0

Uff Trinkało wchodzi, już jestem spokojny

0

@ksobi Może i nie ale na pewno było by to bardzo perspektywiczne patrząc na wiek i forme obu panow

2

Szkoda, że w klubowej kasie nie ma za dużo. Araujo + Upamecano i środek obrony na kolejne 10 lat gotowy

2

Suarez i 10 kg cięższy dałby więcej niż Brejtłejt i kolega z 7 razem wzięci

1

"Barcelona gra na czas prowadząc 1:0, grając z trzecio ligowcem" heh

1

Po co komu de ligt jak mamy Araujo :)

1

@Tomo1989 No ta przez niego nie potrafią strzelić w bramkę

0

Chłopaki chcą być solidarni z Realem

0

To wszystko wina Messiego przecież

11

Messi powinien zmienić zawód skoro jednym sierpem gasi światło :D

2

Wie ktoś nad którym państwem leci obecnie piłka?

1

Typowalem przed karnymi, de jong, Dembele, Pjanic gol, Griezmann pudlo, duzo sie nie pomylilem

0

De jong, Pjanic, Dembele

1

De jong po 117 min meczu gra lepiej niż Puig po 30

0

@PatrykGhost a oki, nie wiedzialem

0

Czemu Dest nie wejdzie na swoją pozycje tylko Firpo tam gdzie nie umie grac

0

Pjanic w końcu sie przydal

1

Griezmann w mur

0

Alba bez Messiego nie istnieje

1

@Damian11 XD, de jong?

0

Mingueza żółta i juz spompowany, a Dest dalej ława

0

@Bobski Co 4.8, a nie 4.6

0

Pjanic doskonała zmiana

0

De jong najlepszy na boisku

0

Ten mecz powinien być dawno zamknięty

6

Dobrze, że jest Messi, bez niego byłaby męczarnia (edit) z ostatnią drużyną w tabeli.

0

Luis czy to ty?

0

Griezmann zła pozycja pewnie dlatego do pustaka nie trafił, Trincao totalna porażka.

0

@ObiektywnyKibic121 Puig głupie starty i trzy proste podania do Desta aleee meczychoo

0

@Roobo Pedri ma 18 lat typie, a Puig 21 i gra mniej dojrzalej niż Pedri.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?