Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wspaniały - Bartomeu, wybierz jedno.
0
Fajne specyfiki lecą w tym Turynie jak na takie pomysły wpadają
4
A może by tak do tego zamienic Fatiego na Ramseya i De jonga na Rabiota?
3
Jest Busquets, jest piłeczka i grają chłopaki. Sprzedaż powinna się zacząć od niego.
0
Na pewno jest jeszcze na świecie kilku trenerów marzacych o trenowaniu Busquetsa :)
0
Oczywiście 5-cio letni kontrakt dla Stuaniego. Tak na serio to słaba plotka. Nawet Bartomeu nie jest aż tak głupi.
2
@rayqi Paweł Brożek
0
Wiadomo jakie zmienne?
0
@4drian0 Zobaczymy jak potężny Brejtłejt będzie korzystał z podań Leo
4
Luis w tragicznej formie robi takie statystyki jak Benzyna w sezonie życia, najlepszy pilkarz Realu, złota pilka dla niego. Dopiero teraz zaczniemy za nim tęsknić.
0
@Ghotti O kurde zrobiłem błąd. Dobrze, że ktoś tak inteligentny jak ty mnie może poprawić.
5
@Arkon Skoro Mbappe kosztuje więcej od Messiego to znaczy, że jest od niego lepszy?
3
Może Bartłomełu niedługo sprzeda Fatiego za jakies 10 mln + 5 zmiennych. Bendom pieniądze na transfery.
0
@Hiroshima To samo pomyślałem
0
1 mln w zmiennych XD
2
Vidal i Rakitic odeszli za darmo, bo inaczej pieniądze które za nich dostaliśmy nazwać nie można, Suarez odejdzie za darmo to niech jeszcze spróbują oddać Busquetsa za darmo. Gość w pierwszym składzie to sabotaż.
0
Suarez dostaje połowę wynagrodzenia za sezon i odchodzi za darmo do Atletico, czyli będzie strzelał nam bramki za nasze pieniądze. Karykatura klubu.
2
Suarez będzie strzelać nam bramki za nasze pieniądze. Ten klub to mem.
2
@klopx Chodzilo mi o zwrotność, szybkość, a w fizyczności o posture
3
Busquets w pierwszym składzie to nieporozumienie. Gość motorycznie i fizycznie nie nadaje się do gry na najwyższym poziomie. Co z tego, że był technicznie lepszy od pomocnikow Live jak i tak zjedli środek pola w drugim meczu.
15
Hazard dzisiaj ladnie pogral
7
Jest Busquets jest piłeczka i grają chłopaki.
4
Za to Busquets to kupa mięśni. Mają podobną dysproporcje wagi do wzrostu ale to Puig się nie nadaje bo jest za malo fizyczny.
2
@escarabajo Ryzyko za "małe" pieniądze w porównaniu do Griezmanna za 120 mln może się opłacić. Kto wiedział, że Davies stanie się w tak krótkim okresie top 3 LO. Jak nie wypali to sprzedamy go za podobną sume i dużo nie stracimy.
53
120 mln na bezużytecznego Griezmanna to i teraz nie możemy sobie pozwolić wydac 60 mln na trzech perspektywicznych graczy. Tragedia.
0
Mbappe za rok do City + Messi za darmo. To by był potwór.
0
W następnym roku będzie walka o Mbappe. Mam nadzieję, że chociaż spróbujemy. Może Griezmann + kasa.
0
Ale będzie bitka o Mbappe w lato jak nie przedłuży kontraktu. Fajnie będzie jak chociaż spróbujemy ale patrząc po relacjach klubów to szejk wolałby oddać go komuś za darmo niż nam sprzedać.
0
Nasza drużyna na papierze jest mega silna. Messi, Dembele, Coutinho, Griezmann, De jong, Pedri, Trincao, Pjanic, Puig, Vidal poki co, Alenia, Busi. Połączenie młodości i doświadczenia. Jeszcze jak by przyszedł Depay i jakiś obrońca który nam da stabilizację to na prawdę można cos z tej drużyny wycisnąć bo potencjał jest ogromny.
0
@Chakalaka Nowe maszyny są to może i Busi po dwóch miesiącach i kuracjach na teściu bedzie czołgiem