18

Gość 3 miesiące kontuzji i wchodzi w podstawie na klasyk, Dembele tydzień covida i jest zły, ze gra 45 min z 3. ligowcem

6

Nie no z tą grą po Covidzie dowalił, 3/4 kariery w klubie na L4, wchodzi na 45 min w meczu z 3. ligą i jeszcze pretensje ma. Na podwyżkę trzeba zasłużyć postawą. Chyba nie ma osoby na świcie (oprócz jego i jego agenta) która widząc jego karierę w Barcelonie stwierdziła by, że należy mu się podwyżka.

1

Ale to Atletico jest słabe, tragicznie się ich ogląda

1

@agaFCB Dokładnie, nie ma co oczekiwać cudów.

0

Dembele na plus, Torres do zmiany, gra pierwszy mecz z nowa drużyna po kontuzji i covidzie, Fati na 45 min

1

@Criss18Barca Miałem namyśli ligę mistrzów w sumie, resztę maja w kieszeni, chyba, ze przydarzy się jakiś klops

4

Nie przepadam za PSG jak pewnie większość tutaj ale po letnich transferach myślałem, ze zdominują wszystkie rozgrywki w tym roku, a tu takie „rozczarowanie”

0

Gavi co zadymiarz

0

Pique ładnie sfaulował Busiego xd

0

Osz urde, dobry wariat

5

Coutinho weź szamana na dłuższą rozmowę i wytłumacz mu kilka spraw.

0

@Masti_Real_Madryt Z hazardem jest ten problem, ze blisko stadionu jest mcdonald :D

0

@Masti_Real_Madryt ciekawe co się stało z Coutinho

0

Oh shit, here we go again

0

Z czego on się cieszy xd

2

Ja rozumiem, ze drużyny z niższych lig grając z nami starają się na 101% ale to co my prezentujemy na tle drużyny z trzeciej ligi jest żenujące

3

Puig niech już nie wraca do Barcelony tylko zostanie z nimi, jego poziom

0

Zdejmij tego Pucia proszę

3

Riki jak zawsze do najbliższego

25

Puig zatrzymał się na poziomie Barcelony B, gość nie potrafi wskoczyć na poziom seniorskiej piłki, a w tym roku 23 lata, szkoda mi was obrońcy Rikiego

0

@Barcaa12 ty wiesz, ze 15 zawodników jest wykluczonych z dzisiejszego meczu ?

6

7 minut, dobrze, ze nie 15

1

Dembele grubo odleciał, pensje chce podobną do Salaha, gdzie Salah jest obecnie top 3 PS na świcie, gra praktycznie wszystko i pracuje w najbogatszej lidze na świecie.

6

Nie no Morata za 35 mln to jest jakiś żart, nie mogą skupić się na sprzedaży balastu i kupnie kogoś w lato, po co na siłe ściągać tego drewniaka, przecież w tym sezonie i tak już nic nie wygramy (przy dobrym losowaniu puchar króla ale to mało ważne) to dokończymy tym co mamy.

0

Bramkarz Sassuolo dzisiaj szef

1

Depay i de jong się obrazili bo zwolnili rudego

5

Niech Coutinho z ławy bacznie obserwuje jak się zapier.. po boisku

0

Kontrakt Araujo to priorytet

1

Gavi jak ty mi imponujesz, wiesz gdzie grasz i jak trzeba się starać

1

Jak ktoś jeszcze nie oglądał to polecam obejrzeć film na YouTube „Ja zbudowano i zniszczono potęgę Barcelony” na kanale Futbolove, kozacki film.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?