Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bagieta + wiewiór i wywiad jest giga czad
1
@Transu96 No ebac lewackiego cpuna
1
Co ten Bagieta gada XD
0
@HighestInTheRoom tego nie powiedziałem, najwyraźniej czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną
4
@Criss18Barca bardzo dobrze, ze o niego nie walczyliśmy
0
@Czajka90 To panu się chce kiedy mi się chce
0
Niech tym razem wytłumaczą pseudo zapaśnikowi z Afryki na jakich zasadach walczy
2
@Koorsik jaki hotel? Tez lecę pod koniec lipca.
3
Xavi chce Nico na pozycji Busiego, a jak pisałem o tym jakiś czas temu to eksperci się srali, ze nie ma opcji, ze głupi, tacy to z poniektórych eksperci hehe
0
@TR3YWAY to kogo podpisać z obecnym budżetem, Mbappe, Haalanda i de Bruyne do spółki ?
7
@HighestInTheRoom te limity FFP w Hiszpanii to tragedia, tak samo podatki
0
Może niech Ronaldo idzie do Lecha Poznań, jeszcze mają szanse na LM
0
Dembele zostaje Raphinha przychodzi, pierwszy raz od kilku lat mielibyśmy prawdziwych skrzydłowych xd
0
Szefu mówi, ze de jong zostaje to można skończyć mokro śnić o Bernardo
0
@socha nie no, nie wzięli najlepszego z wymienionej czwórki czyli Rudigera xd
4
@jeyx77x chyba za dużo wspólnego nie masz z siłownia skoro takie zdziwienie u ciebie
0
@ProMILs i dlatego mają zapłacić nieadekwatna sumę do wkładu w grę zespołu? Przez tyle lat nie pokazał nic szczególnego, a chce pieniędzy z kosmosu.
2
Co jak co ale Perez to kot, zrobił z nich potęgę sportowa i ekonomiczną
0
@tomek8756 Mielno auuu
0
@Barca1922 a ile teraz zarabia bo nie jestem pewny?
0
@SamuraJack Gwardia Koszalin
0
@GCBW co to za porównanie, mamy być konkurencyjni, a porównywanie zawodnika ze średniaka ligi hiszpańskiej do jednego z głównych piłkarzy najlepszej drużyny w Anglii jest nietrafione
0
@Firestone czyli pieniądze pakowane w Chelsea przez miliardera z Rosji już są spoko, tylko te szejków śmierdzą
2
@Encore jak tam jest Rodri który go wciąga nosem na SPD, a taka drużyna jak city nie będzie grała jak Ajax na dwóch SPD
0
Po poście Flashscore na fb dotyczącym Rybusa jest ogromny wysryw Januszy obrońców w komentarzach
1
@FC1899Barca byku do Mielna nie jedzie się by odpoczywać :D
0
@Kusco15 niby co walczyć w wadze ciężkiej czy może jakieś walki 2 na 1 żeby były wyrównane proporcje
2
@Deviler obyśmy Soldica nie zobaczyli już na ringach ksw :)
32
Teraz najtrudniejsze zadanie, sprzedać ile się da szrotu
2
Jak już zwolnił się numer 8 to Pedri weź się do roboty bo chce kupić koszulkę