0

No Messi No party

1

Walka bark w bark, ciach faul, sędzia klaun

2

Tak musiało być xd

0

Tchouameni chyba za przestrzelonego karnego z Argentyna grzeje ławę, a gra słaby Kros

0

Spoko gra Valladolid ale pewnie skończy się jakimś rykoszetem i prześcieradła wygrają

0

Nosacz co wyciągnął

0

Kogo japa bardziej irytowała? Casemiro czy Viniciusa?

0

Nie No Ładny strzał

16

Po tym mundialu te mecze ligowe wydają się mega nudne

1

Napad PSG będzie potężny, Mbappe obrażony na Messiego, Neymar po mundialu psycha sitting

1

@Comentateiro Podpowiedz pasuje do Modricia

4

Ale ten notatnik to brain deady, tu się chłop śmieje z choroby Aguero, drugi pisze, ze cały mundial przekupiony

1

@siuuu Możliwe, ze ich przeceniłem haha

4

W niedziele notatnik siądzie na kilka dni

0

City ma Haalanda i Alvareza, można pozazdrościć

0

PSG po mundialu, Neymar psycha sitting, Messi i Mbappe pokłóceni (biorąc pod uwagę, ze zagrają ze sobą w finale co jest bardzo prawdopodobne) bo jeden przegra finał z drugim

2

@KlonaZepan jeden turniej nie dyskredytuje całokształtu piłkarza, rusz czasem tymi ostatnimi trzema szarymi komórkami

11

Jakoś podań lepsza od KdB, niech oni już nie piją w tym studio

0

Lahoz do zmiany

1

@okiemtypera_lucaxx95 Rozjechali mistrzów Europy aleeee słaba Francja jest od niej mocniejsza XD

0

3 LO w obronie , Fernan i Busi. To nie może się udać

3

Dembele jaki klej w nodze

0

Tam żadnego pomysłu nie widać xD

0

@Rl9k1nG Pure jatomi fitness to była kozacka sieciówka, zdrofit mało rozwinięty sprzęt

2

Nieźle Durant ciągnie Brooklyn na plecach

4

T1 2:1, mega mecz

7

Ani jednego celnego strzału xd Brać Tuchela póki wolny

0

Standardowo Real broni honoru hiszpańskich drużyn

0

Budżet planowany o wyjście z grupy lm, nie wiem czy w przyszłym sezonie nie będzie degradacji

2

Wstyd drugi rok z rzędu spadać do tej śmiesznej ligi Europy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?