5

@Woland10 przepalonym Messim xD

2

Ale ten riki jest słaby, ta bramka kompletnie nic nie zmienia xd

0

Ronaldo, Longle, Puć i Oskar. Dream team na boisku

6

Maszyna ruszyła

0

Ale ekipa na boisku, Longle, riki puć

1

Jakieś zmiany ofensywne trenerze

2

Ale my dzisiaj ich tłamsimy

0

Hmm co mi tam dorzucę Benfice na podbicie kursu

0

@Kamiloza91 Real vs City/Bayern

0

@tristan87 nie interpretuj wszystkiego dosłownie. Inteligenty człowiek zrozumiałby co miałem na myśli, nie mam czasu rozpisywać się po to by ktoś taki jak ty zrozumiał sens zdania.

0

@insp1re dokładnie, nie potrafił wygrać żadnego pojedynku biegowego nie mówiąc tu o grze 1 na 1

0

@tristan87 widziałeś tylko najlepsze urywki ? Obejrzyj może cały mecz

0

Dziwi mnie brak szybszego zdjęcia Neymara, gość co podanie to nie do tego co trzeba. Bez Mbappe ta drużyna się rozpadnie. Real ma szczęście, ze żółw jest ich fanem od dziecka bo gość jest wart każdej kasy i pójścia na całość

6

W końcu dziś graja jakieś ciekawe rozgrywki

5

Mistrzowie Francji, szpaku top

0

Ale będzie jazda jak on przejdzie do Realu

0

City wychodzi sobie w składzie na pół gwizdka, a i tak prezentuje się to okazale. Niesamowicie szeroka kadra.

0

Zmieniaj byku Vidala, kompletnie nic nie daje Interowi, biega jakiś ociężały

0

Szkoda tych żałosnych remisów z Celta, Granada i Alaves.

1

Seville przeskoczymy ale na Real już niestety zabraknie punktów

0

@arraco czy ja wiem 2:2 z Realem na wyjeździe, 1:0 u siebie z Villarealem

4

Dembele nie wchodzi na zmęczonego rywala i czar prysł

1

Najman to fenomen. Przez 20 lat nie nauczyć się poprawnie wyprowadzać ciosu to jest już talent.

2

Bez przesady, gość łapie ostatnio sporo kontuzji. Takie pieniądze można płacić piłkarzowi pokroju Mbappe który trzyma top poziom przez kilka lat i robi co chce na najwyższym poziomie. Niech to dokładnie przemyślą.

0

@bartas97 przyjdą obejrzeć porażkę prześcieradeł

4

Grealish strasznie przepłacony ani liczb ani wpływu na grę.

1

Przeoczyłem sytuacje Fernana z 63 minuty, fatalne pudło, oby w końcu głowa go odblokowała

0

Niech się zajmą przedłużeniem umowy z Gavim i Araujo, a później myślą o wzmocnieniach. Obecnie ŚO to priorytet, Pique wiecznie grać nie będzie.

5

@Messibestplayerintheworld Alves mi mega imponuje, wygrał w swojej karierze multum tytułów, a dalej mu się chce i mimo dnia wolnego trenuje.

0

Wiadomo kiedy wraca do gry Durant?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?