3

Ale mieliśmy farta, ze Mbappe nie przeszedł do Realu xd Ten chłop już jest ścisła topka

1

Mbappe piekna asysta

2

PSG bez Neymara ma większe szanse z Bayernem niż z nim

2

Leśny dziadek z asysta

1

Szyny były złe, tory tez były złe

5

@MesQueUnClub96 chyba Barcelona nabrała się na Lewandowskiego

2

Jeden strzał na bramkę w 95 minut z drużyna która straciła kolejkę wcześniej 6 bramek.

0

Skończyły się farty

0

@barteggg08 niestety Fati nie jest w kadrze

0

Wybitny pomysł z tymi wrzutkami XD Szkoda, ze nie przechodzą pierwszego zawodnika albo lecą na aut

0

Oni serio wyglądają jak by grali ze sobą pierwszy raz

0

Jak myślicie kiedy oddamy pierwszy strzał na bramkę?

1

@Zawsze_Wierny zaskoczył by wszystkich, kibiców, graczy Realu, a nawet naszych

0

@ToreTToOO co XD przecież od kilku tygodni właśnie każdy narzeka na styl gry i wyniki na styk, jeden dobry mecz o niczym nie świadczy, to jak mówić, ze Real jest w mega formie bo wygrał z Liverpoolem

6

Żeby nie oddać strzału na bramkę w 45 minut z drużyna ze spadku XD

1

@barcanawieki narazie to strzał na bramkę wypadałoby oddać

0

Jedyna ofensywna zmiana to wejście Raphinhi, mocna ławka nie ma co

1

Ja nie wiem jak my mamy grać, szybkości nikt z nich nie ma, przy kombinacyjnej połowie odskakuje piłka, Kessie to się do niczego nie nadaje xd Widzę plan wrzutka i może ktoś dostawi głowę/nogę

3

Przez 40 min nie stworzyliśmy okazji bramkowej drużynie która straciła kolejkę wcześniej 6 bramek

4

Czemu Lewy nie gra? Bo widzę wszystkich w polu karnym tylko nie jego

1

Amigosi w szoku

0

Bayern wygra ligę mistrzów, kurs 4,50

0

@Rhaan z takim podejściem i trzymaniem go w składzie jeszcze trochę pomarzymy o lidze mistrzów, nie mówię, ze jest jedynym hamulcowym ale jednym z głównych, bo wypada któryś z nastolatków i nie możemy grać w z 3 pomocników, a wtedy w 4 on nie istnieje i jest bezużyteczny

5

Monaco po ograniu 3:1 PSG przegrywa do przerwy 0:3 z Nice

0

@tbas nie chodzi mi typie o to czy jest od niego lepszy czy nie ale przedłużanie z nim umowy bo gra dobrze na ogórki to samobój, z reszta pokazał to z United, każda akcja 10 m spóźniony

2

Dzisiaj Busi zagra super mecz na Almerie i będzie spuszczanie się jak on to super nie działa w 4 pomocników na ogórki

1

Najtrudniejsze mecze na wyjeździe za nami, jutro wygrywamy, -10 w Madrycie, nie możemy przegrać już tego majstra + smutek komentatorów w doliczonym czasie był piękny

0

Zwala z tych komentatorów jacy są podjarani przy każdej akcji Realu

2

Jaka reakcja po golu Atletico, a jaka po Realu XD

1

Griezmann po odejściu z Barcelony zaczął wyglądać jak piłkarz xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?