Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I co nadal sprzedajemy Dembele? Najlepszego ofensywnego zawodnika, każdy mecz wyglądałby jak ta żenada teraz
2
Naprawdę nie można wziąć jakiegoś top trenera tylko jakieś wynalazki typu Xavi, Setien czy rudy w poszukiwaniu nowego Guardioli
0
Fernan i Xavi powinni jednym busem do Kataru pojechać i nie wracać, przecież ten chłop na ławce nic nie ogarnia
0
Co on odwala, piekna zmiana wuefisto
0
Placek nawet spalonego nie umie utrzymać
0
Zaczęło się od straty Fernana
2
O i jest Alonso XD Dawać jeszcze Kessiego
1
Ale teraz luz i spokój jest jak sztanga wszedł
0
Fulham bez Mitrovicia wygrywa z Chelsea
5
Może jakiś lekki uraz, przecież to trzeba być brain deadem żeby zdejmować najlepszego ofensywnego zawodnika
0
Alonso i Kessie żeby trochę spicy było
1
Lewy poza bramka tragedia
2
Dembele trzy dziurki już
0
Gramy ofensywnie to pewnie mu nie pasuje
7
Dembele co się bawi z zieloną głową
9
Jakby któryś z piłkarzy Realu grał jak Dembele to komentatorzy by dochodzili
0
No i super Piotrek z brameczka
5
Co Lewy gra to poezja
0
De jong chyba skakał do Fernana, śliwa pod okiem
32
Liga ważniejsza, niech odpoczywa
2
Oby bez kontuzji w tym pucharze Tymbarka
1
A mogli kupić Martineza ma bramkę, ten ich bramkarz nic nie robi
0
Słaby ten bramkarz
0
No i pograne xd
0
City bez strzału na bramkę
5
Perez to kret jak nic
13
Dogrywka w tym pucharze to nieporozumienie, sezon długi i ciężki to walą dogrywkę w pucharze Tymbarka
1
Busi już by dostał żółta
5
Za głupotę się płaci, tam nawet blisko piłki nie było, typ wjeżdża w nogi i zdziwiony, ze karny
0
Jaki przyglup xd