0

Oby Borussia przegrała tego mistrza, proste mecze do końca to frajerzą

3

Jutro zniszczymy Betis 1:0

1

@Emhyr ciekawe to jest zestawienie Sterlinga z Cejudo, a nie walka tych dwóch łaków

0

Szyny były złe, podwozie tez było zle

7

Wy serio nie widzicie tej kępki trawy na 37 metrze przez którą gramy zle ?

0

Nie wiem czy jest druzyna gorzej wykonująca rozne niż my

0

Haaland i Kane maja więcej bramek niż cała nasza drużyna xd

13

Dawaj denzel tego chłopaczka Yamala, za Fernana gorzej nie będzie, a zobaczymy jak młody pyka

7

Jest de jong, jest Pedri, wróci jeszcze Dembele, Messi, Bernanrdo, Hakimi, Mbappe i zaczniemy wygrywać spokojnie panowie

1

Ogólnie jak urwa nogę lewemu to może sędzia kogoś z nich w końcu upomni

3

Spotykają się mistrzowie top 5, city, Napoli, PSG, jak dla mnie Bayern ugra iiii my.. who the fu.. is that guy?

11

Co z tego, ze Messi mu będzie piłki zagrywał jak on zapomniał jak się gra

2

Jacy oni są podjarani w tym studio xD

0

Dżambo zaraz druga kartkę dostanie

2

Magłajer i Upamecano dziś na obronie Realu

0

Militao xD hahahah

3

Bądź co bądź brzydal topka skrzydłowych

0

Nikt mu nie podaje, wina reszty drużyny, ze jestem samolubem i drewnem

0

@Emhyr lewy gra z nimi to 13:10

1

Nie No nie wierze

1

Nie ma faulu xdddd

2

Ahhh Robert wal szybciej

0

Fajnie jakby Yamal zagrał chociaż 10 min ale to raczej tylko marzenie

5

Newcastle co bombarduje totki xD

2

3 zawodników za nowa pensje messiego?ciekawe jakich xd

7

Messi jaka asysta o maj gat

0

Surma, Baluś dwa … hej hej
Surma, Baluś dwa … hej hej

0

@Anonymus0608 z 2:0 na 1;1 xd

0

@Kondziubarca No to już sobie sam odpowiedz na to pytanie

1

@Anonymus0608 Poki co dwóch amatorów pod rząd wyjaśnili, oby na trzecim się zatrzymali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?