Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra jeszcze 83 minuty
5
Nie ma co się łudzić, Inter gładko dzisiaj rozstrzela Pilzno trzema/czterema bramkami.
1
PSG 3:0, rożne 0:6
0
@Damian11 o tak +1
0
Leśny dziad z kolejna bramką
4
@dniel chcą nas jeszcze bardziej kontrolować
16
Messi gol i dwie asysty, tylko naszych zawodników blokował
0
De jong dobry mecz, fajnie rozgrywa, jest dynamiczniejszy, potrafi minąć rywala, Busi może grać na rywala pokroju Elche
1
Sabotażysty Pique nie powinno być nawet na ławce
0
Nie No Robert jesteś piękny
1
Można grać bez tych ebanych wrzutek? Można
0
Nie da się patrzeć na te ciągłe wrzutki
0
Żeby te wrzutki działały to trzeba klaskać
0
Ale skrzydełka dzisiaj będą latać
9
Pomyśleć, że kiedyś fatiego stawiano na równi z Viniciusem, teraz Vini to top 3 LS na świecie, a Fati do pierwszej 20 się nie łapie
2
Laporta ładnie nastraszył sędziów :D
1
Przychodzi do meczu z ciężkim rywalem i oklep. Bayern i Real nas zweryfikowali, nie wspominając o odpadnięciu z lm po meczach z Interem bo to była żenada i kompromitacja. Zaraz pykniemy Elche 4:0 i będzie podjarka nad tymi patałachami
1
Inter remisuje z Pilznem, przegrywa z Bayernem, my wygrywamy oba mecze. Tak będzie :D
3
Kibice legi szybko by im wyjaśnili co to znaczy staranie się na boisku :D
3
Jak już gramy tylko na wrzutki to może Zidana zatrudnimy. Xavi zapomniał klaskać.
1
Zakładam , że budżet był planowany pod wyjście z grupy lm minimum, nie wiem czy nie będzie faktycznie bankructwa
0
Bilans bramkowy czy bezpośrednie starcia liczą się w fazie grupowej?
0
a jak się śmiałem, ze na Viniego wyjdzie Roberto i Pique to byłem jechany, ze Kunde wróci, christensen będzie XD przecież tam będzie totalna rzeź, ebac zgrupowania na kadry.
0
Lewy byku walcz
1
Kiedyś Real może zdobędzie stadion przy Łazienkowskiej 3 :D
1
Alba mega irytujący, a Fernan standardowo niewidoczny
1
@Adi123456789 Argentyna, Brazylia, Dania
3
Mega ważny rewanż w środku tygodnia, a my dzisiaj jesteśmy zmuszeni grać trzema LO, ebac przerwy na kadrę
1
No Messi No party
7
Miał być Vinicius vs Kounde i Araujo, a będzie vs Roberto i Pique XD ebac zgrupowania kadry