Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Herato i pomyśleć, ze jeden głupi transfer zaważył na niespełnionej karierze
3
Union pozbawił mnie wczoraj 2k, co ja się przejmuje jak typowi przeleciało 120K obok nosa na +1.5 bramki w meczu Romy
1
Lewandowski i Fati mega słabo
3
Lewandowski XD nie No bez jaj z tym jego przyjęciem
1
Bez Gaviego będzie mega ciężko z Manchesterem, dużo dynamiki daje w środku
1
Christensten to profesor
1
Alba był by dziś lepszym wyborem, tam będzie obrona Częstochowy, Balde powinien grać z Manchesterem, uj wie o co Denzelowi chodzi
1
Schalke 4 mecz z rzędu na 0:0
0
@laikike1 trzyma po weekendzie co?
0
Dobra dawaj Mekambe do nas, Katalonia zrzuci się na pensje
1
Buki dziś zarobione
1
@partymaker mnie zawsze cieszy jak im nie idzie, nie trawie tego klubu
1
Jeszcze z 600 mln i Chelsea może zdominuje u siebie ostatnia drużynę
0
Ten Bayern to żart, postawisz na nich to Afrykańczyk musi coś odwalić i zejść z czerwem
0
Mocna ekipa wyjdzie na rewanż, Busi Kesi Roberto i de jong? Może 3 pomocników ale na trójkę Busi będzie odstawał, a pomoc Kesi Roberto i de jong nie ma prawa bytu xd
3
Ładnie wieje u mnie nad morzem :D
13
@Encore Benzema Kane Lewy
0
@MesQueUnClub96 ty widzisz ile jest dziur przez nich? Kup sobie okulary albo włącz mecz
0
Bardzo dobrze dalej wystawiaj jakiegoś lebiode Alonso i Albe
0
Zmień tego Alonso xD ciagle dziura jest w jego miejscu
0
Denzel co ty odwalasz xD Alonso i Alba
0
Wczoraj bramka Burnley zamykała kupon do 2k, emocje były do ostatniej minuty :D
1
Dziś może być ciężko, Pere Milla wykorzystał limit szczęścia na cały rok w meczu z Villarealem
0
@Ponrad No to masz jeden konkret
0
@taris widać po jego odejściu jak groźne wolne są teraz u nas
0
W obecnych formach najlepszych zespołów Bayern rośnie na faworyta lm
2
@Zoker jak lubisz i jara cie gdy wpada kasztan bramka a komentator spuszcza się w niebiosa jaki to piękny gol to twoja sprawa, można reagować nie wychwalając zwykłej bramki jako piękny strzał, nie do obrony, cudnego uderzenia
1
Drugi gol Ronaldo „nie do obrony według komentatora”, chyba dla tego bramkarza z afro, Marek złapałby sobie to do koszyczka i podziękował.
1
Uaaa Durant w Suns
0
Nets ma te transfery, pierw Harden teraz Irving, do tego kontuzja KD