0

Tragicznie wyglada gra Sevilli

17

@Sysia11 kup sobie wykrywacz sarkazmu

8

Manchester znalazł sposób na wygranie LM, wykupi cały skład Realu. Mr mental jest, Varane, teraz pączek. Później Benzema Kros Modric.

5

Smutno mi, ze nie wychwyciłem dzisiaj tego promocyjnego kursu 4.10 na Brentford

4

To jest ta Madrycka tiki taka

0

Finał LM, PSG vs Barcelona, Pique wjeżdża w Messiego i pierwszy do obrony Leo wjeżdża Ramos

0

@AmigoBlancos Kogo to obchodzi

1

Dembele zrozumiał, że gra w Barcelonie to wyróżnienie i wreszcie widać uśmiech u niego na twarzy

0

Nie No ładnie Haaland

0

City rusza się jakoś ociężale

1

Już dawno nie mogłem się doczekać startu sezonu jak teraz:)

2

@tomek8756 a nie 18?

0

@Culer_1906 nie ale wątpię, ze przejdzie gdziekolwiek

1

Szkoda, ze nie udało się ściągnąć Gaye. Naturalny następca Alby ale szacun za przywiązanie do barw.

0

Amerykanie szybkie 3:0 i do domu

0

Kto wygrał Pietrzak czy Hooi?

0

Kurek co serwuje

8

Mega lubię oglądać każdy kontakt Pedriego z piłką, gość ma w sobie to coś:)

1

@Hubsao na Depaya ktoś się złapie, de jong może uda się przekonać, riki dużego kontraktu nie ma, gorzej z Neto, umtitim i brazylijskim Ronaldo, Pjanic raz już zgodził się zrobić wypadzik

1

Po Kounde czas na sprzedaż darmozjadów

3

@Luciano99 nie każdy jest czosnkiem z 32 w bicepsie

0

Oprócz strony nike na której jest tylko rozmiar M, da się gdzieś kupić spersonalizowana oryginalna koszulkę?

2

Tebas niech się cieszy, ze Laporta ratuje ten klub. Bez silnej Barcelony ta liga spadła by do poziomu Bundesligi czy ligi francuskiej.

5

Brak 5 seta w meczu USA vs Brazylia pozbawiło mnie dziś 5k za 3 zł, no trzeba próbować dalej :D

7

Niech Pique zrobi sobie fotkę z de jongiem, umtitim, depayem i duńskim ronaldo z cytatem „se queda” :D

1

24 letni Kounde do Chelsea 33 letni Azpilicueta do nas, mega deal

17

Szkoda, że chociaż jedna przewrotka Luka nie weszła

0

@Aragorn33 Tam jest inny wymiar, porównywanie Galaktikos do naszych obecnych transferów

7

Na notatniku standardowo nie piszą o swoim klubie tylko o naszym xd

0

@Arczek2001 jak NBA ruszy zarobimy na Malediwy spokojnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?