Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zaraz się znajdą obrońcy, że Getafe to ciężki rywal który oddał więcej strzałów w bramkę niż my :D Ciężki to będzie Bayern.
2
Ociężały Suarez dawał by więcej niz Griezmann i Brejtłejt razem
1
Griezmann z szatni nie wyszedł po raz kolejny. Co mu teraz nie pasuje, Depay mu miejsce zabiera?
1
Roberto jak Najman, zarabia fajne pieniądze robiąc coś tak tragicznie
2
@arcziFCB niezłe 3:2
5
Bez Depaya to oni do top 4 by się nie załapali
0
Widać jak Messi blokował Griezmanna, Roberto nadaje się do okregowki z tym przyspieszeniem akcji do tyłu.
1
Ale ten Roberto jest slaby, komplenie nic nie wnosi
0
Meziego nie ma to kto teraz dupe uratuje?
0
Nie no Pedri dalej na boisku xd
1
Sergi do tylu Roberto
1
Rudy rób te zmiany
3
Rzeźnicy z Sociedad
1
On chyba mysli, ze sędziuje Premier League
0
@QuiqueSetien1958 a trenerami pasterze, dziwna liga
1
Szkoda tego Wijnalduma, Busi, Pedri i de jong całego sezonu nie ugraja na pełnych obrotach
0
Teraz tylko Haaland i mamy gotową kadre hehe
3
Depay to najlepszy transfer tego okienka
0
Kabaret bedzie jak dostaniemy wolniaka z 25 m
8
Riki na rok do Bayernu i wróci nabity
0
Ciekawe ile PSG w tym sezonie będzie wydawać na pensje, Mbappe, Neymar, Messi nie wspominając o wesołej gromadzie która już przeszła. Może jeszcze Pogba do tego?
1
Ciekawe jakie liczby wykręci Messi w lidze francuskiej. Jeszcze do pomocy bedzie miał Mbappe i Neymara, a nie kaleke Dembele i Griezmanna
0
Który bukmacher ma ofertę z opcją zostania w Barcelonie?
2
Nie ma nic o Pjanicu i Umtitim, uff, dobrze, że zostają.
0
No i pięknie :)
2
Były śmieszki z Realu i Bale, a teraz my mamy swojego pasożyta.
0
@CTLM trzeba pamiętać, że Dembele w Dortmundzie robił kosmiczne statystyki, a Coutinho był gwiazdą Liverpoolu.
0
Delefele kolejny uraz, za rok odpali
0
@Ratamahatta jak już wybieramy zawodników z topu to dodaj do tego Mbappe, dla mnie jest najlepszy spośród wymienionych :D
4
@Criss18Barca zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz