2

Bot g2 powinien dostać reporta za intowanie xd

5

Beka z was, spuszczanie się nad Messim bardziej przejmując się jego przyszłością niż on, chłop już nic nie musi i zrobi co będzie chciał

0

@Kondziubarca nr 2, Messi ale bez Alby i sztangi

7

Przez ten remis z Bochum, Borussia przegra mistrzostwo jednym punktem, a mogli wygrać jednym

0

Piękny kursik na koronę 7.20, dziś jeszcze Legia po 3.30 wchodzi

0

@Gaz nie, nie jest

0

Oni marnie wyglądali na tle graczy z Osasuny, city to inny kaliber, jak zagrają na miarę swoich możliwości to potężny Norweg ich rozjedzie

3

Nie widzę ich w meczu z city, padake grają na osasune

0

Ale brameczka, brawo

0

@Artysta9 skrętówka?

0

@Messibestplayerintheworld od razu jest podwajany przez Valverde

0

Z Walkerem nie będzie już tak łatwo jak z 7

0

Brzydki w końcu żółta

0

Valverde podwaja od razu Abde, a 7 dalej sam walczy z brzydalem

0

Wydawało się, ze czysto xD

0

7 nie powinien wychodzić na druga polowe

2

Atak city vs parodyści na obronie Realu

1

Kuuuuuuuurdeeeeee

0

Zmień chłopie gościa z 7

0

Brzydki co robi z 7 osasuny

0

Było postawić na 6 obrońców jak z nami,
a nie pajacowac ofensywnie xd

1

Dobra można wyłączyć

1

Zawsze byłem fanem Osasuny

4

Dzisiaj Osasuna zgarnia to w karnych

0

@Holsik oby nie, bo już nikt nie zatrzyma Realu, finał to będzie formalność

0

@Emhyr jak lewy dostaje piłkę od Pedriego na sam na sam to wali w bramkarza albo słupek, to jak on może mieć asysty

0

@MesQueUnClub96 przepaść między naszym, a ich atakiem może być nie do przeskoczenia Vini Mbappe Rodrygo vs ?

0

@626 Salah Vini Lao to nawet do top 3 się nie łapie

0

Real Vinicius Rodrygo Camavinga Tchouameni klepnięty Bellingham, kupią sobie PO i w końcu Mbappe bo ich na to stać, a wy się jaracie jakimś dziadkiem Neymarem do nas na skrzydło

0

@Gaz i go myślisz, ze wyjdą teraz na Bayern czy City i dalej będą ich tak rozklepywac?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?