Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Walker Cancelo i KDB w ciężkim meczu na ławce, Guardioli serio nie zależy na tej lidze
0
City ładny dołek formy
4
PSG wstawia Neymara Mbappe i Messiego w meczu z el kebab xd
1
Chelsea co mecz nowy zawodnik, spoko te ff
1
@karci0 ławeczka jak ławeczka ale bramę do rozpiętek trzeba chyba rezerwować w recepcji 3h przed
0
@Pewex od góry do dołu
5
Kiedyś Abidal - Alves, jeden od defensywy drugi od autostrady w ofensywnie, dziś Kounde - Balde, oby przedłużenie z nim kontraktu poszło płynnie
3
Poniedziałek międzynarodowy dzień robienia klaty
0
Dobrze, ze jest Busquets, będzie spokój
1
@Lionel_Messi10 fajnie kupony zamknęli
1
Kolega fan Chelsea kontuzja kolana, 4 zawodników Chelsea kontuzja kolana, coś z tymi kolanami jest u nich nie tak
0
Kiedy debiut mentala w el kebab
1
@DonCarletto tam jest inny wymiar xD
2
Balde zastanów się dwa razy nad przyszłością, z tym betonem na ławce może być ciężko
0
Wczoraj byłem pewny, ze Real wygra te karne, dziś mam zle przeczucie
1
Lewy Alonso Ter stegen a później niech losują kto
0
@Firestone szkoda to Araujo który gra z imitacjami zawodników
0
@Graves Dałbyś Michniewicza i efekt był by podobny, tylko pensja mniejsza
0
Do karnych Busi Kessie Fernan i mamy szybkie 3:0
0
@macio_944 poziom la ligi to obecnie dno, z ta gra nie wiem czy w top 10 angielskiej by byli
0
@yoodash tez mnie to ciekawi
6
Araujo w każdym klubie miałby pierwszy skład, a musi męczyć się z tymi imitacjami piłkarzy
5
Jest Balde w formie to wchodzi gość nadający się do polskiej B klasy, przecież tego betona na ławce nic nie usprawiedliwia
0
Ten Carvalho biega wolniej od Kessiego
4
Fernan jakie podanie z dupy do bramkarza
0
Przecież lepiej grać jednego mniej, ten gość tylko przeszkadza
0
Mówiłem XD Kessie
0
I do czego Messi ma ty wracać, oni niedługo będą grali na poziomie ligi konferencji
1
Zaraz geniusz wprowadzi Kessiego zobaczycie XD
4
Super wykończenie chłopaki tak trzymać