Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Messi No party
1
Walka bark w bark, ciach faul, sędzia klaun
2
Tak musiało być xd
0
Tchouameni chyba za przestrzelonego karnego z Argentyna grzeje ławę, a gra słaby Kros
0
Spoko gra Valladolid ale pewnie skończy się jakimś rykoszetem i prześcieradła wygrają
0
Nosacz co wyciągnął
0
Kogo japa bardziej irytowała? Casemiro czy Viniciusa?
0
Nie No Ładny strzał
16
Po tym mundialu te mecze ligowe wydają się mega nudne
1
Napad PSG będzie potężny, Mbappe obrażony na Messiego, Neymar po mundialu psycha sitting
1
@Comentateiro Podpowiedz pasuje do Modricia
4
Ale ten notatnik to brain deady, tu się chłop śmieje z choroby Aguero, drugi pisze, ze cały mundial przekupiony
1
@siuuu Możliwe, ze ich przeceniłem haha
4
W niedziele notatnik siądzie na kilka dni
0
City ma Haalanda i Alvareza, można pozazdrościć
0
PSG po mundialu, Neymar psycha sitting, Messi i Mbappe pokłóceni (biorąc pod uwagę, ze zagrają ze sobą w finale co jest bardzo prawdopodobne) bo jeden przegra finał z drugim
2
@KlonaZepan jeden turniej nie dyskredytuje całokształtu piłkarza, rusz czasem tymi ostatnimi trzema szarymi komórkami
11
Jakoś podań lepsza od KdB, niech oni już nie piją w tym studio
0
Lahoz do zmiany
1
@okiemtypera_lucaxx95 Rozjechali mistrzów Europy aleeee słaba Francja jest od niej mocniejsza XD
0
3 LO w obronie , Fernan i Busi. To nie może się udać
3
Dembele jaki klej w nodze
0
Tam żadnego pomysłu nie widać xD
0
@Rl9k1nG Pure jatomi fitness to była kozacka sieciówka, zdrofit mało rozwinięty sprzęt
2
Nieźle Durant ciągnie Brooklyn na plecach
4
T1 2:1, mega mecz
7
Ani jednego celnego strzału xd Brać Tuchela póki wolny
0
Standardowo Real broni honoru hiszpańskich drużyn
0
Budżet planowany o wyjście z grupy lm, nie wiem czy w przyszłym sezonie nie będzie degradacji
2
Wstyd drugi rok z rzędu spadać do tej śmiesznej ligi Europy