Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby nie zabrakło tego jednego punktu
0
Fajne te zmiany
2
Ciężko grać bez napastnika i chociaż jednego skrzydłowego
0
O on gra jednak
1
Roberto na ratunek, jestem spokojny
0
Jak mozna tak karnego wykonać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Mental w piłce jest najważniejszy. Osobiście to więcej sportowej złości mam grając rekreacyjnie na orliku niż Barcelona w meczu z Granada który może przesądzić o mistrzostwie Hiszpanii.
0
Fotroll miał zwalke z Neymarka, ciekawe co teraz powie
0
Mistrzostwo wygrywa obrona, Pique daleko do swojego prime, a reszta to nieporozumienie.
19
Przecież to trzeba być upośledzonym, żeby tak przegrać mistrzostwo
0
Ostatnio Granada strzeliła bramkę na Camp Nou w 2012 heh
0
Miło się ogląda Neymara
0
Guardiola znowu przekombinowal. Masz dwie N na ławce, a grasz bez
0
@Criss18Barca nooo czekam na mecz Barcelony z mistrzem Wysp Owczych z zapartym tchem
33
W następnym sezonie meczami w otwartej telewizji powinny być mecze typu Slavia vs Dynamo czy Ferencvaros vs Cervana, zamiast np Juve vs Barca. Romantycy piłki nożnej z pewnością byli by zadowoleni
3
UEFA dalej będzie ruch.. kluby na kase :)
0
@tomek8756 ta i wtedy się obudzisz
0
@Barca-Messi10 nie ale Real nie wygrywa
1
No ta tyle co my w klasyku XDDD
0
@FcBforever221 5 min + 15 doliczonego
3
Kwestia interpretacji XD
0
@Quavosk z trybun?
1
@damianex10 frytki mają świetne
0
@adamt1996 takie mecze sie wygrywa, a nie gra spektakularnie. Spytaj Realu w finałach lm.
1
No Pep to czas na Mahreza, Silve i Gundogana
0
Dobrze wiedzieć, ze broni Ederson
0
Sędzia był tragiczny w tym meczu. Pączek powinien dostać kartke w pierwszej połowie, a nie w 87. O doliczonym czasie nie wspomnę, poprawia sobie słuchawkę 3 minuty, a dolicza 4. Czyli bez tej sytuacji doliczył by jedną?
0
Gdzie można postawić na te kursy Marki?
11
@normasubiektywna wymieniłeś wszystkich pomocników którzy zapewne jutro wyjdą oraz napastników, Ameryki nie odkryles