0

@DonCarletto wrócimy tu w czerwcu eksperci

0

Jak mówiłem, ze Bayern wygra lm to eksperci się śmieli

0

@Radzio_94 taa wstawaj

0

@QQL5 Wszyscy będą

1

Betis gra super piłkę dla oka, jak tu ich nie lubić

13

„Do karwahala do karwahala jak najszybciej” mocny ten komentator

0

Brzydal chyba dostał zrype w szatni żeby łapami nie machać

0

Tylko gracze Betisu mogą dostać kartkę

0

@Sulimo i nie widać jakiejkolwiek chęci poprawy

1

Liverpool ciekawy terminarz ma, Real, City, Chelsea i na końcu Arsenal

6

Brzydal przejął immunitet Casemiro

1

Ten gość co tłumaczy to chyba na kacu

1

Panowie spokojnie jakby Real wyglądał bez brzydala, Benzemy, Modricia i załóżmy Valverde + Militao wylatuje za czerwona

1

@Coutinho007 Pedri i Gavi są lepsi niż Xavi i Iniesta w ich wieku, maja jeszcze kupe czasu żeby się rozwinąć

0

Fati znowu kompletnie nic nie pokazał, no ale jest spoko, 10 na plecach, piłeczka sobie lata

1

Lipa akurat na mecz z Realem wypadł Fekir i Canales

0

Dobra 3 pkt i nara

0

Ciekawe czy kibice Realu płakali jak wy po wygranej lm z Liverpoolem oddając 1 strzał na 9 Live czy mając 6 sytuacji do 23 Liverpoolu

21

Denzel módl się módl, bo jak rozpierniczysz taka przewagę to na taczkach ze stadionu

0

Peszek my powinnismy mieć karnego w meczu z Bayeren, a nikt o tym nie mówił

0

I karny będzie XDD

0

Oprócz jednej czerwonej, żadnej żółtej kartki, a kilka fauli na kartkę było

0

@Qba2312 przez niego karne pudłują

0

Czemu niby Araujo wypada na dwa mecze skoro Savic po czerwonej pauzował jeden? Niezły fake

1

@Murazor a on jest skrzydłowym?

0

@El dominatore bo gwiazdy chciały się pokazać

1

Raphinha nie potrafi wygrać pojedynku 1 vs 1, w sumie oprócz Dembele żaden ze skrzydłowych nie potrafi

1

@MesQueUnClub96 nie kompromituj się

2

Beka z tych co płakali, ze Dembele nie odszedł, nie ma go i nie ma ofensywy

1

Araujo na uro siostry Neymara chce pojechać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?