3

0 strzałów w bramkę przez 30 min, Real lubi to

0

@dv7wisnia gość ma 18 lat i gra piąty mecz po rocznej kontuzji

0

Koman musi więcej klaskać, bez tego piłka nie chce wpadać

0

O co chodzi, czemu gra drewniak, a nie Fati?

1

Sędziemu gdzieś kartki wypadły

0

Francja jest przereklamowana, Mbappe bez formy, Griezmann już nawet w repce gra piach

1

Roberto dyszka na plecach, mogę umierać

0

@Rust_Cohle ważne żeby Luk de jong grał

0

Komentatorzy chyba fani Gaviego

0

Zaraz chłopaki wrócą do Barcelony i znowu zapomną jak się gra

0

Griezmann swoje

0

Kiedy wraca Delefele do gry?

2

City ma taka kadrę, że na ławce siedzi Sterling, Mahrez czy Torres, zazdro.

1

@UncleDrew kibic ma prawo wyrażać opinie i niezadowolenie, remisowanie z jakimiś ogórasami, którzy maja 13 sytuacji bramkowych w drugiej połowie do 3 naszych jest żałosne.

3

Uff Roberto na ratunek, po co komu Coutinho

1

@LeoMessiah lecisz mistrzu

0

Paweł Brożek dał by więcej w ofensywnie od Luka

3

Messi w PSG nie wyglada na szczęśliwego, a my bez niego nie istniejemy, smutne.

0

Ale na przestrzeni kilku ostatnich lat kluby z Premier League odjechały Hiszpanii, no może Real z nowym stadionem i ogromna kasą na letnie okienko będzie trzymał poziom

0

@Image no i z Bayernem na wyjeździe

0

Komu on to wrzucał, Boże jedyny. Żeby te wrzutki działały trzeba klaskać panie trenerze..

0

Ta ławka rezerwowych jest komiczna, tylko Coutinho z ofensywnych piłkarzy

5

W Madrycie każdy wie co ma robić, a u nas wyglada to jak gra na orliku, każdy robi co chce

2

Komentatorzy maja niezła bekę z nas

2

Messi ich hamuje

8

Ostatnio z Messim w składzie przegraliśmy 1:2, teraz 1:1 z potężna Granda, progres niesamowity

0

Tam nawet nie ma kto z ławki wejść. Obecna kadra to jeden wielki żart.

1

Ale to jest żenujące. Przegrać u siebie z jakaś Granada.

0

@Hosh messi mu wchodzi w pozycje

1

Who needs Messi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?