmy inaczej, czyli co byście zrobili, nie wiem ale inaczej
26
@mateusz1989VeB mieć 1.6 miliona więcej rocznie, a nie mieć xd ludzie z roboty odchodzą dla tysiaka więcej
1
@Inko a gdzie miał iść jak City wzięli Jacka w tym czasie? Do stali Mielec?
1
@norbi77 słuchaj byku musisz zarabiać polowe mniej bo musimy dać siano takiemu gościowi
0
Siła na ławie po karkówce z majoweczki up
5
Ale cieszy wydające 400 mln na transfery Chelsea która przegrywa
0
@Oskarenks z city od 85 min im się chciało grać, wcześniej im się nie chciało
0
@VegetaPolska za Fatiego czy Fernana czemu nie
20
Neymar po miesięcznym danza kunduro w Brazylii dałby więcej niż sabotażysta z 10 na plecach
0
Kontra 5 na 3, chłop wali w bandy obok bramki i się cieszy
5
Jak można urwa zmarnować kontrę 5 na 3
3
@macio_944 xDdDdd strzelili gola w 85 min grając większość meczu 10 na 11
1
Alba ratuje wynik xd
0
Boże jedyny co za nieudaczniki
0
Więcej tych setek marnujmy
0
Nie da się oglądać tych wiecznych wrzutek
0
@KamQiX to poczekaj aż będzie miał formę
0
@GeraltzKatalonii można wymagać od niego więcej wejść między dwóch zawodników i zrobienia jakieś różnicy liczebnej
0
Tylko bramkarz i obrona jest na poziomie najlepszych drużyn w Europie, reszta to parodia, de jong i Pedri pod formą
2
KdB z tej pozycji Busiego strzeliłby dwie bramki
0
Balde co kręci ich
0
Osasuna dwie osoby z podstawy w pierwszym składzie
3
@FCB24 szanuje swój czas i oczy
0
110 min grając 11 na 10 nie stworzyli jakiejś 100% szansy xd
1
Podstawowy skład na pół rezerwową osasune