Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Były śmieszki z Realu i Bale, a teraz my mamy swojego pasożyta.
0
@CTLM trzeba pamiętać, że Dembele w Dortmundzie robił kosmiczne statystyki, a Coutinho był gwiazdą Liverpoolu.
0
Delefele kolejny uraz, za rok odpali
0
@Ratamahatta jak już wybieramy zawodników z topu to dodaj do tego Mbappe, dla mnie jest najlepszy spośród wymienionych :D
4
@Criss18Barca zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz
0
Pamiętam jak dzieciaczki płakały przy przyjściu Paulinho, a później zachwyt i rozczarowanie przy sprzedaży.
0
I jak Barcelona załata dziurę po nim..
0
Nie dziwie się, z taką pensją i bez ambicji ława to dla niego doskonały wybór. Bale w czarnej skórze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
70 min, a my dalej z jednym strzalem w bramkę z ostatnią drużyną
3
Luisitooooo :))))
1
Ładnie, jeden strzał w bramkę przez 60 minut grając z ostatnią drużyną
3
Dembele, Coutinho, Griezmann, mocna ekipa za prawie pół miliarda
4
Fajnie się ogląda szybkich skrzydłowych, u nas jest Dembele którego boiskowa inteligencja jest równa dzieciaków z U-10
0
Dobrze, jeszcze z 5 niech mu strzela
0
@masq niestety ale w punkt
0
@mat32 mam ciekawsze rzeczy do roboty w sobotę o 18 niż oglądanie APF footballu, więc niestety nie obejrze
3
Cieszcie się ciekawą piłką, bo o 18 wchodzą paralitycy
1
Kimmich co bramka
1
Ten chyba postwil, że Ausburg nie strzeli gola
0
Gikiewicz straci obywatelstwo xd
0
No dziwne żeby otrzymał jakies zaproszenie do rozmów jak on tu jest potrzebny jak grzybiarce majtki
3
@PatrychoO heh podobnie Davies sobie wjechal
1
@norbi77 w punkt
0
Dziewczyny bronią honoru
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Alan_fcbfan nooo Xavi mierzy się z takimi tuzami taktycznymi w arabii XD
0
@Litman no ta z czego Dembele Coutinho i Griezmann to połowa sumy tej kadry, a razem dają mniej niż dawał Neymar
0
@budel17 jak porównujesz Villareal który wybił Sevilli piłkę z głowy do ogórków którzy spadają do drugiej ligi to zastanow sie nad sobą
2
@greedo a później płacz bo zmian nie robi.