2

Reto BMW > Malik Jetlag

0

Pedriego i Gaviego się cudownie ogląda. Diamenciki to oszlifowania. Nico może być fachowym SPD, gość 02, a sylwetka jak dorosły facet. Riki wyglada jak pół nogi Nico

3

Postawcie pachołek na bramce to będzie podobny efekt

0

Ale Dembele ciasteczko dał

3

Kundel może jakaś walka w fame mma, ładnie po bebechach bije

1

Jak już gramy na jakieś dziwne wrzutki to niech chociaż potężny luk wejdzie

0

Mbappe powinien iść do ligi angielskiej, Hiszpania będzie dla niego za prosta

0

Gavi Dembele Busi drugiej za De jonga Pedriego i Fernana

1

Tragiczny mecz Torresa, piłka mu przeszkadza

1

XD piłka na 10 metrze, a ten wali trzy metry obok słupka, żenada

0

Atletico co pograło dziś z Levante

3

@Kamilos84 to świadczy o poziomie ligi niemieckiej

3

Trener Interu za dużo się rudego naoglądał, zmiany w 88 minucie

0

@WiernyKibic2012 Odpal YouTube dla dorosłych i ci przejdzie miłość :D

0

@taris messi jaka radość

1

Heh i ci eksperci przedmeczowi, ze Real pojedzie PSG, żeby kogoś pojechać trzeba oddać chociaż jeden strzał na bramkę

2

Przecież jak on za rok będzie grał na dziadków Alvesa i Pique to chłopy będą się odkręcać po spotkaniu z miesiąc

2

Real będzie miał pociechę z Mbappe, gość jest niesamowity

0

Harden do 76ers, Ben Simmons do Brooklyn Nets, słaba wymiana ze strony Netsow

1

Ciekawe czy Dembele był

0

@Encore brak również Hardena i Irvinga ale to co wyprawiaja rezerwowi to kryminał

2

Boston dewastuje Netsow

15

Messi to ma pecha do wolnych w PSG

0

@kuz przecież my spokojnie przeskoczymy jeszcze Betis

3

Depay weź przypatrz się na Gaviego i Traore, zobacz jaksię zapierdziela po boisku

2

Bez skrzydłowych nie da się grać, przyszedł Traore i coś się dzieje

2

Traore ty byku jeden

1

@HighestInTheRoom wiekiem pasuje idealnie

1

Boli w oczy ta obrona Pique Alba Alves, po części przez ich wiek ale o takiego Alby tez umiejętności

0

Guardiola nie rób sobie żartów z tymi pogawędkami o Araujo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?