Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore choroba nerek
0
@LS a co z Roberto?
2
Jak już Laporta chce stawiać wszystko na jedną kartę to niech bajeruje do Mbappe, według mnie jest większym talentem od Haalanda.
0
Nasi po prostu co roku chcą zgarniać tytuł frajerów roku. Tym razem po wielkiej gotniwie za Atletico wywalili się na potężnej Granadzie. Ciekawe co w następnym roku dla nas szykują. Może gra w lidze Europy?
0
@ObiektywnyKibic121 już za Setiena bylo po 1k podań i wiemy jak to wyglądało
2
@tbas Dest się przewraca o własne nogi, ma dolegliwości mięśniowe. Wszedł nominalny PO który nie umie kryć w polu karnym. Nie wiem jakiej zmiany oczekwiales. Tam nie ma kto grac.
2
I co myślicie, że przyjdzie Xavi i nagle zaczną grać jak w sezonie 2012? Tam połowa kadry jest do wymiany. Przecież to wina trenera, że Pedri w pierwszych 5 min zmarnował dwie 100%, to on kazał de jongowi robić wcine na pustą nad bramką, czy Busquetsowi z metra nie trafić w piłkę głową, zmiany i taktyka to jedno ale ich niekompetencja to już nie jego wina. Gra tym co dostał. Rzucił reprezentację, żeby nas uratować. Trochę szacunku ;)
7
Real z tyloma kontuzjami nas pojechał. Ciekawe co będzie w następnym sezonie jak już będą mieli Mbappe :)
0
Szkoda, że nie powalczyli o Upamecano. Cena nie była jakaś kosmiczna.
2
Wiecie panowie jak to jest, obrona wygrywa mistrzostwa. Odkąd nie ma MNS nie ma co zawsze liczyć na jedną bramkę więcej.
32
Busi powie, że wyciagną z tego wnioski, Marc napisze post na fb i wszystko będzie okej
0
Szkoda, że nie ma kibiców. Po tym meczu powinni wracać do Barcelony z kapcia. No ale co ich to obchodzi, wypłata przyjdzie, Roberto zadowolny, a kibica mają w dupie
2
Roberto to jest nieporozumienie. Przecież on jest na poziomie ekstraklasy.
1
Żenada, oni walczą o mistrzostwo XDD
0
XDDDDDDDDDDDDDDDD
4
Ale to życie jest przewrotne, jakiś czas temu "Buskets out", a teraz "bez niego będzie ciężko"
0
Pedri strasznie słaby mecz
0
@kkbarca a gdzie Pedri? Wyszedł z szatni?
0
@l0Messini city mecz o pietruszkę. Smaczki taktyczne zostawią na finał. Zobaczymy czy zagra Foden, Mahrez i rudy. W pucharze dał im odpocząć.
1
De jong ostatnio 90 minut nie zagrał 15. marca, kondycje ma gość niesamowitą.
5
Ostatnio słyszałem legendę, że w Barcelonie jest gracz o nazwisku Coutinho, słyszeliście coś?
2
@KamilZ i Krychowiaka
4
De jong ale ten chłop ma kondycję
1
Roberto wszedl i już bramka stracona :D
0
@POLAK12345 ta i obudzisz się wtedy
5
Fajne te interpretacje, jak im sie podoba
0
Dembele musi mieć jakiś mikro uraz
0
Żeby nie zabrakło tego jednego punktu
0
Fajne te zmiany
2
Ciężko grać bez napastnika i chociaż jednego skrzydłowego