0

@matirix20 1.60 Atletico, 4 Real, 4.50 Barca

0

@escarabajo ups zle przeczytałem

1

@matirix20 city faworyt 4.00, Bayern podobny, potem chyba PSG 6.50 i Live 7.00. Na Barce 150

8

@mcsarna znając szczęście Realu to zobaczymy ich w finale :D

1

@MarcelNJ11 ogarnij czym jest sarkazm i później wejdź na internety, o interpunkcji też nie zapomnij.

0

Jutro chłopaki strzelą 5 bramek Cadizowi i każdy zapomni o PSG

1

To co powrót Xaviego i Iniesty? Gorzej w środku pola nie będzie, a kreatywniej na pewno

0

Bądź co bądź podanie Verattiego przy bramce na 1:1 miód malina. Szkoda, że nasi pomocnicy nie są tak kreatywni.

0

@Elnuum co mu odpowiedział, bo nie jestem w temacie

1

Koledzy Dembele dalej mu mówią, że jest lepszy od Mbappe

0

@maatiixx no bez niego nie mamy co walczyć o puchar Gampera

1

Ciekawie wyglądał Busquets goniący Mpabbe :D Guardiola do spółki z Kloppem i Nagelsmannem z tego składu by nic nie ulepili.

0

Messiego nie powinno być na boisku od 15. minut

0

@elmayakos co ci zrobił Dembele w tym meczu?

6

@szymonex10 żeby nie wypadł z rytmu meczowego

0

Fajnie, że chłopaki postrzelali. Będą dobre nastroje przed PSG

0

Ulalal Messi belissimo

4

Messi niech zejdzie odpocząć, może Konrad niech wejdzie albo Dembele na 15 min

0

@Omoziu Gramy z finalistą ligi mistrzów i jednym z potentatów do końcowego triumfu, a nie z 16. drużyna La ligi

0

Z PSG nie będzie tylu szans. To co będziemy mieli trzeba wykorzystać, a nie jak w tym meczu, setka za setka i dwie bramki

1

Rudy zrób im trening strzelecki bo to jest porażka

0

Zaraz będzie 2:2

1

Na ten moment 9 pkt przewagi i mają mecze z Realem, Bilbao, Sevilla i Barcelona. Może jeszcze się uda wyszarpać mistrzostwo

0

@4drian0 no w sumie Messiego wina, że Umtiti zapomniał jak się gra

0

Suarez mimo wieku i postury zjada Griezmanna na śniadanie. Warto bylo oddać go i płacić mu połowę pensji, a zostawić Griezmanna, mistrzowski ruch.

0

Messi spier.. setke i nic nie biega

0

Śmiesznie wyglądają te szybkie powroty do obrony Busiego

2

To jest niemożliwe XD

0

1

Dembele zaczyna wyglądać jak klasowy skrzydłowy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?