1

Dobra jeszcze 83 minuty

5

Nie ma co się łudzić, Inter gładko dzisiaj rozstrzela Pilzno trzema/czterema bramkami.

1

PSG 3:0, rożne 0:6

0

@Damian11 o tak +1

0

Leśny dziad z kolejna bramką

4

@dniel chcą nas jeszcze bardziej kontrolować

16

Messi gol i dwie asysty, tylko naszych zawodników blokował

0

De jong dobry mecz, fajnie rozgrywa, jest dynamiczniejszy, potrafi minąć rywala, Busi może grać na rywala pokroju Elche

1

Sabotażysty Pique nie powinno być nawet na ławce

0

Nie No Robert jesteś piękny

1

Można grać bez tych ebanych wrzutek? Można

0

Nie da się patrzeć na te ciągłe wrzutki

0

Żeby te wrzutki działały to trzeba klaskać

0

Ale skrzydełka dzisiaj będą latać

9

Pomyśleć, że kiedyś fatiego stawiano na równi z Viniciusem, teraz Vini to top 3 LS na świecie, a Fati do pierwszej 20 się nie łapie

2

Laporta ładnie nastraszył sędziów :D

1

Przychodzi do meczu z ciężkim rywalem i oklep. Bayern i Real nas zweryfikowali, nie wspominając o odpadnięciu z lm po meczach z Interem bo to była żenada i kompromitacja. Zaraz pykniemy Elche 4:0 i będzie podjarka nad tymi patałachami

1

Inter remisuje z Pilznem, przegrywa z Bayernem, my wygrywamy oba mecze. Tak będzie :D

3

Kibice legi szybko by im wyjaśnili co to znaczy staranie się na boisku :D

3

Jak już gramy tylko na wrzutki to może Zidana zatrudnimy. Xavi zapomniał klaskać.

1

Zakładam , że budżet był planowany pod wyjście z grupy lm minimum, nie wiem czy nie będzie faktycznie bankructwa

0

Bilans bramkowy czy bezpośrednie starcia liczą się w fazie grupowej?

0

a jak się śmiałem, ze na Viniego wyjdzie Roberto i Pique to byłem jechany, ze Kunde wróci, christensen będzie XD przecież tam będzie totalna rzeź, ebac zgrupowania na kadry.

0

Lewy byku walcz

1

Kiedyś Real może zdobędzie stadion przy Łazienkowskiej 3 :D

1

Alba mega irytujący, a Fernan standardowo niewidoczny

1

@Adi123456789 Argentyna, Brazylia, Dania

3

Mega ważny rewanż w środku tygodnia, a my dzisiaj jesteśmy zmuszeni grać trzema LO, ebac przerwy na kadrę

1

No Messi No party

7

Miał być Vinicius vs Kounde i Araujo, a będzie vs Roberto i Pique XD ebac zgrupowania kadry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?