Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
0 strzałów w bramkę przez 30 min, Real lubi to
0
@dv7wisnia gość ma 18 lat i gra piąty mecz po rocznej kontuzji
0
Koman musi więcej klaskać, bez tego piłka nie chce wpadać
0
O co chodzi, czemu gra drewniak, a nie Fati?
1
Sędziemu gdzieś kartki wypadły
0
Francja jest przereklamowana, Mbappe bez formy, Griezmann już nawet w repce gra piach
1
Roberto dyszka na plecach, mogę umierać
0
@Rust_Cohle ważne żeby Luk de jong grał
0
Komentatorzy chyba fani Gaviego
0
Zaraz chłopaki wrócą do Barcelony i znowu zapomną jak się gra
0
Griezmann swoje
0
Kiedy wraca Delefele do gry?
2
City ma taka kadrę, że na ławce siedzi Sterling, Mahrez czy Torres, zazdro.
1
@UncleDrew kibic ma prawo wyrażać opinie i niezadowolenie, remisowanie z jakimiś ogórasami, którzy maja 13 sytuacji bramkowych w drugiej połowie do 3 naszych jest żałosne.
3
Uff Roberto na ratunek, po co komu Coutinho
1
@LeoMessiah lecisz mistrzu
0
Paweł Brożek dał by więcej w ofensywnie od Luka
3
Messi w PSG nie wyglada na szczęśliwego, a my bez niego nie istniejemy, smutne.
0
Ale na przestrzeni kilku ostatnich lat kluby z Premier League odjechały Hiszpanii, no może Real z nowym stadionem i ogromna kasą na letnie okienko będzie trzymał poziom
0
@Image no i z Bayernem na wyjeździe
0
Komu on to wrzucał, Boże jedyny. Żeby te wrzutki działały trzeba klaskać panie trenerze..
0
Ta ławka rezerwowych jest komiczna, tylko Coutinho z ofensywnych piłkarzy
5
W Madrycie każdy wie co ma robić, a u nas wyglada to jak gra na orliku, każdy robi co chce
2
Komentatorzy maja niezła bekę z nas
2
Messi ich hamuje
8
Ostatnio z Messim w składzie przegraliśmy 1:2, teraz 1:1 z potężna Granda, progres niesamowity
0
Tam nawet nie ma kto z ławki wejść. Obecna kadra to jeden wielki żart.
1
Ale to jest żenujące. Przegrać u siebie z jakaś Granada.
0
@Hosh messi mu wchodzi w pozycje
1
Who needs Messi?