Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonCarletto wrócimy tu w czerwcu eksperci
0
Jak mówiłem, ze Bayern wygra lm to eksperci się śmieli
0
@Radzio_94 taa wstawaj
0
@QQL5 Wszyscy będą
1
Betis gra super piłkę dla oka, jak tu ich nie lubić
13
„Do karwahala do karwahala jak najszybciej” mocny ten komentator
0
Brzydal chyba dostał zrype w szatni żeby łapami nie machać
0
Tylko gracze Betisu mogą dostać kartkę
0
@Sulimo i nie widać jakiejkolwiek chęci poprawy
1
Liverpool ciekawy terminarz ma, Real, City, Chelsea i na końcu Arsenal
6
Brzydal przejął immunitet Casemiro
1
Ten gość co tłumaczy to chyba na kacu
1
Panowie spokojnie jakby Real wyglądał bez brzydala, Benzemy, Modricia i załóżmy Valverde + Militao wylatuje za czerwona
1
@Coutinho007 Pedri i Gavi są lepsi niż Xavi i Iniesta w ich wieku, maja jeszcze kupe czasu żeby się rozwinąć
0
Fati znowu kompletnie nic nie pokazał, no ale jest spoko, 10 na plecach, piłeczka sobie lata
1
Lipa akurat na mecz z Realem wypadł Fekir i Canales
0
Dobra 3 pkt i nara
0
Ciekawe czy kibice Realu płakali jak wy po wygranej lm z Liverpoolem oddając 1 strzał na 9 Live czy mając 6 sytuacji do 23 Liverpoolu
21
Denzel módl się módl, bo jak rozpierniczysz taka przewagę to na taczkach ze stadionu
0
Peszek my powinnismy mieć karnego w meczu z Bayeren, a nikt o tym nie mówił
0
I karny będzie XDD
0
Oprócz jednej czerwonej, żadnej żółtej kartki, a kilka fauli na kartkę było
0
@Qba2312 przez niego karne pudłują
0
Czemu niby Araujo wypada na dwa mecze skoro Savic po czerwonej pauzował jeden? Niezły fake
1
@Murazor a on jest skrzydłowym?
0
@El dominatore bo gwiazdy chciały się pokazać
1
Raphinha nie potrafi wygrać pojedynku 1 vs 1, w sumie oprócz Dembele żaden ze skrzydłowych nie potrafi
1
@MesQueUnClub96 nie kompromituj się
2
Beka z tych co płakali, ze Dembele nie odszedł, nie ma go i nie ma ofensywy
1
Araujo na uro siostry Neymara chce pojechać