1

@PodkarpackiKibic onyks pozdrawia

0

Dembele fajnie się stara, puć do zmiany bo gramy w 10

0

Z puciem gramy 10 na 11

2

Araujo jesteś kotem

0

Chłop z Maroka ładnie szarpie na stronce

2

Wasz Riki Puć gra świetnie, dziwne, że nie dostaje więcej minut, ostatni w obronie, nic w ataku

1

Przecież tak jest zawsze, nic nie grają, a i tak coś z dupy wchodzi

0

@Yoshi94 No dał nam puchar króla wchodząc z ławki, gdzie Leo już wszystko załatwił
Edit, wszedł w 88 min, sukces jak nic

0

@Yoshi94 No faktycznie w ważnych meczach go nie będzie ale zrobi trzy akcje z ogórkami i można się jarac jaki to on dobry

0

Pasożyt Dembele, 80% sezonu na L4 i jeszcze oferta mu się nie podoba

2

Przecież ten gość to żart, 3/4 sezonu siedzi na L4 i jeszcze pensja mu nie odpowiada. Pasożyt wysoko się ceni jak na minuty spędzane na boisku

1

Mecz z Bayeren na wyjeździe o wszystko, fajnie

1

Chelsea, Napoli na 12 meczy stracone tylko 4 bramki :o

1

I co pewnie dalej myślicie, ze Dembele odpali ? Dać mu jeszcze szanse ? Za 3 miesiące zagra dwa mecze i znowu L4, oczywiście znowu znajda się obrońcy i komentarze typu „Ohh nie mogę się doczekać ataku Fati Depay Dembele” No nie doczekacie się, bo komar prędzej zrobi sobie coś poważnego niż zostanie piłkarzem. Gość jest kaleka i obciążeniem dla klubu

1

Bayern u siebie nas rozstrzela

0

Na 5 meczów wyjazdowych 3 porażki i 2 remisy, ładny bilans.

0

Barcelona vs Bayern 0:3
Borussia.M vs Bayern 5:0
Borussia.M vs Barcelona ?

1

Mogło być 1:0 jest 0:1

2

Przez kilka ostatnich lat taktyka było grajcie do Leo, on coś zrobi, Messiego nie ma to chłopaki w szoku, gruby w szoku

0

8 grudnia mecz z Bayerem na Allianz Arena, Robercik trochę sobie postrzela

0

@Djzordon Przypomnę, że ostatni klasyk wygraliśmy w 2019 z Messim Suarezem i Dembele w ataku, w niedziele wyjdzie Depay Luk de jong i Dest

78

3 pkt z ciężkim rywalem na ciężkim terenie z ciężkim trenerem

0

Może i lepiej, ze nie wyjdziemy z grupy. Mecz z City, Live czy PSG mógłby się skończyć dwucyfrówka

0

Zaraz 90 min, time for Lenglet

0

Uaa 3 strzały w bramkę na 3 mecze, statystyka poprawiona

0

@Jonyx jak on nie ogarnia ustawienia i gry w obronie

3

0 strzałów w bramkę przez 30 min, Real lubi to

0

@dv7wisnia gość ma 18 lat i gra piąty mecz po rocznej kontuzji

0

Koman musi więcej klaskać, bez tego piłka nie chce wpadać

0

O co chodzi, czemu gra drewniak, a nie Fati?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?