Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale mieliśmy farta, ze Mbappe nie przeszedł do Realu xd Ten chłop już jest ścisła topka
1
Mbappe piekna asysta
2
PSG bez Neymara ma większe szanse z Bayernem niż z nim
2
Leśny dziadek z asysta
1
Szyny były złe, tory tez były złe
5
@MesQueUnClub96 chyba Barcelona nabrała się na Lewandowskiego
2
Jeden strzał na bramkę w 95 minut z drużyna która straciła kolejkę wcześniej 6 bramek.
0
Skończyły się farty
0
@barteggg08 niestety Fati nie jest w kadrze
0
Wybitny pomysł z tymi wrzutkami XD Szkoda, ze nie przechodzą pierwszego zawodnika albo lecą na aut
0
Oni serio wyglądają jak by grali ze sobą pierwszy raz
0
Jak myślicie kiedy oddamy pierwszy strzał na bramkę?
1
@Zawsze_Wierny zaskoczył by wszystkich, kibiców, graczy Realu, a nawet naszych
0
@ToreTToOO co XD przecież od kilku tygodni właśnie każdy narzeka na styl gry i wyniki na styk, jeden dobry mecz o niczym nie świadczy, to jak mówić, ze Real jest w mega formie bo wygrał z Liverpoolem
6
Żeby nie oddać strzału na bramkę w 45 minut z drużyna ze spadku XD
1
@barcanawieki narazie to strzał na bramkę wypadałoby oddać
0
Jedyna ofensywna zmiana to wejście Raphinhi, mocna ławka nie ma co
1
Ja nie wiem jak my mamy grać, szybkości nikt z nich nie ma, przy kombinacyjnej połowie odskakuje piłka, Kessie to się do niczego nie nadaje xd Widzę plan wrzutka i może ktoś dostawi głowę/nogę
3
Przez 40 min nie stworzyliśmy okazji bramkowej drużynie która straciła kolejkę wcześniej 6 bramek
4
Czemu Lewy nie gra? Bo widzę wszystkich w polu karnym tylko nie jego
1
Amigosi w szoku
0
Bayern wygra ligę mistrzów, kurs 4,50
0
@Rhaan z takim podejściem i trzymaniem go w składzie jeszcze trochę pomarzymy o lidze mistrzów, nie mówię, ze jest jedynym hamulcowym ale jednym z głównych, bo wypada któryś z nastolatków i nie możemy grać w z 3 pomocników, a wtedy w 4 on nie istnieje i jest bezużyteczny
5
Monaco po ograniu 3:1 PSG przegrywa do przerwy 0:3 z Nice
0
@tbas nie chodzi mi typie o to czy jest od niego lepszy czy nie ale przedłużanie z nim umowy bo gra dobrze na ogórki to samobój, z reszta pokazał to z United, każda akcja 10 m spóźniony
2
Dzisiaj Busi zagra super mecz na Almerie i będzie spuszczanie się jak on to super nie działa w 4 pomocników na ogórki
1
Najtrudniejsze mecze na wyjeździe za nami, jutro wygrywamy, -10 w Madrycie, nie możemy przegrać już tego majstra + smutek komentatorów w doliczonym czasie był piękny
0
Zwala z tych komentatorów jacy są podjarani przy każdej akcji Realu
2
Jaka reakcja po golu Atletico, a jaka po Realu XD
1
Griezmann po odejściu z Barcelony zaczął wyglądać jak piłkarz xd