Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3:0 powinno być i po meczu, a będzie jak z Dynamo
3
Pedri co podanie dał :ooo
1
Dembele pokazał mu jak się to robi
0
Klement co dał podanie do boku
1
Nie jego pozycja
0
GRISMAN nie gra na swojej pozycji dlatego nie strzela w bramkę
0
Bohaterem bramkarz w meczu u siebie, ze zdziesiątkowaną przez covid ukraińską drużyną i co to świadczy o zespole.
1
Griezmann to nieporozumienie.
0
Skąd on sie urwał haha ale broni dobrze to się liczy -.-
1
@BarcaKings965212 Teraz jest gruby i ledwo biega po tym boisku
0
@dafik85 przeciez to robi, o co ci chodzi?
1
Pjanic bardzo bardzo dobry mecz ale jak dla mnie zawodnik meczu to Pedri
1
Odeślijcie tego gościa do Sandencji Nowy Sącz
1
Pedri co robi na tym skrzydle
0
Dest na PO, Mendy i Vinicius nie mieli nic do gadania, a i gaz ma lepszy od Roberto i minąć potrafi. Roberto powinien być brany pod uwagę jako zmiennik ale w pomocy.
0
Po 3 pkt panowie, VeB!
1
@HERORICH2 Dostaniecie oklep i tak to się skończy
16
@Yosemite Anglia strasznie uciekła nam finansowo. 10. drużyna z pl ma więcej z praw telewizyjnych niż mistrz Hiszpanii niestety.
0
Barcelona czysta 1 w sobotę? :)
0
@Pilka_jest_okragla to nie była Slavia ?
0
To co dziś znowu 11 na 10 do momentu zejścia Griezmanna? Przed zmianą może znowu wyśle piłkę z 5. metra na piąte piętro trybuny.
2
Suarez > Griezmann, fakt nie opinia
1
Opłacało się sprzedawać Suareza, oszczedzili na "bensji".
1
Nyom nie dostał żółtej za ten wjazd z łokcia w 1. połowie, kabaret.
1
Griezmann o mój boze
6
Griezmann, ten typek ma jakieś kasety na cały zarząd + trenera. Znowu gramy 10 na 11.
1
Suarez - Nie podoba mi się sposób w jaki mnie poinformowano o transferze, a późnej w jaki sposób traktowano.
Dzieciaki na tej stronie - Nie "puacz" w mediach społecznościowych, jesteśmy dorośli. Żenada.
0
Do szkoły nauczyć się czytać ze zrozumieniem dzieciaki.
20
Dembele powinien grać kosztem Griezmanna, przecież on kompletnie nic nie daje
6
Griezmann to nam potrzebny jak grzybiarce majtki