Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Zobacz Robert, napastnik przyjmuje i nie odskakuje mu piłka na 3 metry
4
@doc chyba z siatki
0
Jakiś chłop mi tu pisał, ze Rodri przereklamowany
0
Dembele może będzie gotowy na mecz pierwszej kolejki
0
@Rhaan on nie jest od strzelania goli
7
Luk de jong > Lewandowski
2
Kolejne piękne przyjęcie xddd
0
@andres_xavi Balde czasem kiwa
3
Fernan więcej udanych dryblingów niż Fati i Raphinha
2
Kiedy kupujesz napastnika z Ali express xd
2
Lewy weź zrób sobie wakacje
27
Bez Pedriego i de jonga nie istnieje pomoc, atak to chyba zacznie istnieć jak Messi wróci
1
@Bartula = Lewandowski
0
Czemu nie za Lewandowskiego
3
„nie możemy opierać gry tylko na Messim” co się dzieje jak nie ma Pedriego chyba każdy widzi XD
1
Mieli pomoc legi tym czasem, a jeszcze przegrali xd
9
Upasiony Suarez dałby więcej niż lewy
0
@against_modern_football gość miał siadać przy stole z messim i Ronaldo, a gra na poziomie stali Mielec
2
Gdzie ten gość co pisał o wykończeniu Fatiego? Nie No mega ma
0
Dobra zmieniamy drewniaka z 9 i gramy 11 na 11
0
Mieć tyle różnych i tak tragicznie je wykonywać
1
Roberto znowu świetnie
3
Kolejne piękne zagranie Roberto
1
@Coutinho007 ale strzelił z PSG
1
Balde 19 lat, a jest takim kozakiem. Papiery na najlepszego w przyszłości LO ma chłopak
1
Jeśli Barcelona nie zdobędzie dziś bramki z bezpośredniego rzutu wolnego w meczu z Gironą, to będzie już 100 mecz bez gola z rzutu wolnego XD
0
Dzisiaj zdominowane 1:0
0
Liga wygrana, pozdrawiam
1
@Michallublin abstrahując od wyniku w meczu z nami sędzia 2 minuty trzymał piłkę i wstrzymywał grę, a doliczone było tylko 3
3
Mbappe chyba pudło sezonu xd