Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bot g2 powinien dostać reporta za intowanie xd
5
Beka z was, spuszczanie się nad Messim bardziej przejmując się jego przyszłością niż on, chłop już nic nie musi i zrobi co będzie chciał
0
@Kondziubarca nr 2, Messi ale bez Alby i sztangi
7
Przez ten remis z Bochum, Borussia przegra mistrzostwo jednym punktem, a mogli wygrać jednym
0
Piękny kursik na koronę 7.20, dziś jeszcze Legia po 3.30 wchodzi
0
@Gaz nie, nie jest
0
Oni marnie wyglądali na tle graczy z Osasuny, city to inny kaliber, jak zagrają na miarę swoich możliwości to potężny Norweg ich rozjedzie
3
Nie widzę ich w meczu z city, padake grają na osasune
0
Ale brameczka, brawo
0
@Artysta9 skrętówka?
0
@Messibestplayerintheworld od razu jest podwajany przez Valverde
0
Z Walkerem nie będzie już tak łatwo jak z 7
0
Brzydki w końcu żółta
0
Valverde podwaja od razu Abde, a 7 dalej sam walczy z brzydalem
0
Wydawało się, ze czysto xD
0
7 nie powinien wychodzić na druga polowe
2
Atak city vs parodyści na obronie Realu
1
Kuuuuuuuurdeeeeee
0
Zmień chłopie gościa z 7
0
Brzydki co robi z 7 osasuny
0
Było postawić na 6 obrońców jak z nami,
a nie pajacowac ofensywnie xd
1
Dobra można wyłączyć
1
Zawsze byłem fanem Osasuny
4
Dzisiaj Osasuna zgarnia to w karnych
0
@Holsik oby nie, bo już nikt nie zatrzyma Realu, finał to będzie formalność
0
@Emhyr jak lewy dostaje piłkę od Pedriego na sam na sam to wali w bramkarza albo słupek, to jak on może mieć asysty
0
@MesQueUnClub96 przepaść między naszym, a ich atakiem może być nie do przeskoczenia Vini Mbappe Rodrygo vs ?
0
@626 Salah Vini Lao to nawet do top 3 się nie łapie
0
Real Vinicius Rodrygo Camavinga Tchouameni klepnięty Bellingham, kupią sobie PO i w końcu Mbappe bo ich na to stać, a wy się jaracie jakimś dziadkiem Neymarem do nas na skrzydło
0
@Gaz i go myślisz, ze wyjdą teraz na Bayern czy City i dalej będą ich tak rozklepywac?