0

@Encore choroba nerek

0

@LS a co z Roberto?

2

Jak już Laporta chce stawiać wszystko na jedną kartę to niech bajeruje do Mbappe, według mnie jest większym talentem od Haalanda.

0

Nasi po prostu co roku chcą zgarniać tytuł frajerów roku. Tym razem po wielkiej gotniwie za Atletico wywalili się na potężnej Granadzie. Ciekawe co w następnym roku dla nas szykują. Może gra w lidze Europy?

0

@ObiektywnyKibic121 już za Setiena bylo po 1k podań i wiemy jak to wyglądało

2

@tbas Dest się przewraca o własne nogi, ma dolegliwości mięśniowe. Wszedł nominalny PO który nie umie kryć w polu karnym. Nie wiem jakiej zmiany oczekwiales. Tam nie ma kto grac.

2

I co myślicie, że przyjdzie Xavi i nagle zaczną grać jak w sezonie 2012? Tam połowa kadry jest do wymiany. Przecież to wina trenera, że Pedri w pierwszych 5 min zmarnował dwie 100%, to on kazał de jongowi robić wcine na pustą nad bramką, czy Busquetsowi z metra nie trafić w piłkę głową, zmiany i taktyka to jedno ale ich niekompetencja to już nie jego wina. Gra tym co dostał. Rzucił reprezentację, żeby nas uratować. Trochę szacunku ;)

7

Real z tyloma kontuzjami nas pojechał. Ciekawe co będzie w następnym sezonie jak już będą mieli Mbappe :)

0

Szkoda, że nie powalczyli o Upamecano. Cena nie była jakaś kosmiczna.

2

Wiecie panowie jak to jest, obrona wygrywa mistrzostwa. Odkąd nie ma MNS nie ma co zawsze liczyć na jedną bramkę więcej.

32

Busi powie, że wyciagną z tego wnioski, Marc napisze post na fb i wszystko będzie okej

0

Szkoda, że nie ma kibiców. Po tym meczu powinni wracać do Barcelony z kapcia. No ale co ich to obchodzi, wypłata przyjdzie, Roberto zadowolny, a kibica mają w dupie

2

Roberto to jest nieporozumienie. Przecież on jest na poziomie ekstraklasy.

1

Żenada, oni walczą o mistrzostwo XDD

0

XDDDDDDDDDDDDDDDD

4

Ale to życie jest przewrotne, jakiś czas temu "Buskets out", a teraz "bez niego będzie ciężko"

0

Pedri strasznie słaby mecz

0

@kkbarca a gdzie Pedri? Wyszedł z szatni?

0

@l0Messini city mecz o pietruszkę. Smaczki taktyczne zostawią na finał. Zobaczymy czy zagra Foden, Mahrez i rudy. W pucharze dał im odpocząć.

1

De jong ostatnio 90 minut nie zagrał 15. marca, kondycje ma gość niesamowitą.

5

Ostatnio słyszałem legendę, że w Barcelonie jest gracz o nazwisku Coutinho, słyszeliście coś?

2

@KamilZ i Krychowiaka

4

De jong ale ten chłop ma kondycję

1

Roberto wszedl i już bramka stracona :D

0

@POLAK12345 ta i obudzisz się wtedy

5

Fajne te interpretacje, jak im sie podoba

0

Dembele musi mieć jakiś mikro uraz

0

Żeby nie zabrakło tego jednego punktu

0

Fajne te zmiany

2

Ciężko grać bez napastnika i chociaż jednego skrzydłowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?