Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Griezmann po odejściu z Barcelony zaczął wyglądać jak piłkarz xd
0
Teraz dopiero będzie obrona Częstochowy
1
I znowu czerwo w meczu przeciwko Realowi xd ci zawodnicy Atletico to przygłupy
2
Jezu prawie zabił brzydala, dobrze, ze się pozbierał
0
Osimhen jaka maszyna
0
@Striker remis by satysfakcjonował i mnie i ciebie :D
0
@Striker Atletico w walce o mistrzostwo już raczej nie jest
0
Można się łudzić ale będzie jak zawsze i Real nie straci punktów
1
@BulaKG shit here we go again
1
@Sulimo No ten chłop ma 700k grzybów na koncie xd
0
Gram sobie w sf game for fun na nowym serwerze, chłop w 2 dni wbił 142 lvl, nie wiem jak to jest wgl możliwe
3
Hoffenheim 5 meczy pod rząd przegranych, Borussia 5 wygranych, czyli akurat teraz się przełamią
0
@nabial stres to może mieć samotna matka z 3 dzieci
6
@Piter777 nawali bramek cadizom czy Elche i będzie wow
3
@nabial biedne chłopy zarabiające przeogromne pieniądze maja presję na sobie :(
2
@Herato ciężko wymienić kto był gorszy
1
@goldenboy to spoko, ze po sprzedaniu aktywów, wydaniu fortuny, wypada dwóch nastolatków + dembele i nie istnieją dwie formacje, nie ma na co narzekać, jest super
3
Smutne jest to, że wypada trzech graczy i dwie formacje nie istnieją. Prawdę mówiąc to wstawili by Luka de jonga zamiast Lewego i nie było by widać różnicy, jak to było Bayern potrzebował Lewego czy w końcu odwrotnie?
3
Lewandowski najgorszy na boisku
1
Podpisanie kontraktu z Rodrim jest praktycznie niemożliwe. [sport] a trawa jest zielona
0
Ta bo Barcelona wyciągnie Rodriego z city
0
@chavez kolega prosi o linka
0
@VeB 1899 city bo leci w otwartej :D ale pewnie ciekawszy będzie Inter z porto
0
Wypada Pedri, Gavi i ani 4-3-3 funkcjonować nie będzie ani 4-4-2, ciekawe jak trenejro to rozwiąże
0
@adi7adi8 co to za rozgrywki?
0
Dobra o której dzisiaj gramy w lidze mistrzów?
1
@bartas97 kogo to obchodzi?
0
Nie mogę z kanału Football TV na yt, średnio na 20 filmików 18 jest o obecnych/ byłych graczach Barcelony, jacy to oni źli, „dramat barcy” „problem lewego” „ dramat lewego”, o zachowaniu brzydala 0, nie wspomniał nawet o zdobyciu mistrzostwa przez Messiego, już footroll jest bardziej obiektywny xd
1
@Cule1234 bez Realu/Barcy ta liga straciłaby jakikolwiek sens
1
Messi wraca do domu na Last dance