Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ale super ogląda się naszych chłopaków. W końcu z miła chęcią włącza się mecz. Laporta, Alemany i trenejro TOP
0
Sevilla wyjazd do Barcelony, Villarealu, Atletico i u siebie z Realem. Skończymy jako wicemistrz, bo Realu już raczej nie dogonimy
19
Dembele ty się dobrze zastanów czy na pewno chcesz odejść, u nas tworzy się coś ciekawego
5
@Janiama 4:0 dla nas
0
T1, 12:0 w koreańskim LCK
3
Jak już Messi przyleciał do Barcelony to niech popyka chociaż z chłopakami w piłeczkę
0
Tacy piłkarze Torino, żadnej presji nie mają, utrzymać się utrzymają, pykają sobie w piłeczkę z chłopakami w słoneczny niedzielny poranek
8
„Nie wiem, jaka broń zostanie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie się toczyć na kije i kamienie”
1
Rayo samo jest sobie winne, masa niedokładności, gdyby ich piłkarze zaczęli myśleć to spokojnie mogli to ugrać
0
Nosacz ładnie wyciąga te piłki, z Markiem to byśmy przegrywali już 1:0
0
Co ten bebe robi xd lecą z kontrą 4 na 4, a on wbiega w 3
2
@Mns21 oni już ledwo biegają. W rewanżu pomoc PSG ich znowu zgniecie
1
Pączek jaki zdziwiony jak mu bramkę anulowali xd
2
Zaraz się zemści ta niedokładność Rayo
0
@jaras121 zaskakujące zestawienie pomocników
0
Ale świetny lob po ziemi
3
Bez sensu tyle wydawać na 31 latka.
1
Haaland niby spoko ale te jego kontuzje są trochę zbyt częste.
0
Uff Lenglet wraca, można być spokojnym
1
Dobrze, ze FIFA monitoruje sytuacje
1
@olek10 człowieku sankcje maja być bezpośrednio w ludzi, a nie w Putina. Jakie ty konkretnie chciałabyś wprowadzić sankcje mierzone w niego? Gość jest miliarderem i ma wszystko. Nie da się nałożyć sankcji bezpośrednio na niego.
0
Bodo ładnie masakruje Celtic
0
Kurs dolara rano 4.16, teraz już 4.23
0
@Mns21 ciekawe czy jak Polska byłaby w takiej sytuacji tez byś pisał takie głupoty
0
@Mns21 idź i oklaskuj ich na stadionie
0
Mam nadzieje, ze za każdym razem gdy Zenit będzie przy piłeczce na stadionie będzie burza gwizdów
1
Zawsze byłem fanem Betisu
0
Jaka różnica pieniężna jest między wygrana Ligi Europy, a lm?
0
@kuz oni w łysego wpatrzeni jak w obrazek
0
@LaRoja wpisz sobie Tajwan Chiny, już od miesiąca Tajwan otwarcie mówi, ze Chiny im zagrażają, dzisiaj przekroczyli ich terytorium