6

Zobacz Robert, napastnik przyjmuje i nie odskakuje mu piłka na 3 metry

4

@doc chyba z siatki

0

Jakiś chłop mi tu pisał, ze Rodri przereklamowany

0

Dembele może będzie gotowy na mecz pierwszej kolejki

0

@Rhaan on nie jest od strzelania goli

7

Luk de jong > Lewandowski

2

Kolejne piękne przyjęcie xddd

0

@andres_xavi Balde czasem kiwa

3

Fernan więcej udanych dryblingów niż Fati i Raphinha

2

Kiedy kupujesz napastnika z Ali express xd

2

Lewy weź zrób sobie wakacje

27

Bez Pedriego i de jonga nie istnieje pomoc, atak to chyba zacznie istnieć jak Messi wróci

1

@Bartula = Lewandowski

0

Czemu nie za Lewandowskiego

3

„nie możemy opierać gry tylko na Messim” co się dzieje jak nie ma Pedriego chyba każdy widzi XD

1

Mieli pomoc legi tym czasem, a jeszcze przegrali xd

9

Upasiony Suarez dałby więcej niż lewy

0

@against_modern_football gość miał siadać przy stole z messim i Ronaldo, a gra na poziomie stali Mielec

2

Gdzie ten gość co pisał o wykończeniu Fatiego? Nie No mega ma

0

Dobra zmieniamy drewniaka z 9 i gramy 11 na 11

0

Mieć tyle różnych i tak tragicznie je wykonywać

1

Roberto znowu świetnie

3

Kolejne piękne zagranie Roberto

1

@Coutinho007 ale strzelił z PSG

1

Balde 19 lat, a jest takim kozakiem. Papiery na najlepszego w przyszłości LO ma chłopak

1

Jeśli Barcelona nie zdobędzie dziś bramki z bezpośredniego rzutu wolnego w meczu z Gironą, to będzie już 100 mecz bez gola z rzutu wolnego XD

0

Dzisiaj zdominowane 1:0

0

Liga wygrana, pozdrawiam

1

@Michallublin abstrahując od wyniku w meczu z nami sędzia 2 minuty trzymał piłkę i wstrzymywał grę, a doliczone było tylko 3

3

Mbappe chyba pudło sezonu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?