Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jak Lewy zagra w rewanżu to może odrobią, szkoda, ze dziś go nie było
0
65 mln + Dest za Lewego (podaje to co napisali redaktorzy Sportu)
0
Czemu Lewandowski nie gra?
1
@cchesterr43 ja stawiłem na Betclic
1
City + 65% posiadania piłki, kurs 1.85. Takie promocje to ja lubie
0
Fajnie, ze jutro leci Chelsea vs Real.. a nie poczekaj
0
@Messibestplayerintheworld wiadomo może co jedli?
3
@VamosRakieta zależy za jaka cenę, bo 65 mln i Dest (informacje Sportu) to przegięcie. Zostać z Alvesem na PO to kryminał
1
65 mln + Dest za Lewego , niezle walą w nosa ci ze Sportu
9
Całym sercem za Macedonią
4
Alemany chyba chce mieć swój pomnik przed Camp nou
2
Jeszcze brakuje telenoweli z Neymarem
0
Napastnik Al Feiha pogrążył makaroniarzy
0
Niestety panowie, kolejny mecz dopiero za dwa tygodnie..
3
Kurde wygrana 0:4, a niedosyt jest, ze chłopaki nie wbili tej manitki białym :D
0
Piękny wieczór, chłopaki spisali się na medal.
0
Przecież Donnaruma to jakiś sabotażysta
0
O karny, jak mi przykro
0
@robimen12345 leci do Madrytu zobaczyć jak pakuje się brameczki prześcieradła :D
6
No Messi No Party
0
Mbappe do Rakowa, mm ale by to śmigało
4
Pedri, Gavi i Rodri, ładnie by to śmigało
0
@pt9 i Vidal na zmianę
5
Awans Lile i Villarealu, marzenie
0
@czesctuam noo za to jak Ronaldo właduje trzy bramy San Marino to świat huczy
3
Będzie hejt w mediach na Ronaldo, że nie pomógł drużynie czy tylko to Messiego się tyczy?
0
@Maciek069 co wy macie z tym de jongiem na SPD, gość co gra na tej pozycji to go nie ma na boisku, przykład pierwszy mecz z Napoli. On ma ciąg a bramkę i powinien grać jako zwykły ŚP. Jeżeli Gavi i Pedri będą się rozwijać i wskakiwać na co raz wyższe poziomy to żaden Kessie. Gość niczym się nie wyróżnia w meczach Milanu
2
Dziwi mnie brak zmian ze strony Guardioli, w drugiej połowie nie oddali celnego strzału na bramkę, a ten męczy bułe tą samą 11
5
Rok dłużej porządził by Bartomeu to serio zdegradowali by nas do 5 ligi
5
@Woland10 przepalonym Messim xD