Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Real odpada z ligi mistrzów. Tomek Ćwiakała „Real odpada specjalnie żeby skupić się na pucharze króla”
3
@Kidd w tej niemieckiej to nic dziwnego, ze tyle bramek pada, tam nawet jak grają z Bayernem to nie ma takiego autobusu jak Sevilla wczoraj postawiła, wszyscy próbują coś strzelić, a nie bronić się w 11 cały mecz
21
@CrazyHorseLakota Real przegrywa wielki rywal, Barcelona wygrywa słaby rywal, Real wygrywa wielki Real
2
Kounde Araujo Balde i potężny Duńczyk średnia wieku 23, Pedri Gavi i de jong 20 18 25, Dembele 25, jak dalej chłopaki będą się tak rozwijać to za 2/3 lata będziemy wszystkich mielić
1
Obrona stworzona z Lengleta, Magłajera i Alonso, pięknie by to chodziło
2
@Emhyr oczywiście, ze słaba Sevilla i ogólnie Real powinien dostać gratis 10 punktów bo maja pecha
2
Fernan wchodzi na wygrany mecz, a i tak nie potrafi zagrać celnie, szkoda chłopa
3
Uwielbiam oglądać de jonga, gracja w prowadzeniu piłeczki
1
Ogólnie wiem, ze chłopy na ławce to parodyści ale mógłby dać odpocząć komuś z podstawy i tak po meczu
1
Piękne są te wolne po odejściu Leo xD
0
Messi wpakuje, a nie wait
0
Brawo dla chłopa co typował asystę brazola i gola Gaviego
0
Smutni komentatorzy
0
Nareszcie przełamany autobus
1
@Compadre co XD
0
@Dari0G ?????????
0
@kiper09 w pierwszym tempie nie był
0
Boże czemu on nie zagrał do brazola
1
Beka z tych co Dembele sprzedawali
0
Raphinha to jest jakiś wyjątek brazylijski xd chłop nie potrafi wygrać żadnego pojedynku
0
Ale z bólem dupy siedzą w tym studio
0
Bayern rozstrzela to PSG xd
3
Messi powinien wyjść w finale mistrzostw świata w pojedynkę, bo przecież co to za mecyja wygrać z zawodnikami nie kopiącymi się po czole
0
Roma dwie bramki z rożnego
0
Brighton na podbicie zamyka kupony?
0
Spoko ten Hakimi
0
@Rudy432 No to liga
30
@MesQueUnClub96 jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie mów nic
0
@Rudy432 jako trenerzy byku
2
Messi miał sobie pykać z Neymarem i Mekambe, a musi się męczyć z kelnerami na boisku xD