1

Griezmann po odejściu z Barcelony zaczął wyglądać jak piłkarz xd

0

Teraz dopiero będzie obrona Częstochowy

1

I znowu czerwo w meczu przeciwko Realowi xd ci zawodnicy Atletico to przygłupy

2

Jezu prawie zabił brzydala, dobrze, ze się pozbierał

0

Osimhen jaka maszyna

0

@Striker remis by satysfakcjonował i mnie i ciebie :D

0

@Striker Atletico w walce o mistrzostwo już raczej nie jest

0

Można się łudzić ale będzie jak zawsze i Real nie straci punktów

1

@BulaKG shit here we go again

1

@Sulimo No ten chłop ma 700k grzybów na koncie xd

0

Gram sobie w sf game for fun na nowym serwerze, chłop w 2 dni wbił 142 lvl, nie wiem jak to jest wgl możliwe

3

Hoffenheim 5 meczy pod rząd przegranych, Borussia 5 wygranych, czyli akurat teraz się przełamią

0

@nabial stres to może mieć samotna matka z 3 dzieci

6

@Piter777 nawali bramek cadizom czy Elche i będzie wow

3

@nabial biedne chłopy zarabiające przeogromne pieniądze maja presję na sobie :(

2

@Herato ciężko wymienić kto był gorszy

1

@goldenboy to spoko, ze po sprzedaniu aktywów, wydaniu fortuny, wypada dwóch nastolatków + dembele i nie istnieją dwie formacje, nie ma na co narzekać, jest super

3

Smutne jest to, że wypada trzech graczy i dwie formacje nie istnieją. Prawdę mówiąc to wstawili by Luka de jonga zamiast Lewego i nie było by widać różnicy, jak to było Bayern potrzebował Lewego czy w końcu odwrotnie?

3

Lewandowski najgorszy na boisku

1

Podpisanie kontraktu z Rodrim jest praktycznie niemożliwe. [sport] a trawa jest zielona

0

Ta bo Barcelona wyciągnie Rodriego z city

0

@chavez kolega prosi o linka

0

@VeB 1899 city bo leci w otwartej :D ale pewnie ciekawszy będzie Inter z porto

0

Wypada Pedri, Gavi i ani 4-3-3 funkcjonować nie będzie ani 4-4-2, ciekawe jak trenejro to rozwiąże

0

@adi7adi8 co to za rozgrywki?

0

Dobra o której dzisiaj gramy w lidze mistrzów?

1

@bartas97 kogo to obchodzi?

0

Nie mogę z kanału Football TV na yt, średnio na 20 filmików 18 jest o obecnych/ byłych graczach Barcelony, jacy to oni źli, „dramat barcy” „problem lewego” „ dramat lewego”, o zachowaniu brzydala 0, nie wspomniał nawet o zdobyciu mistrzostwa przez Messiego, już footroll jest bardziej obiektywny xd

1

@Cule1234 bez Realu/Barcy ta liga straciłaby jakikolwiek sens

1

Messi wraca do domu na Last dance

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?