Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Borussia przegrała tego mistrza, proste mecze do końca to frajerzą
3
Jutro zniszczymy Betis 1:0
1
@Emhyr ciekawe to jest zestawienie Sterlinga z Cejudo, a nie walka tych dwóch łaków
0
Szyny były złe, podwozie tez było zle
7
Wy serio nie widzicie tej kępki trawy na 37 metrze przez którą gramy zle ?
0
Nie wiem czy jest druzyna gorzej wykonująca rozne niż my
0
Haaland i Kane maja więcej bramek niż cała nasza drużyna xd
13
Dawaj denzel tego chłopaczka Yamala, za Fernana gorzej nie będzie, a zobaczymy jak młody pyka
7
Jest de jong, jest Pedri, wróci jeszcze Dembele, Messi, Bernanrdo, Hakimi, Mbappe i zaczniemy wygrywać spokojnie panowie
1
Ogólnie jak urwa nogę lewemu to może sędzia kogoś z nich w końcu upomni
3
Spotykają się mistrzowie top 5, city, Napoli, PSG, jak dla mnie Bayern ugra iiii my.. who the fu.. is that guy?
11
Co z tego, ze Messi mu będzie piłki zagrywał jak on zapomniał jak się gra
2
Jacy oni są podjarani w tym studio xD
0
Dżambo zaraz druga kartkę dostanie
2
Magłajer i Upamecano dziś na obronie Realu
0
Militao xD hahahah
3
Bądź co bądź brzydal topka skrzydłowych
0
Nikt mu nie podaje, wina reszty drużyny, ze jestem samolubem i drewnem
0
@Emhyr lewy gra z nimi to 13:10
1
Nie No nie wierze
1
Nie ma faulu xdddd
2
Ahhh Robert wal szybciej
0
Fajnie jakby Yamal zagrał chociaż 10 min ale to raczej tylko marzenie
5
Newcastle co bombarduje totki xD
2
3 zawodników za nowa pensje messiego?ciekawe jakich xd
7
Messi jaka asysta o maj gat
0
Surma, Baluś dwa … hej hej
Surma, Baluś dwa … hej hej
0
@Anonymus0608 z 2:0 na 1;1 xd
0
@Kondziubarca No to już sobie sam odpowiedz na to pytanie
1
@Anonymus0608 Poki co dwóch amatorów pod rząd wyjaśnili, oby na trzecim się zatrzymali