Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@normasubiektywna wymieniłeś wszystkich pomocników którzy zapewne jutro wyjdą oraz napastników, Ameryki nie odkryles
0
@LuisSalvano Ty wiesz, że on ma zaraz 30 lat i to nie ten sam LS który od nas odchodził? Byłem za jego powrotem ale obecnie gdy gość zaczyna grac w stylu Messiego, nie jest już taki dynamiczny i potrzebny nam prawdziwy napastnik ściganie go za jakiekolwiek pieniądze to duży błąd. Może za rok za darmo, w tym roku bez sensu.
8
Może i Haaland się przekona, żeby jednak u nas grać. Sprzedać kilka złomów i znajdą się fundusze, a to inwestycja na lata :)
0
@BarcaInfo do tego Fati, Pedri, Araujo, Dembele(?). Fajna ekipa się tworzy. Haaland był by cudownym uzupełnieniem
0
Mingueza też świetny wstęp, cała drużyna super.
0
2.50 kursik od Betclica w super ofercie to był prezent od buka
0
Jeszcze dwie i ekipa pływacka może wracać trenować skoki do wody
0
Nie da się słuchać tych z canal +, ide na angielskiego strema
4
Rozumiem przed erą varu nabrać się na takie coś ale.. gdy masz wszystko czarno na białym, a ty i tak dyktujesz karnego zamiast żółtej za symulkę to powinieneś zostać zdegradowany do gościa stojącego z tablicą ile czasu sedzia doliczy do meczu.
0
Messi za darmo do city
2
"Real dominuje ten mecz" (Real jeden strzal w bramkę przez 45 min) chyba inny mecz oglądamy
0
Ale razi w oczy ta 9 na Martinie
1
@icon3520 od niego wymaga się strzelania bramek, po to tu przyszedł. Może i sobie grać super w obronie ale to nie jego główny cel
1
Ligi mistrzów w tym seoznie i tak byśmy nie wygrali, obecnie są mocniejsze zespoły, Bayern, City ale Pedri, de jong, Dest, Fati, Eric, Moriba, Araujo, dembele(?) Postarać się o Haalanda i za dwa lata wrócimy na tron Europy ! :)
2
Griezmann, Coutinho, Szaman, jest na czym zarobić, a taka 9 jak Haaland to inwestycja na kolejne 10 lat, a i tańszy z dwa razy niż Mbappe. Oby o niego powalczyli
2
Jutro dwie bramki do 60 min i PSG siądzie psycha, przypomną sobie o remontadzie. O awans będzie ciężko ale po meczu z Sevilla nie wszystko stracone.
12
Liverpool 6 porażka pod rząd na swoim stadionie. Ciężki teren.
3
Liverpool nie załapie się do top 4 w tym sezonie. Porażka :D
1
Chcą rywalki dla Nunes to niech spowrotem sprowadzają Cyborg
4
"Jeżeli dotyka palcami to możesz jeb.. i zaje...." ~ Petr Yan
3
Jedna z lepszych kart w UFC
3
@socha co zrobi kasjo? Pozamiata brawlera z UFC który miał 9 walk, 5 wygranych, 3 porażki i jeden remis. Gdy walczysz dla UFC każdą płaszczyznę masz na poziomie światowym. Kasjo nie ma nawet boksu na poziomie europejskim. Bił się z jakimś półamatorami. Norman nie był może topem ale mocnym średniakiem. Wygrał z polską gwiazdą Mańkowskim i przewalczył trzy walki z wielkim Gamrotem. Każda była prowadzona w stójce. Gadanie, że kasjo go pozamiata mówi tylko o twojej znajomości sportów walki.
0
Dziwne, że tylko 3 min doliczone
7
Ale ten Isak to drewno. Przyjąć dobrze nie potrafi
3
Ciekawe czy Real na treningach ćwiczy coś innego niż wrzutki na banie
0
@Robert1603 mi się nic nie tnie
2
@SteuerFreiMoney Jak wolisz żeby lider oddalił się jeszcze bardziej to już twoja sprawa. My nie potrafiliśmy urwać im punktów to nich to zrobi drugi raz Real.
1
W niedzielę będzie jedna z niewielu okazji żeby pokibicowac Realowi
12
Barcelona wygrywa, Piotrek mistrzem świata, udany dzień :D
6
Moriba wchodzi przy wyniku 1:0 z ciężkim rywalem, rudy ma do niego zaufanie