7

Ostatni gol z wolnego w maju 2021 roku, piękny był ten dreszczyk emocji przed strzałem Messiego

9

Ale Dembele zweryfikował Galana

10

Ale kompromitacja z tą karetką

0

@ef wszystko dobrze ?

0

Flashbacki z Borussi

0

Laporta proszę cie nie świruj z tym szrotem z Chelsea

0

@Rocky_Bilbao Neymar wrzucił instastory z Barcelony, uważajcie :D

0

@MesQueUnClub96 tak tak żyjcie w tej bańce, ze mija sobie obrońców z łatwością tylko przez to, ze nogi mu sie plączą

0

@Ferran No porównując do Viniciusa to przepaść xD przecież on nie ma dryblingu i szybkości na skrzydło

0

No to Fati na 9, na skrzydło jest trochę za mało dynamiczny, a wykończenie ma piękne

2

Ładnie gra ten Widzew

1

Chłop robi taktyczny w środku pola i nie dostaje kartki

1

Brak kartki dla paczka to nieśmieszny żart

3

Pączek żółta jak nic

0

Tragedia, dźwięk szybszy niż obraz

1

Niech oni lepiej wrzucają z tych wolnych

0

Weź Mbappe nie świruj z tym Realem

0

Warta vs Piast, nie wiem czy oni nie widza przeciwników, zawodnicy obu ekip grają podanie i z 5 metrów wala w przeciwnika, piekna liga

0

@ObiektywnyKibic121 Też tak myśle ale nie byłem pewny czy będzie gotowy

0

Dobrze, ze Cancelo wraca w rewanżu. Fernandinho na Viniciusa to słaby pomysł

27

Dla tych co myśleli, ze Barcelona może już walczyć z najlepszymi. Nie, nie możemy :D

1

Mahrez trochę lepsze decyzje pls

8

@Worny Araujo Pedri Dembele

0

City vs Real, czyli fani Chelsea Barcelony City PSG vs fani Liverpoolu Realu Manchesteru UTD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda, ze Messiego nie wpuścił

1

Luk piękny spinning back kick

1

Może by tak opłacić kibiców Eintrachtu żeby przyjeżdżali nas dopingować

7

Marc jakie kierunkowe przyjęcie

0

Mallorca 8 meczów pod rząd na wyjeździe porażka, Barcelona, potrzymaj mi piwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?