4

Bagieta + wiewiór i wywiad jest giga czad

1

@Transu96 No ebac lewackiego cpuna

1

Co ten Bagieta gada XD

0

@HighestInTheRoom tego nie powiedziałem, najwyraźniej czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną

4

@Criss18Barca bardzo dobrze, ze o niego nie walczyliśmy

0

@Czajka90 To panu się chce kiedy mi się chce

0

Niech tym razem wytłumaczą pseudo zapaśnikowi z Afryki na jakich zasadach walczy

2

@Koorsik jaki hotel? Tez lecę pod koniec lipca.

3

Xavi chce Nico na pozycji Busiego, a jak pisałem o tym jakiś czas temu to eksperci się srali, ze nie ma opcji, ze głupi, tacy to z poniektórych eksperci hehe

0

@TR3YWAY to kogo podpisać z obecnym budżetem, Mbappe, Haalanda i de Bruyne do spółki ?

7

@HighestInTheRoom te limity FFP w Hiszpanii to tragedia, tak samo podatki

0

Może niech Ronaldo idzie do Lecha Poznań, jeszcze mają szanse na LM

0

Dembele zostaje Raphinha przychodzi, pierwszy raz od kilku lat mielibyśmy prawdziwych skrzydłowych xd

0

Szefu mówi, ze de jong zostaje to można skończyć mokro śnić o Bernardo

0

@socha nie no, nie wzięli najlepszego z wymienionej czwórki czyli Rudigera xd

4

@jeyx77x chyba za dużo wspólnego nie masz z siłownia skoro takie zdziwienie u ciebie

0

@ProMILs i dlatego mają zapłacić nieadekwatna sumę do wkładu w grę zespołu? Przez tyle lat nie pokazał nic szczególnego, a chce pieniędzy z kosmosu.

2

Co jak co ale Perez to kot, zrobił z nich potęgę sportowa i ekonomiczną

0

@tomek8756 Mielno auuu

0

@Barca1922 a ile teraz zarabia bo nie jestem pewny?

0

@SamuraJack Gwardia Koszalin

0

@GCBW co to za porównanie, mamy być konkurencyjni, a porównywanie zawodnika ze średniaka ligi hiszpańskiej do jednego z głównych piłkarzy najlepszej drużyny w Anglii jest nietrafione

0

@Firestone czyli pieniądze pakowane w Chelsea przez miliardera z Rosji już są spoko, tylko te szejków śmierdzą

2

@Encore jak tam jest Rodri który go wciąga nosem na SPD, a taka drużyna jak city nie będzie grała jak Ajax na dwóch SPD

0

Po poście Flashscore na fb dotyczącym Rybusa jest ogromny wysryw Januszy obrońców w komentarzach

1

@FC1899Barca byku do Mielna nie jedzie się by odpoczywać :D

0

@Kusco15 niby co walczyć w wadze ciężkiej czy może jakieś walki 2 na 1 żeby były wyrównane proporcje

2

@Deviler obyśmy Soldica nie zobaczyli już na ringach ksw :)

32

Teraz najtrudniejsze zadanie, sprzedać ile się da szrotu

2

Jak już zwolnił się numer 8 to Pedri weź się do roboty bo chce kupić koszulkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?