Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ostatni gol z wolnego w maju 2021 roku, piękny był ten dreszczyk emocji przed strzałem Messiego
9
Ale Dembele zweryfikował Galana
10
Ale kompromitacja z tą karetką
0
@ef wszystko dobrze ?
0
Flashbacki z Borussi
0
Laporta proszę cie nie świruj z tym szrotem z Chelsea
0
@Rocky_Bilbao Neymar wrzucił instastory z Barcelony, uważajcie :D
0
@MesQueUnClub96 tak tak żyjcie w tej bańce, ze mija sobie obrońców z łatwością tylko przez to, ze nogi mu sie plączą
0
@Ferran No porównując do Viniciusa to przepaść xD przecież on nie ma dryblingu i szybkości na skrzydło
0
No to Fati na 9, na skrzydło jest trochę za mało dynamiczny, a wykończenie ma piękne
2
Ładnie gra ten Widzew
1
Chłop robi taktyczny w środku pola i nie dostaje kartki
1
Brak kartki dla paczka to nieśmieszny żart
3
Pączek żółta jak nic
0
Tragedia, dźwięk szybszy niż obraz
1
Niech oni lepiej wrzucają z tych wolnych
0
Weź Mbappe nie świruj z tym Realem
0
Warta vs Piast, nie wiem czy oni nie widza przeciwników, zawodnicy obu ekip grają podanie i z 5 metrów wala w przeciwnika, piekna liga
0
@ObiektywnyKibic121 Też tak myśle ale nie byłem pewny czy będzie gotowy
0
Dobrze, ze Cancelo wraca w rewanżu. Fernandinho na Viniciusa to słaby pomysł
27
Dla tych co myśleli, ze Barcelona może już walczyć z najlepszymi. Nie, nie możemy :D
1
Mahrez trochę lepsze decyzje pls
8
@Worny Araujo Pedri Dembele
0
City vs Real, czyli fani Chelsea Barcelony City PSG vs fani Liverpoolu Realu Manchesteru UTD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szkoda, ze Messiego nie wpuścił
1
Luk piękny spinning back kick
1
Może by tak opłacić kibiców Eintrachtu żeby przyjeżdżali nas dopingować
7
Marc jakie kierunkowe przyjęcie
0
Mallorca 8 meczów pod rząd na wyjeździe porażka, Barcelona, potrzymaj mi piwo