Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Gość 3 miesiące kontuzji i wchodzi w podstawie na klasyk, Dembele tydzień covida i jest zły, ze gra 45 min z 3. ligowcem
6
Nie no z tą grą po Covidzie dowalił, 3/4 kariery w klubie na L4, wchodzi na 45 min w meczu z 3. ligą i jeszcze pretensje ma. Na podwyżkę trzeba zasłużyć postawą. Chyba nie ma osoby na świcie (oprócz jego i jego agenta) która widząc jego karierę w Barcelonie stwierdziła by, że należy mu się podwyżka.
1
Ale to Atletico jest słabe, tragicznie się ich ogląda
1
@agaFCB Dokładnie, nie ma co oczekiwać cudów.
0
Dembele na plus, Torres do zmiany, gra pierwszy mecz z nowa drużyna po kontuzji i covidzie, Fati na 45 min
1
@Criss18Barca Miałem namyśli ligę mistrzów w sumie, resztę maja w kieszeni, chyba, ze przydarzy się jakiś klops
4
Nie przepadam za PSG jak pewnie większość tutaj ale po letnich transferach myślałem, ze zdominują wszystkie rozgrywki w tym roku, a tu takie „rozczarowanie”
0
Gavi co zadymiarz
0
Pique ładnie sfaulował Busiego xd
0
Osz urde, dobry wariat
5
Coutinho weź szamana na dłuższą rozmowę i wytłumacz mu kilka spraw.
0
@Masti_Real_Madryt Z hazardem jest ten problem, ze blisko stadionu jest mcdonald :D
0
@Masti_Real_Madryt ciekawe co się stało z Coutinho
0
Oh shit, here we go again
0
Z czego on się cieszy xd
2
Ja rozumiem, ze drużyny z niższych lig grając z nami starają się na 101% ale to co my prezentujemy na tle drużyny z trzeciej ligi jest żenujące
3
Puig niech już nie wraca do Barcelony tylko zostanie z nimi, jego poziom
0
Zdejmij tego Pucia proszę
3
Riki jak zawsze do najbliższego
25
Puig zatrzymał się na poziomie Barcelony B, gość nie potrafi wskoczyć na poziom seniorskiej piłki, a w tym roku 23 lata, szkoda mi was obrońcy Rikiego
0
@Barcaa12 ty wiesz, ze 15 zawodników jest wykluczonych z dzisiejszego meczu ?
6
7 minut, dobrze, ze nie 15
1
Dembele grubo odleciał, pensje chce podobną do Salaha, gdzie Salah jest obecnie top 3 PS na świcie, gra praktycznie wszystko i pracuje w najbogatszej lidze na świecie.
6
Nie no Morata za 35 mln to jest jakiś żart, nie mogą skupić się na sprzedaży balastu i kupnie kogoś w lato, po co na siłe ściągać tego drewniaka, przecież w tym sezonie i tak już nic nie wygramy (przy dobrym losowaniu puchar króla ale to mało ważne) to dokończymy tym co mamy.
0
Bramkarz Sassuolo dzisiaj szef
1
Depay i de jong się obrazili bo zwolnili rudego
5
Niech Coutinho z ławy bacznie obserwuje jak się zapier.. po boisku
0
Kontrakt Araujo to priorytet
1
Gavi jak ty mi imponujesz, wiesz gdzie grasz i jak trzeba się starać
1
Jak ktoś jeszcze nie oglądał to polecam obejrzeć film na YouTube „Ja zbudowano i zniszczono potęgę Barcelony” na kanale Futbolove, kozacki film.