11

@normasubiektywna wymieniłeś wszystkich pomocników którzy zapewne jutro wyjdą oraz napastników, Ameryki nie odkryles

0

@LuisSalvano Ty wiesz, że on ma zaraz 30 lat i to nie ten sam LS który od nas odchodził? Byłem za jego powrotem ale obecnie gdy gość zaczyna grac w stylu Messiego, nie jest już taki dynamiczny i potrzebny nam prawdziwy napastnik ściganie go za jakiekolwiek pieniądze to duży błąd. Może za rok za darmo, w tym roku bez sensu.

8

Może i Haaland się przekona, żeby jednak u nas grać. Sprzedać kilka złomów i znajdą się fundusze, a to inwestycja na lata :)

0

@BarcaInfo do tego Fati, Pedri, Araujo, Dembele(?). Fajna ekipa się tworzy. Haaland był by cudownym uzupełnieniem

0

Mingueza też świetny wstęp, cała drużyna super.

0

2.50 kursik od Betclica w super ofercie to był prezent od buka

0

Jeszcze dwie i ekipa pływacka może wracać trenować skoki do wody

0

Nie da się słuchać tych z canal +, ide na angielskiego strema

4

Rozumiem przed erą varu nabrać się na takie coś ale.. gdy masz wszystko czarno na białym, a ty i tak dyktujesz karnego zamiast żółtej za symulkę to powinieneś zostać zdegradowany do gościa stojącego z tablicą ile czasu sedzia doliczy do meczu.

0

Messi za darmo do city

2

"Real dominuje ten mecz" (Real jeden strzal w bramkę przez 45 min) chyba inny mecz oglądamy

0

Ale razi w oczy ta 9 na Martinie

1

@icon3520 od niego wymaga się strzelania bramek, po to tu przyszedł. Może i sobie grać super w obronie ale to nie jego główny cel

1

Ligi mistrzów w tym seoznie i tak byśmy nie wygrali, obecnie są mocniejsze zespoły, Bayern, City ale Pedri, de jong, Dest, Fati, Eric, Moriba, Araujo, dembele(?) Postarać się o Haalanda i za dwa lata wrócimy na tron Europy ! :)

2

Griezmann, Coutinho, Szaman, jest na czym zarobić, a taka 9 jak Haaland to inwestycja na kolejne 10 lat, a i tańszy z dwa razy niż Mbappe. Oby o niego powalczyli

2

Jutro dwie bramki do 60 min i PSG siądzie psycha, przypomną sobie o remontadzie. O awans będzie ciężko ale po meczu z Sevilla nie wszystko stracone.

12

Liverpool 6 porażka pod rząd na swoim stadionie. Ciężki teren.

3

Liverpool nie załapie się do top 4 w tym sezonie. Porażka :D

1

Chcą rywalki dla Nunes to niech spowrotem sprowadzają Cyborg

4

"Jeżeli dotyka palcami to możesz jeb.. i zaje...." ~ Petr Yan

3

Jedna z lepszych kart w UFC

3

@socha co zrobi kasjo? Pozamiata brawlera z UFC który miał 9 walk, 5 wygranych, 3 porażki i jeden remis. Gdy walczysz dla UFC każdą płaszczyznę masz na poziomie światowym. Kasjo nie ma nawet boksu na poziomie europejskim. Bił się z jakimś półamatorami. Norman nie był może topem ale mocnym średniakiem. Wygrał z polską gwiazdą Mańkowskim i przewalczył trzy walki z wielkim Gamrotem. Każda była prowadzona w stójce. Gadanie, że kasjo go pozamiata mówi tylko o twojej znajomości sportów walki.

0

Dziwne, że tylko 3 min doliczone

7

Ale ten Isak to drewno. Przyjąć dobrze nie potrafi

3

Ciekawe czy Real na treningach ćwiczy coś innego niż wrzutki na banie

0

@Robert1603 mi się nic nie tnie

2

@SteuerFreiMoney Jak wolisz żeby lider oddalił się jeszcze bardziej to już twoja sprawa. My nie potrafiliśmy urwać im punktów to nich to zrobi drugi raz Real.

1

W niedzielę będzie jedna z niewielu okazji żeby pokibicowac Realowi

12

Barcelona wygrywa, Piotrek mistrzem świata, udany dzień :D

6

Moriba wchodzi przy wyniku 1:0 z ciężkim rywalem, rudy ma do niego zaufanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?