2

I co nadal sprzedajemy Dembele? Najlepszego ofensywnego zawodnika, każdy mecz wyglądałby jak ta żenada teraz

2

Naprawdę nie można wziąć jakiegoś top trenera tylko jakieś wynalazki typu Xavi, Setien czy rudy w poszukiwaniu nowego Guardioli

0

Fernan i Xavi powinni jednym busem do Kataru pojechać i nie wracać, przecież ten chłop na ławce nic nie ogarnia

0

Co on odwala, piekna zmiana wuefisto

0

Placek nawet spalonego nie umie utrzymać

0

Zaczęło się od straty Fernana

2

O i jest Alonso XD Dawać jeszcze Kessiego

1

Ale teraz luz i spokój jest jak sztanga wszedł

0

Fulham bez Mitrovicia wygrywa z Chelsea

5

Może jakiś lekki uraz, przecież to trzeba być brain deadem żeby zdejmować najlepszego ofensywnego zawodnika

0

Alonso i Kessie żeby trochę spicy było

1

Lewy poza bramka tragedia

2

Dembele trzy dziurki już

0

Gramy ofensywnie to pewnie mu nie pasuje

7

Dembele co się bawi z zieloną głową

9

Jakby któryś z piłkarzy Realu grał jak Dembele to komentatorzy by dochodzili

0

No i super Piotrek z brameczka

5

Co Lewy gra to poezja

0

De jong chyba skakał do Fernana, śliwa pod okiem

32

Liga ważniejsza, niech odpoczywa

2

Oby bez kontuzji w tym pucharze Tymbarka

1

A mogli kupić Martineza ma bramkę, ten ich bramkarz nic nie robi

0

Słaby ten bramkarz

0

No i pograne xd

0

City bez strzału na bramkę

5

Perez to kret jak nic

13

Dogrywka w tym pucharze to nieporozumienie, sezon długi i ciężki to walą dogrywkę w pucharze Tymbarka

1

Busi już by dostał żółta

5

Za głupotę się płaci, tam nawet blisko piłki nie było, typ wjeżdża w nogi i zdziwiony, ze karny

0

Jaki przyglup xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?