Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tragicznie wyglada gra Sevilli
17
@Sysia11 kup sobie wykrywacz sarkazmu
8
Manchester znalazł sposób na wygranie LM, wykupi cały skład Realu. Mr mental jest, Varane, teraz pączek. Później Benzema Kros Modric.
5
Smutno mi, ze nie wychwyciłem dzisiaj tego promocyjnego kursu 4.10 na Brentford
4
To jest ta Madrycka tiki taka
0
Finał LM, PSG vs Barcelona, Pique wjeżdża w Messiego i pierwszy do obrony Leo wjeżdża Ramos
0
@AmigoBlancos Kogo to obchodzi
1
Dembele zrozumiał, że gra w Barcelonie to wyróżnienie i wreszcie widać uśmiech u niego na twarzy
0
Nie No ładnie Haaland
0
City rusza się jakoś ociężale
1
Już dawno nie mogłem się doczekać startu sezonu jak teraz:)
2
@tomek8756 a nie 18?
0
@Culer_1906 nie ale wątpię, ze przejdzie gdziekolwiek
1
Szkoda, ze nie udało się ściągnąć Gaye. Naturalny następca Alby ale szacun za przywiązanie do barw.
0
Amerykanie szybkie 3:0 i do domu
0
Kto wygrał Pietrzak czy Hooi?
0
Kurek co serwuje
8
Mega lubię oglądać każdy kontakt Pedriego z piłką, gość ma w sobie to coś:)
1
@Hubsao na Depaya ktoś się złapie, de jong może uda się przekonać, riki dużego kontraktu nie ma, gorzej z Neto, umtitim i brazylijskim Ronaldo, Pjanic raz już zgodził się zrobić wypadzik
1
Po Kounde czas na sprzedaż darmozjadów
3
@Luciano99 nie każdy jest czosnkiem z 32 w bicepsie
0
Oprócz strony nike na której jest tylko rozmiar M, da się gdzieś kupić spersonalizowana oryginalna koszulkę?
2
Tebas niech się cieszy, ze Laporta ratuje ten klub. Bez silnej Barcelony ta liga spadła by do poziomu Bundesligi czy ligi francuskiej.
5
Brak 5 seta w meczu USA vs Brazylia pozbawiło mnie dziś 5k za 3 zł, no trzeba próbować dalej :D
7
Niech Pique zrobi sobie fotkę z de jongiem, umtitim, depayem i duńskim ronaldo z cytatem „se queda” :D
1
24 letni Kounde do Chelsea 33 letni Azpilicueta do nas, mega deal
17
Szkoda, że chociaż jedna przewrotka Luka nie weszła
0
@Aragorn33 Tam jest inny wymiar, porównywanie Galaktikos do naszych obecnych transferów
7
Na notatniku standardowo nie piszą o swoim klubie tylko o naszym xd
0
@Arczek2001 jak NBA ruszy zarobimy na Malediwy spokojnie :D